6 dc USG

Nie wiem po co 6 dc miałam przyjść na usg. Trochę za wcześnie i tylko będę się zamartwiać.
No więc tak: we wtorek, środę i czwartek wzięłam po 2 tabl. Clo, dziś usg – kilka pęcherzyków, żadnego dominującego, śluzówka słabiutka. I dr kazał mi dziś nie brać Clo, jutro znów 2 tabl, w niedzielę nic, a w pon. znów na usg. Czy któraś z was miała takie przerwy w przyjmowaniu Clo?
Muszę wam jeszcze napisać, że od wczoraj zaczęłam przyjmować olej z wiesiołka i Hormeel S…. Coś musi mi wreszcie pomóc!!!

temperaturki dosi

4 odpowiedzi na pytanie: 6 dc USG

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: 6 dc USG

dosia,

6 dc to faktycznie wcześnie…śluzówka dopiero co się złuszczyła to jak ma być nie słabiutka??
A pęcherzyk dominujący na pewno wystrzeli za parę dni!
Z clo nie pomoge bo nie biorę….

Ale trzymam duże kciuki za ten cykl,

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

vievioorka Dodane ponad rok temu,

Dosiu

Robienie USG w 6dc wcale nie jest takie bez sensu.
Ja w poprzednim cyklu byłam stymulowana zatrzykami (Menogon) i ovu miałam w 7 dc a na USG byłam w 9dc i już było za późno na cokolwiek
Co do Clo to brałam w tym cyklu od 5 do 9 dc i 9 byłam na USG, dziś 11 dc i na 14 jestem umówiona na kolejne USG (dowiem się czy moje dwie “12” urosły choć trochę)
Dawkowanie Clo zależy od tego jakie masz cykle, czy bez stymulacji masz wogóle ovu ( bo ja niestety nie ) ja wcześniej brałam po 1 tabletce, w tym cyklu już po 2 i mam nadzieję że się uda uchwycić moment ovu i zrobić inseminację a jak nie to w przyszłym miesiącu znów Menogon…

Dosia, to twój pierwszy cykl na dopalaczach?

Pozdrawiam, rrenya

dosiam Dodane ponad rok temu,

Niestety chyba ostatni… Już jestem chyba lekomanką. Od stycznia br. brałam przez 5 cykli Clo, w różnych dawkach i kombinacjach z innymi lekami(Estrofem, Gestomikron, Duphaston), we wrześniu zmieniłam lekarza i mam u niego drugi cykl na Clo i chyba ostatni. Jeśli nie zajdę, to dr chce mnie wysłać na laparoskopię. Myślałam, że tego uniknę…

[Zobacz stronę]

vievioorka Dodane ponad rok temu,

Witaj w klubie!

Ja biorę już 4 cykl Clo i też w różnych kombinacjach ( w 1 cyklu po 1 tabletce od 3 do 7 dc, w 2 – też od 3 do 7 dc tyle tylko że po 2 tabletki, w 3 – od 5 do 9 dc po 1 tabletce, potem jeden miesiąc zastrzyki Menogon – cholernie drogie!!, teraz znów Clo ale z dodatkiem Progynovy i to w liczbie 3 tabletek dziennie )
Mamy mieć inseminację, jeśli się nie uda to też laparoskopia.
Nie muszę chyba dodawać, że się boję i baaardzo liczę że jednak uda mi się zajść w ciążę :))

rrenya

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 dc USG

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Chrypka u niemowlaka
Dziewczyny, czy 7-tygodniowy maluch moze miec chrypke? Tak sie sklada, ze moj ostatnio troche krzyczal. A teraz wydaje mi sie ze skrzeczy jak zdarta plyta. Czy sa na to jakies
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Uff wróciłam
Jestem już po zabiegu, wprawdzie połowicznie bo za 3 mieś. czeka mnie powtórka ale wiem już jak to wygląda. Ten twór który mi wyrósł w żołądku jest malutki i wolno
Czytaj dalej