50 twarzy Greya

czytałyście?

24 odpowiedzi na pytanie: 50 twarzy Greya

goracakawa Dodane ponad rok temu,

Zapraszam na watek POLECAM – Książki – tam o tym było…ja jeszcze nie czytała

marnat Dodane ponad rok temu,

Ja czytam właśnie trzecią część, po angielsku.

chilli Dodane ponad rok temu,

nie czytalam ale ustawilam w kolejce

sloneczko08 Dodane ponad rok temu,

czytałam wszystkie części po angielsku. I może z powodu tego całego zamieszania i reklamy – bardzo się rozczarowałam. Takie romansidło – z twistem fabuły – ale to cukierkowe prowadzenie akcji kompletnie mi nie pasuje;) Nastawiałam się bardziej na to, że Christian po prostu ma takie preferencje i książka będzie opowiadać jak można w takiej sytuacji stworzyć szczęśliwy związek. Nie chce spoilerować, więc nie mogę wprost więcej napisać co mnie rozczarowało;)

Zamieszczone przez Słoneczko08:czytałam wszystkie części po angielsku. I może z powodu tego całego zamieszania i reklamy – bardzo się rozczarowałam. Takie romansidło – z twistem fabuły – ale to cukierkowe prowadzenie akcji kompletnie mi nie pasuje;) Nastawiałam się bardziej na to, że Christian po prostu ma takie preferencje i książka będzie opowiadać jak można w takiej sytuacji stworzyć szczęśliwy związek. Nie chce spoilerować, więc nie mogę wprost więcej napisać co mnie rozczarowało;)

Już wiemy że będzie happyend 🙂
a myślałam że może autorka uśmierci Greya albo Anastasię…

No to i ja wyedytuję za Tobą 🙂

wyedytowałam trochę;P

Ale ogólnie nie macie wrażenia, ze to za idealne – face tyle lat ma swoje preferencje a potem jedna płaczliwa laska się trafia i on się zmienia tak ot? i w ogóle miałam wrażenie, że autorka przedstawia takie preferencje seksualne jako efekty traumatycznych przeżyć. A to trochę zaburzony obraz moim zdaniem;)

Zamieszczone przez Słoneczko08:wyedytowałam trochę;P

Ale ogólnie nie macie wrażenia, ze to za idealne – face tyle lat ma swoje preferencje a potem jedna płaczliwa laska się trafia i on się zmienia tak ot? i w ogóle miałam wrażenie, że autorka przedstawia takie preferencje seksualne jako efekty traumatycznych przeżyć. A to trochę zaburzony obraz moim zdaniem;)

No ta książka miała być chyba taka idealna po prostu.
Idealny facet, idealna kobieta, piękni, młodzi, bogaci.
Do tego z tle ciągły wątek seksualny.

po takich reklamie w prasie, internecie telewizji spodziewałam się czegoś bardziej kontrowersyjnego niż kolejny harlequin;)

Zamieszczone przez Słoneczko08:po takich reklamie w prasie, internecie telewizji spodziewałam się czegoś bardziej kontrowersyjnego niż kolejny harlequin;)

Ja dostałam w prezencie wszystkie trzy części, więc przeczytałam 🙂
Tyle do mnie reklamy dotarło.

ja w wysokich obcasach widziałam artykuł o tym, potem konkurs… a teraz pod każdym traffic’em jest reklama;) Mam wrażenie, że gdzie się nie obejrzę to ta okładka jest;)

Zamieszczone przez Słoneczko08:ja w wysokich obcasach widziałam artykuł o tym, potem konkurs… a teraz pod każdym traffic’em jest reklama;) Mam wrażenie, że gdzie się nie obejrzę to ta okładka jest;)

Kupują pierwszą część na prezent Pani w księgarni poinformowała mnie, że nie dała rady przebrnąć przez książkę.
Że zbyt drastyczne, wulgarne, seksualne.
To mnie zachęciło żeby przeczytać 🙂 i pod tym kątem się rozczarowałam 🙂

no dokładnie – jak na tak obrazoburczą książkę to słabe to było 😉 aż wstyd się przyznać, wpadły mi w ręce mocniejsze rzeczy – ale o nich jakoś nikt nie mówi, nie reklamuje…no i nie zarabiają pewnie takich pieniędzy;)

a słyszałyście, że pierwowzorem tej książki było opowiadanie fanfiction do zmierzchu – czyli że christian i Ana to najpierw był Edward i Bella?

Tak mi się przypomniało, że gdzieś czytałam o ekranizacji książki.
Jakaś ankieta mi się rzuciła w oczy, kto najlepiej zagra Cristiana, Anastasię czy Panią Robinson.

