6-miesięczne dziecko samo chodzi

A ja mylałam, że mój syn wcześnie chodził

24 odpowiedzi na pytanie: 6-miesięczne dziecko samo chodzi

  1. i co z tego ze chodzi?
    statystycznie rzecz biorac bedzie mial stawy obciazone pol roku dluzej niz jego rowiesnicy 😉
    dziecinstwo mu zabrali

    mnie najbardziej z filmu sie podobalo jak siostrzyczka gluta rekawem wycierala 🙂

    • przepraszam nie chcę być wredna, ale to dziecko już ma krzywe nóżki co widać, rodzice robią błąd, bo dziecko samo sie tego nie nauczyło, w tym wieku powinno dopiero siadać, wstawać…już widzę problemy na przyszłość z kręgosłupem
      bardziej rodzice mogli sie zająć odpieluszeniem starszej pociechy

      powiem tylko tyle…dobrze, że to nie moje dziecko

      • Zamieszczone przez ania_st
        i co z tego ze chodzi?
        statystycznie rzecz biorac bedzie mial stawy obciazone pol roku dluzej niz jego rowiesnicy 😉
        dziecinstwo mu zabrali

        mnie najbardziej z filmu sie podobalo jak siostrzyczka gluta rekawem wycierala 🙂

        Widziałam na allegro dwa filmiki jak rodzice uczyli chodzić 2-miesięczne dziecko! Ależ ci ludzie mają posrane w głowach!

        Mam, proszę:

        i kolejne:

        a to nawet jeszcze głowy nie trzyma a już chodzi

        Amerykanie są pogibani!

        A tu jeszcze 6-miesięczniak

        Ciekawa jestem czy te dzieci same wstają i chodzą, czy to rodzce je tresują? Mój syn podnosił się za rączki jak miał 4 miesiące i neurolog kategorycznie zabrania nam stymulowania go, kazał przetrzymywać jak najdlużej a jakbym go tak wytresowała to pewnie i na 6 miesięcy mógł by chodzić 😉

        • hehehe spoko ma zębów w paszczy

          • Zamieszczone przez scarlet
            Widziałam na allegro dwa filmiki jak rodzice uczyli chodzić 2-miesięczne dziecko! Ależ ci ludzie mają posrane w głowach!

            na allegro
            chyba sie uzależniłaś od zakupów hihi

            jak możesz to podeślij, aż jestem ciekawa

            • Zamieszczone przez ciapa
              hehehe spoko ma zębów w paszczy

              hehe tez na to zwróciłam uwagę, bo moja nie ma ani jednego

              • Zamieszczone przez Becia25
                przepraszam nie chcę być wredna, ale to dziecko już ma krzywe nóżki co widać, rodzice robią błąd, bo dziecko samo sie tego nie nauczyło, w tym wieku powinno dopiero siadać, wstawać…już widzę problemy na przyszłość z kręgosłupem
                bardziej rodzice mogli sie zająć odpieluszeniem starszej pociechy

                powiem tylko tyle…dobrze, że to nie moje dziecko

                Nie koniecznie, bo to malutkie dziecko. Mój synek bardzo wcześnie wstawał na nożki a był ciężki bardzo i teraz ma krzywe nóżki, nic poza tym.

                • Zamieszczone przez Becia25
                  na allegro
                  chyba sie uzależniłaś od zakupów hihi

                  jak możesz to podeślij, aż jestem ciekawa

                  na youtube oczywiście
                  ciągle siedze na tym allegro, chyba już uzależniona jestem

                  4 miesięczne dziecko prowadzane za rączki. Do głowy by mi nie przyszło, że tak można. Ja się przeraziłam, jak mój synek wstał w tym wieku. Ciągle go sadzalam.

