7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

Co kupić 7 i 8 latkowi?
Ważne, żeby nie było to LEGO 🙂

Oczywiście chodzi o prezent pod choinkę!
Pomocy!


Odpowiedź redakcji

Polecamy nasz wywiad: [Zobacz stronę]


Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

  1. Zamieszczone przez aborka
    po 3 razach pułapki sie poluzowały i wybuchają przy kazdym ruchu.. a ze mam ruchliwe dzieci to ciągle….

    Nasze niektóre “od nowości” nie działały.
    Ten maszt wysoki był tak przekrzywiony, że pułapka sama opadała bez dotykania.
    Niektóre pola są tak małe, że się nawet jeden pionek na nim nie mieści.
    Gra od dłuższego czasu leży bezczynnie.

    Nelly, spróbuj może jakoś synka odwieść od pomysłu zakupu? Zaproponuj ciekawszą grę?
    Wiem, że czasami jak się dziecko uprze to nie ma siły która by go przekonała do przemyślenia zakupu,ale warto spróbować.
    IMO gra nie warta złotówki a już na pewno nie takich pieniędzy jakie trzeba za nią zapłacić.

    • Również odradzam grę “Pułapka na myszy”. U nas co prawda znalazła zastosowanie i młodszy synek po prostu bez końca spuszcza te metalowe kulki w kibelku… Pola w tej grze są za małe, żeby ustawić wszystkie pułapki trzeba się nieźle nagimnastykować…
      Polecam grę granny te pozytywne opinie na merlinie nie są przesadzone my też gramy sami i z Kubusiem

      • Zamieszczone przez GosiaB
        Również odradzam grę “Pułapka na myszy”. U nas co prawda znalazła zastosowanie i młodszy synek po prostu bez końca spuszcza te metalowe kulki w kibelku… Pola w tej grze są za małe, żeby ustawić wszystkie pułapki trzeba się nieźle nagimnastykować…
        Polecam grę granny te pozytywne opinie na merlinie nie są przesadzone my też gramy sami i z Kubusiem

        ja polecam farmera. ja mam wersje polską. troche tańsza. jest tez mniejsza – podrózna. nie ma znaczenia która bo zasady te same, różnia sie tylko obrazki.

        to polece tez WILKI I OWCE.

        • Zamieszczone przez aborka
          ja polecam farmera. ja mam wersje polską. troche tańsza. jest tez mniejsza – podrózna. nie ma znaczenia która bo zasady te same, różnia sie tylko obrazki.

          to polece tez WILKI I OWCE.

          tez mamy farmera i tez bardzo lubimy:)

          • Zamieszczone przez aborka
            ja polecam farmera. ja mam wersje polską. troche tańsza. jest tez mniejsza – podrózna. nie ma znaczenia która bo zasady te same, różnia sie tylko obrazki.

            to polece tez WILKI I OWCE.

            Farmer też fajny ale zastanawiam się czy nie trochę dla młodszych… No ale w sumie i ja w to lubie grać więc 7-8 latek też nie powinien marudzić

            • Polecam jeszcze coś takiego
              To jest gra strategiczna można kupić podstawę, potem jakieś dodatki. Dobra zabawa dla całej rodziny. I jeszcze graliśmy w “Kajko i Kokosz – wielki wyścig” też fajna oparta na tych legendarnych komiksach, o tu

              • Zamieszczone przez GosiaB
                Polecam jeszcze coś takiego
                To jest gra strategiczna można kupić podstawę, potem jakieś dodatki. Dobra zabawa dla całej rodziny. I jeszcze graliśmy w “Kajko i Kokosz – wielki wyścig” też fajna oparta na tych legendarnych komiksach, o tu

                no własnie sie nad tym carcassone zastanawiam. sa takie boxy z dodatkami po 150 pln…. O co w tym chodzi i do czego to podobne????

                • Aborka tu masz więcej
                  Podobne to jest do “osadników z Cattanu”. Z młodszymi raczej powinni grać dorośli, ale tak od 10 lat wzwyż dzieciaki potrafią już same sobie poradzić. Ja muszę się przyznać że uwielbiam tę grę i sama tak kombinuję żeby grac jak najcześciej

                  • Zamieszczone przez GosiaB
                    Aborka tu masz więcej
                    Podobne to jest do “osadników z Cattanu”. Z młodszymi raczej powinni grać dorośli, ale tak od 10 lat wzwyż dzieciaki potrafią już same sobie poradzić. Ja muszę się przyznać że uwielbiam tę grę i sama tak kombinuję żeby grac jak najcześciej

                    Ja wogle polecam ten sklep – mają świetne gry – kompetentna obsługa – ludzie siedzą i grają w gry – takie miejsce spotkań fanów

                    • Zamieszczone przez ania_st
                      Ja wogle polecam ten sklep – mają świetne gry – kompetentna obsługa – ludzie siedzą i grają w gry – takie miejsce spotkań fanów

                      zobaczcie, na allegro sa takei BIG BOX carrcassone- podstawa i 5 dodatków.

                      ostatnio pól dnia oglądałam rózne gry i tez wpadałam ze ta fajna :)… tylko sie zastanawiam czy zamówić taka duzą… may sporo okazji – urodziny Bartka zaraz przed gwiazdką.

                      za to pochwale sie co wymysliłma dla młodej – ze starej połki tesc zrobił domek dla lalek – ma jakis 90 cm szerokosci i 90 wys. – dwa piętra i strych. mam plan to teraz pomalować, połozyc tapety (decoupage), ozdobic. to bedzie mój prezent dla córy :). tylko jak ja to zrobie potajemnie to jeszcze nie wiem. Mam kotlownie gdzie oni nie wchodzą i chyba tam sie bede musiała zaszyć. na razie jes obrusem przykryty..

