Forum: Szkolniaki

7 lekcji w 1 klasie

edit:
już znalazłam przepisy

można przenieść wątek 😉

9 odpowiedzi na pytanie: 7 lekcji w 1 klasie

telimena Dodane ponad rok temu,

Eee tak się robi – daj swoje pytanie “nazat” i link do odpowiedzi bedzie dla innej mamy której dziecko zechcą trzymać w szkole cały dzień.

Bądź prospoleczna 😀

gosik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez telimena:Eee tak się robi – daj swoje pytanie “nazat” i link do odpowiedzi bedzie dla innej mamy której dziecko zechcą trzymać w szkole cały dzień.

Bądź prospoleczna 😀

w sumie linka jako takiego nie mam
wykonałam 2 telefony – do kuratorim i do sanepidu
dowiedziałam się że higiena szkolna przewiduje dziennie w klasach 1-3 maksymalnie 5 godzin lekcyjnych

poszłam do szkoły
porozmawiałam

plan już zmieniony :Fiu fiu:

marchewkowa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez [email protected]:w sumie linka jako takiego nie mam
dowiedziałam się że higiena szkolna przewiduje dziennie w klasach 1-3 maksymalnie 5 godzin lekcyjnych

poszłam do szkoły
porozmawiałam

Zerówki szkolnej też to dotyczy?

jane Dodane ponad rok temu,

poszłam do szkoły
porozmawiałam

Ale numer! Moja ma lekcje od 8.30 do 16.30 z przerwa na sniadanie i obiad. Ale samych lekcji z 8 wychodzi…

aniaos Dodane ponad rok temu,

poszłam do szkoły
porozmawiałam

plan już zmieniony :Fiu fiu: naprawde maksimum to 5 godzin dziennie? Nie wiedzialam , ale teraz bede miala jakis argument podczas rozmowy na temat planu… Makary jest w 2 klasie i ma paln tak: pn 8 godz., wt 5 godz., sr 7 godz., czw 5 godz., pt 4 godz. W tym jest tylko jedno “kolo”, ale obowiazkowe, prowadzi wychowawca. Do tego dochodza 4 godz basen i ze 3-4 rozne zajecia dodatkowe…

werbla Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez marchewkowa:Zerówki szkolnej też to dotyczy?

tak zerówki też, max 5 godzin

kantalupa Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Jane:Ale numer! Moja ma lekcje od 8.30 do 16.30 z przerwa na sniadanie i obiad. Ale samych lekcji z 8 wychodzi…

jane, a nie macie tak jak u nas, ze lekcja trwa 30 minut?
bo takie sa w bg przepisy – 30 minut lekcji w klasach 1-3

edytuje, bo sprawdzilam – lakcja ma 35 minut
i mlody tez ma po 8 lekcji dziennie
od 8.15 do 16.15 w szkole
z przerwa na sniadanie, godzinna na obiad i wliczone lekcje na “samopodgotowka” czyli odrabianie lekcji

jane Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez kantalupa:jane, a nie macie tak jak u nas, ze lekcja trwa 30 minut?
bo takie sa w bg przepisy – 30 minut lekcji w klasach 1-3

edytuje, bo sprawdzilam – lakcja ma 35 minut
i mlody tez ma po 8 lekcji dziennie
od 8.15 do 16.15 w szkole
z przerwa na sniadanie, godzinna na obiad i wliczone lekcje na “samopodgotowka” czyli odrabianie lekcji

No chyba tak wlasnie jest. Do tego angielski codziennie, taniec dwa razy w tygodniu, takoz informatyka, a rok szkolny konczy sie 31 maja. Wiec pewnie na to samo wychodzi 🙂

dora Dodane ponad rok temu,

Moja starsza latorośl (2 klasa) ma codziennie 6 lekcji, a w środy 7. Jakoś nie widzę, żeby przeciążona była… :Niepewny: Dodam, ze popołudniami ma jeszcze szkołę muzyczną.

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 lekcji w 1 klasie

Dodaj komentarz

Polecam
Dreft?
Ma może któraś? Jest w promocji więc kupiłam. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam... :Hmmm...: Dobre to? Dopiera? Czy tylko taki płyn do "odświeżenia" ciuchów?
Czytaj dalej
Książka kucharska
szybkie ciasto z owacami
składniki : 4 jajka 1 szklanka cukru 3/4 szklanki jogurtu, maślanki 3/4 szklanki oleju 3 szklanki mąki 3 łyżeczki proszku do pieczenia A teraz mieszamy tylko widelcem najpierw jajka z cukrem jak się połączą to dodajemy
Czytaj dalej