O, coś znalazłam:

I nawet znalazłam taką stronę fanów

Generalnie ludzie są chyba mocno zachwyceni. Zwłaszcza młode kobiety 😉

moni-ka Dodane ponad rok temu,

przecztałam
i ciemniejsza strona greya równiez

przereklamowana
nie wiem o co ten caly szum medialny wokol tego romasidla

Zamieszczone przez Słoneczko08:no dokładnie – jak na tak obrazoburczą książkę to słabe to było 😉 aż wstyd się przyznać, wpadły mi w ręce mocniejsze rzeczy – ale o nich jakoś nikt nie mówi, nie reklamuje…no i nie zarabiają pewnie takich pieniędzy;)

a słyszałyście, że pierwowzorem tej książki było opowiadanie fanfiction do zmierzchu – czyli że christian i Ana to najpierw był Edward i Bella?

Czytając Greya odniosłam początkowo takie wrażenie że historie są jakoś do siebie zbliżone.
Ale generalnie nie interesowałam się tematem.
Ale przecież autorzy książek są inni?

fanfiction to opowiadanie które “zapożycza” sobie bohaterów/realia z jakiś już powstałych ksiażek lub filmów i ktoś pisze inne przygody tych bohaterów, albo dziejące się w tym świecie – najwięcej jest opowiadań w świecie Pottera:)

widać autorka 50 twarzy była zafascynowana historią zmierzchu i postanowiła napisać opowiadanie gdzie Edward ma “mroczne” preferencje. Opowiadanie cieszyło sie taką popularnosćią, że postanowiła na jego podstawie stworzyc oryginalnych bohaterów – skasowała wszystko z internetu i zaczęła karierę pisarską;)

ja dużo wiem o fanfiction bo dorastałam na równi z Potterem i mnie wciągnęło;) sama coś pisałam, a opowiadania czytam do dziś – i czekam, aż niektórzy zaczną swoje ksiażki pisać:)

Zamieszczone przez Słoneczko08:fanfiction to opowiadanie które “zapożycza” sobie bohaterów/realia z jakiś już powstałych ksiażek lub filmów i ktoś pisze inne przygody tych bohaterów, albo dziejące się w tym świecie – najwięcej jest opowiadań w świecie Pottera:)

widać autorka 50 twarzy była zafascynowana historią zmierzchu i postanowiła napisać opowiadanie gdzie Edward ma “mroczne” preferencje. Opowiadanie cieszyło sie taką popularnosćią, że postanowiła na jego podstawie stworzyc oryginalnych bohaterów – skasowała wszystko z internetu i zaczęła karierę pisarską;)

ja dużo wiem o fanfiction bo dorastałam na równi z Potterem i mnie wciągnęło;) sama coś pisałam, a opowiadania czytam do dziś – i czekam, aż niektórzy zaczną swoje ksiażki pisać:)

Pojęcia nie miałam że tak to wyglądało.
Niewątpliwie autorka karierę zrobiła 🙂

A i ja na równi z Potterem dorastałam 😉

ja dzięki potterowi nauczyłam sie angielskiego:P Polkowski z tłumaczeniem się nie śpieszył a ja chciałam już natychmiast wiedzieć co będzie dalej i 4 część z tatą i słownikiem czytałam, a 5 już sama:D a w między czasie szukałam w internecie właśnie stron fanów i tak trafiłam na opowiadania… no i wsiąkłam;D

nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda ale dziś ta grafika wpadła mi w oko i nie mogę tego zapomnieć:D

esmena Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Słoneczko08:nie wiem czy tu jeszcze ktoś zagląda ale dziś ta grafika wpadła mi w oko i nie mogę tego zapomnieć:D

🙂

No co się dziwić, jak w książce Grey to cudny grecki bóg bez wad A może autorka opisywała męża takim, jakiego chciałaby mieć

Znasz odpowiedź na pytanie: 50 twarzy Greya

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
rocznik 2007 - gotowosc szkolna
my jestesmy po pierwszych testach gotowosci szkolnej i ze tak ujme oglednie mamy troche do pracy tak sie siak bede dazyc zeby mlodzieniec od wrzesnia podjal nauke w pierwszej klasie. ja
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Krew na kupce
Dziewczyny czy zdarzyło się waszym dzieciakom zrobić kupkę a na niej niewielkie ilości świeżej krwi? Bo przed chwilą mój mały zrobił taką kupkę. Dodam, że była mega twarda. Tak, że aż
Czytaj dalej