                  • Zamieszczone przez scarlet
                    na youtube oczywiście
                    ciągle siedze na tym allegro, chyba już uzależniona jestem

                    4 miesięczne dziecko prowadzane za rączki. Do głowy by mi nie przyszło, że tak można. Ja się przeraziłam, jak mój synek wstał w tym wieku. Ciągle go sadzalam.

                    jessssssssssssssso ten drugi film mnie przeraża, temu dziecko jeszcze sie główka chwieje …gdzie rodzice mają rozum

                    • Zamieszczone przez scarlet
                      Widziałam na allegro dwa filmiki jak rodzice uczyli chodzić 2-miesięczne dziecko! Ależ ci ludzie mają posrane w głowach!

                      Mam, proszę:

                      i kolejne:

                      a to nawet jeszcze głowy nie trzyma a już chodzi

                      Amerykanie są pogibani!

                      A tu jeszcze 6-miesięczniak

                      Ciekawa jestem czy te dzieci same wstają i chodzą, czy to rodzce je tresują? Mój syn podnosił się za rączki jak miał 4 miesiące i neurolog kategorycznie zabrania nam stymulowania go, kazał przetrzymywać jak najdlużej a jakbym go tak wytresowała to pewnie i na 6 miesięcy mógł by chodzić 😉

                      obejrzałam tylko urywki..ciekawe czy Ci rodzice wiedzą, że u dziecka to taki normalny odruch, a może myślą, że za miesiąc już będą chodzić

                      • Przerażające jak dla mnie
                        Na większości tych filmików widać, że dziecko jeszcze nie dojrzało samo do tego typu czynności tylko rodzice je “tresują”. Żal.

                        • Miałabym wielki żal do rodziców będąc tym dzieckiem.
                          My z rehabilitantką od ponad roku walczymy ze szpotawością nóg mojego W. a chodzić zaczął jak miał rok.
                          Bezmyślność ludzka nie zna granic

                          • Zamieszczone przez Becia25
                            jessssssssssssssso ten drugi film mnie przeraża, temu dziecko jeszcze sie główka chwieje …gdzie rodzice mają rozum

                            wsadziłabym takich za kratki

                            • Zamieszczone przez Becia25
                              obejrzałam tylko urywki..ciekawe czy Ci rodzice wiedzą, że u dziecka to taki normalny odruch, a może myślą, że za miesiąc już będą chodzić

                              Dokładnie, to jest tylko odruch. Ludzie naprawdę są aż tak głupi?
                              A ile jest filmików z genialnymi dziećmi. jeden 2-latek wszystkie stolice państw znał. Na małym dziecku umieściłam filmik z 17 miesięczną dziewczynką, która czyta. Rodzice twierdzą, że ją tego nie uczyli, że mała kocha czytać. Genialna.

                              • Zamieszczone przez scarlet
                                na youtube oczywiście
                                ciągle siedze na tym allegro, chyba już uzależniona jestem

                                4 miesięczne dziecko prowadzane za rączki. Do głowy by mi nie przyszło, że tak można. Ja się przeraziłam, jak mój synek wstał w tym wieku. Ciągle go sadzalam.

                                Na pierwszym filmie przeraża mnie równiez ten chodak z boku pewnie maluch większość czasu w nim spędza

                                • Przerażające!!! Nie byłam w stanie obejrzeć do końca, żadnego z tych filmików.. Biedne małe, powykrzywiane stópki.. i biedne niczego nieświadome dzieci.. 🙁

                                  • ALe moment, to, że ktoś sobie napisał, że to dziecko ma tyle i tyle nie znaczy, że naprawdę takie małe jest. Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, mam wrażenie, że starszy ten chłopiec jest.

                                    • krzywe nogi
                                      układ nerwowy nienadążający za ruchem dziecka

                                      porażka
                                      ja do dziś odpokutowuję chodzenie Aśki w 8m-cu 🙁

                                      to…baby joga
                                      co jeszcze kur.wa tym dzieciom zrobią?:mad:

                                      • Zamieszczone przez szajajaba
                                        ALe moment, to, że ktoś sobie napisał, że to dziecko ma tyle i tyle nie znaczy, że naprawdę takie małe jest. Szczerze mówiąc, nie wydaje mi się, mam wrażenie, że starszy ten chłopiec jest.

                                        zapewne

                                        • brak słów na głupotę ludzką

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 6-miesięczne dziecko samo chodzi

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general