7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

Co kupić 7 i 8 latkowi?
Ważne, żeby nie było to LEGO 🙂

Oczywiście chodzi o prezent pod choinkę!
Pomocy!


Odpowiedź redakcji

Polecamy nasz wywiad: [Zobacz stronę]


Strona 5 odpowiedzi na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

  1. to moze mini samochod?
    😀 to oczywisice zart 😉 (ale samochodzik jest przeslodki)

    a tak na powaznie to moze xbox 360?

    • Zamieszczone przez angelina.6
      Wie ktoś może jakie wymiary +/- mają te inteligentne budowle?

      Mamy cukiernię.
      podstawka – wymiar ciut większy od zeszytu. Same cegiełki: na oko 1 cm x 0,5 cm.
      Tyle że zaczęłyśmy z córką budować, doszłyśmy do połowy, odstawiłyśmy na 2 tygodnie i… rozpadło się. Moja na razie zniechęcona :(.
      Mnie się podobało 🙂

      • Zamieszczone przez beamama
        Nie wiem, czy to znacie, ale jak dla mnie – CZAD
        NeoCube:

        Obejrzyjcie sobie inne filmiki 🙂
        To jest neodymowy magnes.

        Dla mnie rewelacja!
        Już się napaliłam, żeby starszej kupić, ale cena przesyłki zwaliła mnie z nóg 🙁

        • ja ide w serie wild science

          i chyba kupie labirynt polecany – u nas kroluja pędzące żółwie – w formie uproszczonej gramy z leonem (jest zawsze niebieskim żółwiem )

          • Zamieszczone przez aborka
            mnie zaciekawiło jeszcze to

            ale wydaje mi sie ze jeszcze za trudne dla maluchów

            ogólnie z gier mamy”
            – pułapke na myszy….bleeeeeeee
            – grzybobranie, rycerze i praci – proste planszówki, dla młodszych dzieci, dla mnei nuda
            farmer – fajna, matematyczna gra. dobra na wyjazdy bo mało miejsca
            wilki i owce – bardzo polecam
            – scooby doo- taki chińczyk tylko jeszcze karty są. tez polecama
            – ricky ticky (taka z kurczakami)- słaba jak dla mnie ale dzieci lubią.
            – skaczące żabki – porazka.
            – monopoly junior… jakos nam sie nie chce grać
            labirynt Rawesburg – bardzo fajna. dla dzieci i dla dorosłych. mozna robic trudniejsze i łatwiejsze wersje
            – Snorta -… jednak mnie rozczarowała. na razie za mało nas bo Ala jeszcze nie lapie zasad i bawi sie zwierzakami… a ja mam słaby refleks. To dobra gra dla duzej bandy – im więcej osób tym lepiej :). 3 to za mało
            scriba junior – bardzo duzo gralismy. na razie tylko częścią dla dzieci. ale jest tez druga strona – takie zwykłe scrabble. generalnie polecam
            scrabble – musze kupić to podrózne 🙂 – malutkie, zgrabniutkie, na obudowie liczy sie punkty, literki sie wciskają i nie suwają…

            U nas w tym roku pod choinką tez będa gry królować…chciałam kupic scrabble i Monopol, ale po zastanowieniu kupiłam “Monopoly- szalona gotówka” i “Zakręceni w kolory”-taka wersja Twisterra, w kazdym razie to gra ruchowa a nie z tym siedzących;) Co prawda mam prawie 7 letnią córke, ale gry wszelkiego rodzaju sa chyba dla obu płci…

            • Kupiłam właśnie “Kot i mysz” Granny.

              Gra logiczna, 4 pozimy trudności.
              Będzie dla P., ale sama też się pobawię

              • Zamieszczone przez smoki

                to mi sie podoba
                i jak znam moją córę jej też bedzie 🙂

                • Zamieszczone przez Figa
                  Kupiłam właśnie “Kot i mysz” Granny.

                  Gra logiczna, 4 pozimy trudności.
                  Będzie dla P., ale sama też się pobawię

                  A ja tę grę kupiłam dla bratanka
                  w tamtym roku “Port lotniczy” z Granny i wiem, że był bardzo zadowolony
                  rodzice też, grali z nim chętnie 😉

                  Myślę, że i Ty dobrze się pobawisz 🙂

                  • Zamieszczone przez Dora
                    Dla mnie rewelacja!
                    Już się napaliłam, żeby starszej kupić, ale cena przesyłki zwaliła mnie z nóg 🙁

                    jaka cena??

                    • Zamieszczone przez stokrotka22
                      jaka cena??

                      Kulki 15,90, a przesyłka – 30 zł!

                      • Zamieszczone przez Dora
                        Kulki 15,90, a przesyłka – 30 zł!

                        oooo a dlaczego tak?
                        jak sie nazywa ta zabawka?

                        • Zamieszczone przez Dora
                          Kulki 15,90, a przesyłka – 30 zł!

                          bo to taki myk jest
                          wszystkie te kulki z przesyłką kręcą się około 50zł
                          tyle, że jedni sprzedają za 40zł + niska przesyłka
                          a inni kuszą niską ceną kulek, ale dowalają kosmiczną ceną przesyłki licząc chyba na to, że ktoś nie zauważy zanim zalicytuje.

                          takie kulki na allegro.

                          • Zamieszczone przez Reno
                            Część gier (metro, port lotniczy) z tej serii teraz ma obniżoną cenę w Tesco – są po 39 zł.
                            Mam już prezenty ale może kupię na potem?

                            ooo to się chyba przejadę bo mi czegoś brakuje jeszcze
                            ile tych dzieci w rodzinie
                            dzięki

                            • Zamieszczone przez dorotka1
                              i tez ma te zalete ze dzicko moze samo sie tym bawic 😀

                              i matka też 😉

                              • Zamieszczone przez Figa
                                i matka też 😉

                                potwierdzam,
                                moja marta (7,5) ma taka gre wersję safari. To super gra logiczna dla niej i dla nas (rodziców)!

                                  • takie dzieciaki lubią kombinacje, zabawki inżynieryjne, budownicze. Gdzie będą mogli wykazać się sprytem, kreatywnością, ale także takie które będą od ich wymagały czegoś więcej niż samej wyobraźni, ja moge polecić magnesy , to nie są zwykłe magnesy, warto zainteresować się tematem, bo być może dziecko odnajdzie w tym swoje hobby i będzie chciało być coraz lepsze i lepsze.

                                    Znasz odpowiedź na pytanie: 7 i 8 latek – Jaki prezent pod choinkę?

                                    Dodaj komentarz

                                    Angina u dwulatka

                                    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                    Czytaj dalej →

                                    Mozarella w ciąży

                                    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                    Czytaj dalej →

                                    Ile kosztuje żłobek?

                                    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                    Czytaj dalej →

                                    Dziewczyny po cc – dreny

                                    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                    Czytaj dalej →

                                    Meskie imie miedzynarodowe.

                                    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                    Czytaj dalej →

                                    Wielotorbielowatość nerek

                                    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                    Czytaj dalej →

                                    Ruchome kolano

                                    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                    Czytaj dalej →
                                    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                    Logo
                                    Enable registration in settings - general