                      • Zamieszczone przez aborka

                        za to pochwale sie co wymysliłma dla młodej – ze starej połki tesc zrobił domek dla lalek – ma jakis 90 cm szerokosci i 90 wys. – dwa piętra i strych. mam plan to teraz pomalować, połozyc tapety (decoupage), ozdobic. to bedzie mój prezent dla córy :). tylko jak ja to zrobie potajemnie to jeszcze nie wiem. Mam kotlownie gdzie oni nie wchodzą i chyba tam sie bede musiała zaszyć. na razie jes obrusem przykryty..

                        Bardzo fajny pomysł…zdaje się Avokado kiedyś taki prezent dla córek miała i pokazywała

                        Ja dla młodszego jeszcze nie mam pomysłu….o kolejnych częściach tomków/tomiki itp nie chcę nawet słyszeć

                        • mnie zaciekawiło jeszcze to

                          ale wydaje mi sie ze jeszcze za trudne dla maluchów

                          ogólnie z gier mamy”
                          – pułapke na myszy….bleeeeeeee
                          – grzybobranie, rycerze i praci – proste planszówki, dla młodszych dzieci, dla mnei nuda
                          farmer – fajna, matematyczna gra. dobra na wyjazdy bo mało miejsca
                          wilki i owce – bardzo polecam
                          – scooby doo- taki chińczyk tylko jeszcze karty są. tez polecama
                          – ricky ticky (taka z kurczakami)- słaba jak dla mnie ale dzieci lubią.
                          – skaczące żabki – porazka.
                          – monopoly junior… jakos nam sie nie chce grać
                          labirynt Rawesburg – bardzo fajna. dla dzieci i dla dorosłych. mozna robic trudniejsze i łatwiejsze wersje
                          – Snorta -… jednak mnie rozczarowała. na razie za mało nas bo Ala jeszcze nie lapie zasad i bawi sie zwierzakami… a ja mam słaby refleks. To dobra gra dla duzej bandy – im więcej osób tym lepiej :). 3 to za mało
                          scriba junior – bardzo duzo gralismy. na razie tylko częścią dla dzieci. ale jest tez druga strona – takie zwykłe scrabble. generalnie polecam
                          scrabble – musze kupić to podrózne 🙂 – malutkie, zgrabniutkie, na obudowie liczy sie punkty, literki sie wciskają i nie suwają…

                          • Zamieszczone przez aborka
                            no własnie sie nad tym carcassone zastanawiam. sa takie boxy z dodatkami po 150 pln…. O co w tym chodzi i do czego to podobne????

                            do wilkow i owiec troche z tych przez ciebie wyminionych
                            fabula szersza no i inna 🙂
                            no i w ogole 😉

                            • Domino Express wydaje się być fajnym prezentem 🙂 Stare poczciwe domino w nowym wydniu

                              • Zamieszczone przez Malgosiaa
                                Domino Express wydaje się być fajnym prezentem 🙂 Stare poczciwe domino w nowym wydniu

                                skoro już reklama to może więcej szczegółów – w jakim wieku dzieci zainteresuje?

                                • mlody dzisiaj dostal “sekrety elektroniki”, elementy mozna dowolnie laczyc, jest tez ksiazka w ktorej opisano 80 eksperymentow
                                  ciekawy zestaw
                                  tak oto wyglada nasze nowe radio 🙂 dziala !! i odbiera kilka stacji

                                  • Zamieszczone przez ania_st
                                    skoro już reklama to może więcej szczegółów – w jakim wieku dzieci zainteresuje?

                                    mamy domino express, nawet nie wiedzialam ze to sie tak nazywa, Mateusz uwielbia domino, potrafi ukladac godzinami !!
                                    Wlasciwie on uklada z kazdych klockow rozne budowle itp.

                                    Domino express nie jest wywrotne, jest dobrze wywazone, dzieki temu szybko sie je uklada. Mamy do tego domino auto, ktore jedzie i samo ustawia klocki. To tyle reklamy 😉

                                    • Zamieszczone przez laura1
                                      mlody dzisiaj dostal “sekrety elektroniki”, elementy mozna dowolnie laczyc, jest tez ksiazka w ktorej opisano 80 eksperymentow
                                      ciekawy zestaw
                                      tak oto wyglada nasze nowe radio 🙂 dziala !! i odbiera kilka stacji

                                      Gdzieś to cudo kupiła?????????????????

                                      Rzucaj namiary plis plis plis…………….

                                      • Zamieszczone przez Mamrotka
                                        Gdzieś to cudo kupiła?????????????????

                                        Rzucaj namiary plis plis plis…………….

                                        wpisz w wyszukiwarke “sekrety elektroniki” i znajdziesz kilka sklepow,
                                        do nas przyszlo poczta z Polski od babci, wiec nie mam pojecia gdzie to zostalo kupione

                                        Mlody bawil sie tym wczoraj kilka godzin, chetnie dokupilabym jeszcze zestaw z malym autkiem.

                                        • Zamieszczone przez laura1
                                          wpisz w wyszukiwarke “sekrety elektroniki” i znajdziesz kilka sklepow,
                                          do nas przyszlo poczta z Polski od babci, wiec nie mam pojecia gdzie to zostalo kupione

                                          Mlody bawil sie tym wczoraj kilka godzin, chetnie dokupilabym jeszcze zestaw z malym autkiem.

                                          A orientujesz się czy są zestawy z którymi poradzi sobie 4 latek?

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general