6,900kg u 9 miesieczniaka???

Moj corcia wazy 6,9kg a skonczyla juz 9 miesiecy.Waga urodzeniowa to 2,900.Ze wzgledu na przewlekle zaparcia dieta jej jest skapa.Je obiadki ze sloiczkow,danonki,parowki cielece,chleb z maslem bo bardzol lubi,jablko lub inny owoc typu brzoskwinia,pije mleko nan i zwykla herbatke.czasem podaje zoltko,Czasem wydaje mi sie ze jest niedojedzona.Lekarz zakazal dawac bananow,gotowanej marchwi,ryzu…Dorocia jest drobna ale dluga jak na swoj wiek.W przeciagu 2 miesiecy przytyla mi ok pol kilograma. Co wy o tym sadzicie???
Dorocia 24.10.2006 i Paulina

5 odpowiedzi na pytanie: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

  1. Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

    JAk dla mnie, to nie jest źle. Mój MArcelek w tym wieku ważył 7 kg, wiec porównywalnie. A jeśli chodzi o przyrost wagi, to mając pół roku ważył 6600, czyli przez 3 miesiące przybyło mu 400 gram, a mając rok i 2 miesiące ważył 7400, czyli w ciągu 5 miesięcy przytył pół kilo. Ale on to skrajny przykład niejadka 🙁

    • Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

      może dosypuj do mleka kleiku? Skoro nie możecie ryżowego, to może kukurydziany?

      Asia, Hania VII 2005, Michał III 2007

      • Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

        Moj synek wazy 6 kg a ma 3 i poł miesiaca (waga urodzeniowa 2880 g ), nie wyobrazam sobie Twojej corci, musi byc strasznie drobniutka.

        • Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

          Moja ma 7 m-cy i waży 8 kg. Waga urodzeniowa 3430. Jej główne pożywienie to mleko z piersi… Obiady staram się dawać ok. południa, czasem zje jakiś owoc, chleb z masłem. Niestety z butelki nie pije nic…
          Wydaje mi się, że waga Twojej córeczki całkiem przyzwoita :-), a co lekarz mówi?

          • Re: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

            Nie martw się, dawaj jej kaszki do jedzenia lub sama gotuj kasze manne z masełkiem na mleku modyfikowanym, tym ja podkarmisz. Nie pamietam dokładnie ile wazyła moja córcia w tym wieku ale tez była chudziutka na rok jak dobrze pamiętam wazyła 9800 🙂

            Edysia & Natalka 2l 11m

            Znasz odpowiedź na pytanie: 6,900kg u 9 miesieczniaka???

            Dodaj komentarz

            Angina u dwulatka

            Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

            Czytaj dalej →

            Mozarella w ciąży

            Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

            Czytaj dalej →

            Ile kosztuje żłobek?

            Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

            Czytaj dalej →

            Dziewczyny po cc – dreny

            Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

            Czytaj dalej →

            Meskie imie miedzynarodowe.

            Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

            Czytaj dalej →

            Wielotorbielowatość nerek

            W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

            Czytaj dalej →

            Ruchome kolano

            Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

            Czytaj dalej →
            Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
            Logo
            Enable registration in settings - general