7 dni temu koniec okresu a teraz plamienia

Tydzien temu (okolo) skonczyl mi sie okres a tu wczoraj wystapily u mnie takie plamienia brunatne jak przed poczatkiem okresu.

Pierwszy raz mi sie zdarzylo cos takiego.
Jakby to bylo w innym terminie to bym pomyslala ze to plamienie implantacyjne bo takie mialam w 1 ciazy ale teraz nie wiem co to moze byc.

Podobno takie plamienia moga wystepowac przy owulacji no ale na owulacje to z kolei za wczesnie.

Juz sama nie wiem

Paulinka, 8 IV 2004

1 odpowiedzi na pytanie: 7 dni temu koniec okresu a teraz plamienia

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: 7 dni temu koniec okresu a teraz plamienia

ja miałam tak raz i poszłam do lekarza. Po USG okazało się, że mam torbiel krwotoczoną w okolicach jajowodu i stąd problem. Podejrzewam, że przyczyn może być wiele i akurat tego Ci nie zyczę (parę miesięcy później okazało się, że mam endometriozę, bo torbiel usuwali mi laparoskopowo) ale taka była przyczyna u mnie. Także może najlepiej jak zrobisz teraz USG.
Trzymam kciuki!

Aniołek (8.2003) +..

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 dni temu koniec okresu a teraz plamienia

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Szukam super pediatrę w Gdańsku
Szukam jakiegoś fajnego, a przede wszystkim douczonego pediatrę w Gdańsku. Zależy mi na tym aby lekarz nie przepisywał pochopnie antybiotyków i był w miarę młody, bo z doświadczenia wiem że
Czytaj dalej
STRATA DZIECKA
też się tu znalazłam
To było 10 lutego.... w środę 8 lutego poszłam do lekarza tak do kontroli, ponieważ zaniepokoiły mnie plamienia - od razu dostałam skierowanie do szpitala. Miałam tam iść tylko poleżeć, dopóki plamienie
Czytaj dalej