6 dc USG

Nie wiem po co 6 dc miałam przyjść na usg. Trochę za wcześnie i tylko będę się zamartwiać.
No więc tak: we wtorek, środę i czwartek wzięłam po 2 tabl. Clo, dziś usg – kilka pęcherzyków, żadnego dominującego, śluzówka słabiutka. I dr kazał mi dziś nie brać Clo, jutro znów 2 tabl, w niedzielę nic, a w pon. znów na usg. Czy któraś z was miała takie przerwy w przyjmowaniu Clo?
Muszę wam jeszcze napisać, że od wczoraj zaczęłam przyjmować olej z wiesiołka i Hormeel S…. Coś musi mi wreszcie pomóc!!!

[Zobacz stronę]

4 odpowiedzi na pytanie: 6 dc USG

  1. Re: 6 dc USG

    dosia,

    6 dc to faktycznie wcześnie…śluzówka dopiero co się złuszczyła to jak ma być nie słabiutka??
    A pęcherzyk dominujący na pewno wystrzeli za parę dni!
    Z clo nie pomoge bo nie biorę….

    Ale trzymam duże kciuki za ten cykl,

    Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

    • Re: 6 dc USG

      Dosiu

      Robienie USG w 6dc wcale nie jest takie bez sensu.
      Ja w poprzednim cyklu byłam stymulowana zatrzykami (Menogon) i ovu miałam w 7 dc a na USG byłam w 9dc i już było za późno na cokolwiek
      Co do Clo to brałam w tym cyklu od 5 do 9 dc i 9 byłam na USG, dziś 11 dc i na 14 jestem umówiona na kolejne USG (dowiem się czy moje dwie “12” urosły choć trochę)
      Dawkowanie Clo zależy od tego jakie masz cykle, czy bez stymulacji masz wogóle ovu ( bo ja niestety nie ) ja wcześniej brałam po 1 tabletce, w tym cyklu już po 2 i mam nadzieję że się uda uchwycić moment ovu i zrobić inseminację a jak nie to w przyszłym miesiącu znów Menogon…

      Dosia, to twój pierwszy cykl na dopalaczach?

      Pozdrawiam, rrenya

      • Re: 6 dc USG

        Niestety chyba ostatni… Już jestem chyba lekomanką. Od stycznia br. brałam przez 5 cykli Clo, w różnych dawkach i kombinacjach z innymi lekami(Estrofem, Gestomikron, Duphaston), we wrześniu zmieniłam lekarza i mam u niego drugi cykl na Clo i chyba ostatni. Jeśli nie zajdę, to dr chce mnie wysłać na laparoskopię. Myślałam, że tego uniknę…

        [Zobacz stronę]

        • Re: 6 dc USG

          Witaj w klubie!

          Ja biorę już 4 cykl Clo i też w różnych kombinacjach ( w 1 cyklu po 1 tabletce od 3 do 7 dc, w 2 – też od 3 do 7 dc tyle tylko że po 2 tabletki, w 3 – od 5 do 9 dc po 1 tabletce, potem jeden miesiąc zastrzyki Menogon – cholernie drogie!!, teraz znów Clo ale z dodatkiem Progynovy i to w liczbie 3 tabletek dziennie )
          Mamy mieć inseminację, jeśli się nie uda to też laparoskopia.
          Nie muszę chyba dodawać, że się boję i baaardzo liczę że jednak uda mi się zajść w ciążę :))

          rrenya

          Znasz odpowiedź na pytanie: 6 dc USG

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general