6 tyg po porodzie a krocze …

juz 6 tyg po porodzie a krocze mnie piecze. kiedy chcialam sie kochac z mezem to mnie zapieklo i zrezygnowalam.
niewiem czy to oznaczae gojenie jest w trakcie czy cos innego?

GOSIA 23.06.2003

3 odpowiedzi na pytanie: 6 tyg po porodzie a krocze …

kaska Dodane ponad rok temu,

Re: 6 tyg po porodzie a krocze …

Ostożnie, może idź na kontrol, lekarz powinien to zobaczyć mnie krocze przestało boleć 2 tyg po porodzie

Kaśka i majowa Nadia

Dodane ponad rok temu,

mnie przy pierwszym stosunku po porodzie tez b. bolalo i pieklo.ale moze dlatego ze pierwszy raz odbyl sie w 3 tyg. po porodzie:-) czulam sie tak jakbym po rad drugi tracila dziewictwo:)).ale nie zrezygnowalam:-) Wszystko powolutku i spokojnie. Wazne bys sie rozluznila, nie myslala o tym, ze boli, ze zaszkodzi itp..w moim przypadku to bardzo pomoglo.acha..i jeszcze b. wazne jest odpowiednie „nawilzenie”..jesli jednak czujesz ze bol jest dotkliwy – zrezygnuj i ponow probe za ok. tydzien:-)
Ula i adaś

mamaalusia Dodane ponad rok temu,

Po 6 tygodniach po porodzie i tak zaleca się wizytę kontrolną u ginexa. Tam Ci powiedzą czy jest wszystko w porządku czy nie. Ja odważyłam się na pierwszy stosunek po 2 miesiącach. Nie było źle 😉 Choć troszku bolało. Ale pomału, pomału… Po 3 miesiącach to już nawet nie było różnicy jak przed porodem :)))

Aga i Aluś (17.04.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: 6 tyg po porodzie a krocze …?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
wypis ze szpitala
Hej dziewczyny, to już mój 38 tydz z pierwszym maluszkiem (Basia/ Michał - niestety nie widac). Będę rodzić w szpitalu miejskim w Bydgoszczy i trochę martwi mnie tamtejsza praktyka wypisywania po
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
kremy nawilzajace czy sa takie?
mam problem z kochaniem sie z mezem. wydaje mi sie za pochwa jest mniej nawilzona niz przed porodem . niewiem co robic. slyszalam ze sa keamy ale nieznam nazwy. jesli
Czytaj dalej