7 latki i inni seniorzy forum

Od dziś jestem mamą 7latka – jak to szybko minęło!
Jeszcze niedawno szedł mając 2 lata i 3 miesiące do przedszkola a tu już trzeba szykować kasę na książki do 1. klasy!
Nie mówiąc o tym, że starsza ma juz 10 lat…

Magda, Iga(10) i Filip(7)

15 odpowiedzi na pytanie: 7 latki i inni seniorzy forum

  1. Re: 7 latki i inni seniorzy forum

    Wszystkiego Najlepszego

    W odpowiedzi na:


    Od dziś jestem mamą 7latka – jak to szybko minęło!


    prawda? 😉
    ani sie obejrzymy jak bedziemy naszym chlopakom wesele robic 😉
    Szymek tez od wrzesnia do pierwszej klasy 🙂

    Aga,

    • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

      STO LAT 🙂

      Juleczka 1,5 roku

      • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

        wszystkiego najlepszego Filipku 🙂

        Izka i Zuzia 4 latka 🙂

        • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

          Ja tez nie zamierzam – mam nadzieje ze Szymek wdal sie w nas – mega anty- imprezowych rodzicow 😉

          Aga,

          • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

            Dziękujemy serdecznie
            Miło poznać rówieśnika!
            A mój samodzielny synek jedzie jutro na wycieczkę 4dniową z przedszkola! Sama nie wiem, kto ma większego stracha – matka, czy syn?

            Magda, Iga(10) i Filip(7)

            • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

              Sto lat!!!
              Ja też jestem mamą siedmiolatki (w grudniu).

              Alka (22.12.99) i Szymuś (27.01.05)

              • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                W odpowiedzi na:


                A mój samodzielny synek jedzie jutro na wycieczkę 4dniową z przedszkola! Sama nie wiem, kto ma większego stracha – matka, czy syn?


                Nie wiedziałam, ze w przedszkolu dzieci też jeżdzą na kilkudniowe wycieczki.
                Ja chyba bym osiwiała z nerwów ale ja jestem okropną panikarą. Chociaż moja Alunia też z tych samodzielnych i rozsądnych.

                Wy się szykujecie na wycieczkę a my walczymy z pioruńsko ciężką ospą.
                Synkowi życzę niezapomnianych wrażeń

                Pozdrawiam Jola.

                Alka (22.12.99) i Szymuś (27.01.05)

                • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                  Moj jedzie w poniedzialek i tez mam lekkiego stracha bo to jego pierwsza “powazna” wycieczka

                  Aga,

                  • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                    Bardzo wam dziękuję, Dziewczyny za życzenia. Wczoraj zdołałam ledwie odpisać na 1 post, bo forum się ślimaczyło niemożebnie

                    Magda, Iga(10) i Filip(7)

                    • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                      A ja bym chciała – sama nie miałam

                      Magda, Iga(10) i Filip(7)

                      • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                        Ja też nigdy nie ciągnęłam, szczególnie do dużych imprez ale tańczyć lubię, choć dawno nie miałam okazji…

                        Magda, Iga(10) i Filip(7)

                        • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                          Oj, jeżdżą – w naszym przedszkolu to już tradycja, chociaż moja starsza córka nie odważyła się. Tyle, że nie była do dziś na żadnej wycieczce z nocowaniem poza domem i widzę, że coraz trudniej będzie sie zdecydować na rozstanie…Dlatego też mimo obaw zdecydowałam się pójść za ciosem jak Filip zaczął się dopytywać, czy pojedzie.

                          Jak tam ospa? Mam nadzieję, że do przodu?
                          Iga zachorowała jak byłam poza domem – miała pieruńską temperaturę i tatuś sprawił się dzielnie, chociaż potem wezwał babcie na pomoc…A Filip w kikanaście dni po siostrze przeszedł choróbsko o wiele łatwiej

                          Magda, Iga(10) i Filip(7)

                          • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                            No to czekam na relację.
                            Ja zdołałam zadzwonić tylko raz, bo pani usilnie prosiła, by ograniczać telefony, by się dzieciaczki nie porozklejały. Wiem, że zajechał szczęśliwie i bawi się dobrze. Wczoraj w Międzygórzu padało…

                            Magda, Iga(10) i Filip(7)

                            • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                              No właśnie nie wszystkie dzieci w tym wieku są emocjonalnie gotowe do rozłąki z mamą czy wogóle ze swoim otoczeniem.
                              Ja wyjechałam na kolonie w wieku dziesięciu lat i całe przeryczałam . Do tej pory nie lubię nigdzie wyjezdzać.
                              Natomiast Alka jest zupełnie inna, wszędzie czuje się dobrze. Z dziadkami wyjezdza na wczasy odkąd skończyła trzy latka i myślę, że na taką wycieczkę też chciałaby pojechać. Gorzej ja tym to zniosła

                              Z ospą dzisiaj już zdecydowanie lepiej ale wczoraj dostaliśmy skierowanie do szpitala. Na szczęście pomogło włączenie leków antywirusowych.
                              Teraz czekamy na pierwsze objawy u Szymusia.
                              Pozdrawiam

                              Jola, Alusia (22.12.99) i Szymuś (27.01.05)

                              • Re: 7 latki i inni seniorzy forum

                                wszystkiego najlepszego a przede wsyztskim zdrówka i spełnienia marzeń

                                i cieszę się że jesteś tu na forum

                                Znasz odpowiedź na pytanie: 7 latki i inni seniorzy forum

                                Dodaj komentarz

                                Angina u dwulatka

                                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                Czytaj dalej →

                                Mozarella w ciąży

                                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                Czytaj dalej →

                                Ile kosztuje żłobek?

                                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                Czytaj dalej →

                                Dziewczyny po cc – dreny

                                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                Czytaj dalej →

                                Meskie imie miedzynarodowe.

                                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                Czytaj dalej →

                                Wielotorbielowatość nerek

                                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                Czytaj dalej →

                                Ruchome kolano

                                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                Czytaj dalej →
                                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                Logo
                                Enable registration in settings - general