6 tydzien i 1,16 cm fasolka

Powiedzcie czy moja fasolka jest dobrej wielkości, tetna jeszcze nie było i tym sie denerwuje, w tym tygodniu powtarzama usg mam nadzieje ze ja usłyszę. Napiszcie jak było u Was, to mi pomoże. dzieki

Magda i fasolka

4 odpowiedzi na pytanie: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

  1. Re: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

    WITAJ !!! NAPISAŁAŚ :”tętna jeszcze nie było i tym sie denerwuje”. Też bym się tym denerwowała…Ja straciałam fasolkę w 6 tyg.ciąży- miała 8mm i tętna nie było.
    Tego Ci nie życzę !!! Co powiedział lekarz???
    Pozdrawiam
    Aneta

    • Re: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

      Madzia nie powinnaś się denerwować. Każdy jest inny to pierwsza sprawa, dzidzie rozwijają się swoim tempem a informacje o ich rozwoju to tzw średnia, po trzecie nie wiadomo czy sprzęt lekarza jest najlepszej jakości. Nie jestem oczywiście jasnowidzem ale myślę że zamartwianie się na zapas nie jest dobre szczególnie dla Twojej fasolki. Pozdrwaiam Cię i bądź dobrej myśli. Nusia

      Nuśka, dwa Aniołki i fasolka :o)

      • Re: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

        Mówisz o 6 tygodniu ciąży od OM? Co masz na myśli zarodek czy pęcherzyk? Jeżeli tak, to nieraz nie widać jeszcze serduszka. Najczęściej widać dopiero pęcherzyk. U mnie w 7tc wg OM (6t2d) było widać bijące serduszko i zarodek miał 7,3 mm co i tak odpowiada 6t4d.
        – tu możesz sprawdzić wymiary.

        • Re: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

          A czy wiesz kiedy nastapilo zaplodnienie? Nie sugeruj sie tym ze ktos juz mial w 6 tyg bijace serduszko a Ty nie. Jesli owulacja byla pozno to i pecherzyk jest mniejszy. Moje pierwsze usg robiono mi w szostym tyg i lekarz widzial tylko pecherzyk ale serduszko jeszcze nie bilo. Nastepne usg w siodym tyg potwierdzilo akcje serca. Wiec czekaj spokojnie, bywa roznie ale moim zdaniem mialo prawo serduszko jeszcze nie bic.
          Aha, jesli sprzet na ktorym mialas usg nie jest najnowszy, albo lekarz nie ma doswiadczenia to tez moze widziec pulsujace serce pozniej. Trzymam kciuki.

          Znasz odpowiedź na pytanie: 6 tydzien i 1,16 cm fasolka

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general