6-7 latek – jaki rozmiar?

Możecie mi napisac jakie rozmiary noszą Wasze sześciolatki? Potrzebuję jakąś średnią, więc zależy mi na dużej liczbie danych 😉
Będę wdzięczna niezmiernie!

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 6-7 latek – jaki rozmiar?

  1. 6 lat i nosi 116, 122 czasem 128

    • za miesiąc kończy 5 lat i nosi 122-128 😀

      ponad przeciętny jest raczej 😀

      • 6,5 roku ma młody i nosi ciuchy na 128 cm.

        • Moja mała 6,5 roku 134/140.

          • Zamieszczone przez scarlet
            Moja mała 6,5 roku 134/140.

            To mnie pocieszyłaś, bo moja córka ma tak samo

            • Zamieszczone przez kasienia
              To mnie pocieszyłaś, bo moja córka ma tak samo

              Też w wieku mojej? Ile ma wzrostu?

              • mój 4,5 latek nosi 122

                • Zamieszczone przez Baniutka
                  mój 4,5 latek nosi 122

                  No właściwie mój 4-latek też, ale i w 116 też jeszcze spokojnie wchodzi.

                  • 7 latek 127 ale nosi spodnie na 122 bo wąski w tyłku i mu sie zsuwają. na 128 są nieco przydługie

                    • Zamieszczone przez Baniutka
                      mój 4,5 latek nosi 122

                      No właśnie tak się zastanawiałam czy tu napisać, bo Patryk ma 4 i pół roku i nosi rozmiar 116/122.

                      • Mój prawie 7-latek nosi głównie 128, czasem jeszcze coś na 122 jest dobre.

                        • Zamieszczone przez Baniutka
                          mój 4,5 latek nosi 122

                          Zamieszczone przez Olusia
                          No właśnie tak się zastanawiałam czy tu napisać, bo Patryk ma 4 i pół roku i nosi rozmiar 116/122.

                          Ło matko To ileż takie bajtle mają wzrostu ? 120 cm? Czy jak

                          Znasz odpowiedź na pytanie: 6-7 latek – jaki rozmiar?

                          Dodaj komentarz

                          Angina u dwulatka

                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                          Czytaj dalej →

                          Mozarella w ciąży

                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                          Czytaj dalej →

                          Ile kosztuje żłobek?

                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                          Czytaj dalej →

                          Dziewczyny po cc – dreny

                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                          Czytaj dalej →

                          Meskie imie miedzynarodowe.

                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                          Czytaj dalej →

                          Wielotorbielowatość nerek

                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                          Czytaj dalej →

                          Ruchome kolano

                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                          Czytaj dalej →
                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                          Logo
                          Enable registration in settings - general