69 zębów

mama 32 zęby (4 za dużo)
tata 30 zębów (2 za dużo)
synek 7 (14 za mało) do garnituru pierwszych ósemek brakuje mu lewej dolnej dwójki

rodzina wampirów
słowo daję
w tym jeden niebezpieczny

Inaśkowa mama pół roczku!!!

8 odpowiedzi na pytanie: 69 zębów

smoki Dodane ponad rok temu,

Re: 69 zębów

SIEDEM????????????

Pozdrowienia
smoki i Dawidek
(7 miesiecy!)

anet Dodane ponad rok temu,

powinniscie sie cieszyc!!!!!!!!!!
nie kazdy moze sie pochwalic ze ma komplet a co dopiero za duzo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja nie przedstawie swojej statystyki! buuuuuuuuuuuuuu!!!
Agniesi – moge! –10 miesiac i ledwo ledwo widac jeden!!!!
coby tylko nie wrodzila sie do mamy – hi hi!!!

Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

julia Dodane ponad rok temu,

za dużo niestety jest chyba tak samo przykrym kłopotem jak za mało
wiszą nade mną te 4 ósemki do wyrwania
a ja zwlekam i się boję
chwilowo nie boli więc nie myślę o tym

no i nie chciałabym żeby Ignaś też się męczył z zębiskami
na szczęście już kilka wyżynań mamy za sobą

anet Dodane ponad rok temu,

to jest nic!!!!
wyobraz sobie ze mojemu mezowi wyrosly dodatkowe dwie 9-ki (podnosi nasza rodzinna statystyke – hi hi) i -stomatolog tez byl w szoku! No ale z tego to nic dobrego – trzeba bylo wydac kase na ich wyrwanie!!!

Aneta+Agniesia (ur 7.07.2002)

go76 Dodane ponad rok temu,

Ale zębaty ten twój Ignaś! To może w wieku trzech lat będzie miał już stałe hi,hi. A ja nie mogę doczekać się chociaż jednego, malutkiego, białego…. A Kubuś tak się męczy……

PS Uwaga z wyrywaniem :-0 Ja zrobiłam to dwa tygodnie temu i……. szkoda gadać, żadne środki p/bólowe już nie pomagają (pani stomat. powiedziała że zrobił się “suchy zębodół” czy jaka cholera……….)

GOSIA i Kubuś (14.09.2002)

julia Dodane ponad rok temu,

dziewiątki!!!
jenki

garfield Dodane ponad rok temu,

ale ma tępo…. Sara ma dopiero dwa, takie maluuuutkie,ledwo widoczne. a Ignacy nie jest przeciez duzo starszy. 🙂
Gratuluje szybkosci.

Gosia i księżniczka Sara ur 23.09.02

renatek Dodane ponad rok temu,

Jednak Łukaszowi wychodzą ząbki w takim samym tempie jak Ignasiowi. Jak przeczytałam Twój post, że Ignaś ma już 7 ząbków to pomyślałam, że Łukasz tym razem nie pójdzie w ślad Twojego synka. A jednak…pisałam w środę, że Łukasz ma 3,5 ząbka no i przebił się ząbek ale nie ten co myślałam. Ma już wystające dużo dwie dolne 1 i górną prawą 1 oraz malutko prawą górną 2. Dziś albo jutro przebije mu się górna lewa 1 i 2. Widać, że w najbliższym czasie przebije się dolna prawa 2 a najpóźniej też lewa dolna 2. Zanim skończy siódmy miesiąc będzie miał 8 zębów. Teraz naraz wychodzą mu cztery oprócz tych co rosną już na zewnątrz.

Renata z 6 miesięcznym Łukaszem

Znasz odpowiedź na pytanie: 69 zębów

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Morfologia za "państwowe" $
... BYłam dzisiaj w szpitalu na pobraniu krwi... Przezylam szok i ból...wyobraźcie sobie Pani na izbie przyjec wbiła mi sie najpierw igła a potem szukala sobie pod skórą żyły !! ...dłubała
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Jak wygląda badanie? WAŻNE!
Dziewczyny, jak już pisałam moja lekarka skierowała mnie praktycznie na wszystkie badania jakie powinna (wg literatury fachowej). Kiedy byłam u niej na drugiej "planowej" wizycie, na początku kwietnia, zmierzyła mi
Czytaj dalej