50 twarzy Greya.

Rany boskie, powiedzcie mi co to jest????
Wpadło mi w ręce, czytam, czytam i właściwie nie wiem jak mam to traktować
To jakiś pastisz?
Niech mnie ktoś oświeci, bo może ja czegoś nie rozumiem
Jednak reklama to potęga

Strona 9 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya.

  1. Zamieszczone przez chilli

    twoja wewnetrzna bogini bedzie zachwycona

    ale myśłisz że posiadam takową????

    • każda z nas posiada:D

      • Zamieszczone przez chilli
        bejbe – grey to kopia akcji zmeirzchu niemal
        dziecinstwo traumatyczne, niesmiala pani mieszkajaca z ojcem, roztrzepana matka itd.
        toczka w toczke.
        w koncu grey to klasdyczny fan-fiction

        to to ja wiem…..
        ale nie czytałam ani nie oglądałam zmierzchu więc nie razi mnie to.

        • Zamieszczone przez Nunak
          o Nad niemnem też lubie
          i Hemingwaya “a słońce też wschodzi”

          cohelo i ten drugi – nieprzemiawiają do mnie ZUPEŁNIE…

          to co mam czytac tego Greja czy nie?

          myślałam że jestem jedyna
          powiem tak, nie masz nic lepszego pod ręką, chcesz się wyluzować i nie myśleć – czytaj, ja to słucham przy sprzątaniu chociaż utknęłam bo mi program się zbiesił. Do szpitala nie zabieram wolę Rowling

          • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
            skończy sie łódka -zacznie się akcja

            moze powiedz na ktorej stronie schodzqa z tej cholernej lodki – to przeskocze
            aczkolwiek i tak wszystko jest jasne mniej wiecej

            • tu się mozesz zaskoczyć – akcja sie akurat rozkręca w zaskakującą stronę;) stron niestety nie podam bo czytałam po angielsku, ale w sumei jak tyle się przemęczyłaś, to warto okończyć;)

              • Zamieszczone przez chilli
                twoja wewnetrzna bogini bedzie zachwycona

                A to różnie może być, moja cierpiała takie męki i katusze, że przeczytałam tylko jedną część

                • moja wewnetrzna bogini placze z radosci przy kazdym rozdziale- zwlaszcza w I tomie. raz bogini wystapila trzy razy na jednej stronie a podswiadomosc tylko raz – a one w parach chadzaja

                  • Zamieszczone przez Nunak
                    ale myśłisz że posiadam takową????

                    Ja to nawet nie posiadam tasiemca, a co dopiero wewnętrznej bogini.

                    • Zamieszczone przez MONIKACHORZÓW
                      skończy sie łódka -zacznie się akcja

                      nooo, beda sie bzykac dalej w domu

                      • Zamieszczone przez Słoneczko08
                        tu się mozesz zaskoczyć – akcja sie akurat rozkręca w zaskakującą stronę;) stron niestety nie podam bo czytałam po angielsku, ale w sumei jak tyle się przemęczyłaś, to warto okończyć;)

                        mówisz o panu, który ich przesladuje? przeciez tego mozna było sie juz domyslec w II tomie i tego o co z nim chodzi również

                        • Zamieszczone przez kas
                          Ja to nawet nie posiadam tasiemca, a co dopiero wewnętrznej bogini.

                          oplułam monitor

                          • także – raczej o tym skąd on się w ogóle wziął, jakie są powiązania i jak to się rozwiąże;) co jak co akcja sie podkręciła – te ataki, zamachy etc;)

                            • Zamieszczone przez Słoneczko08
                              także – raczej o tym skąd on się w ogóle wziął, jakie są powiązania i jak to się rozwiąże;) co jak co akcja sie podkręciła – te ataki, zamachy etc;)

                              zecydowanie jesli chodzi o takie akcje to wole alex kave 😀 ta “akcja” nie była dla mnie ani eksytujaca, ani powodujaca skurcze ze strachu ani nawet podniecenia 🙂 w tych akurat momentach moja bogini usypiała

                              • 😀 mi się czytało wtedy szybciej:D bo ciężko mi było przebrnąć przez jej akcje opalania topless i tak dalej;D a tak to coś się ruszyło i nabrało tempa – choć ostatnio skończyłam “mgły avalonu”(1350 stron saga arturiańska) tam dopiero były długie okresy posuchy a czytało się przyjemniej:D

                                • Zamieszczone przez Słoneczko08
                                  😀 mi się czytało wtedy szybciej:D bo ciężko mi było przebrnąć przez jej akcje opalania topless i tak dalej;D a tak to coś się ruszyło i nabrało tempa – choć ostatnio skończyłam “mgły avalonu”(1350 stron saga arturiańska) tam dopiero były długie okresy posuchy a czytało się przyjemniej:D

                                  😀

                                  • zmeczylam trzeci tom.
                                    moja wewnetrzna bogini jest wyczerpana maratonem z tym gniotem.

                                    naprawde Zmierzch to przy tym dzielo noblowskie

                                    • Zamieszczone przez chilli
                                      zmeczylam trzeci tom.
                                      moja wewnetrzna bogini jest wyczerpana maratonem z tym gniotem.

                                      naprawde Zmierzch to przy tym dzielo noblowskie

                                      Niom. Podziwiam, że wytrwałaś

                                      • Zamieszczone przez beamama
                                        Niom. Podziwiam, że wytrwałaś

                                        mam osobliwe upodobanie przy takich gniotach do sprawdzenia jak daleko moze siegac grafomania
                                        jakby ktos tak chcial utwor rownie mistrzowski to polecam “Kelnerka” bodajze – bylam naprawde zafascynowana tym co czytam

                                        • Zamieszczone przez chilli
                                          mam osobliwe upodobanie przy takich gniotach do sprawdzenia jak daleko moze siegac grafomania
                                          jakby ktos tak chcial utwor rownie mistrzowski to polecam “Kelnerka” bodajze – bylam naprawde zafascynowana tym co czytam

                                          Bez granic

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya.

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general