7 miesięcy starań i nic !!!

Cześć dziewczyny. od 7 miesięcy staramy się z mężem o dzidzię, ale nadal nic. W kwietniu byliśmy o gina i powiedział, że gdybym nie zaszła w ciążę do października to mamy przyjśc do niego ( nie wiem chyba wtedy rozpocznie leczenie lub każde zrobić badania). Jak myślicie poczekać jeszcze z wizytą czy nie????

8 odpowiedzi na pytanie: 7 miesięcy starań i nic !!!

dosiam Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Ja myślę, że nie ma co czekać. Nawet jeśli wszystko jest ok (a na pewno jest, po prostu nie przyszedł jeszcze wasz czas) warto mieć to poparte ewentualnymi badaniami. Ja ci jednak radzę, zanim dasz się pokłóć, poczytać posty dziewczyn na temat badań. Są odpowiednie dni, kiedy należy np. zbadać hormonki, wtedy tylko ma to sens. Jest o tym dużo napisane na [Zobacz stronę].
Pozdrawiam i życzę powodzenia

[Zobacz stronę]

betsi Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Wizyta skarbie nie zaszkodzi, a jedynie może przyspieszyć tą długo oczekiwaną chwilę. Ja zostałam skierowana na podstawowe badania i hormonki, okazało się ze jest wszystko dobrze więc miałam robiony monitoring ovu, okazało się że jest piękny pęcherzyk. Tez usłyszałam że jak się nie uda to po nowym roku czeka mnie badanie drożności jajników, bo może z nimi jest coś nie tak i chłopaczki nie mogą dotrzeć do celu. Na wszelki wypadek dostałam leki na wywołanie ovu i podtrzymanie ewentualnej ciąży. Okazało się ze zaszłam po badnianiu ovu, bez leków i zupełnie sama siłami natury, ale wiedziałam że akurat wtedy mam odpowiednie dni. Udało się, a to najważniejsze. Teraz łykam leki na podtrzymanie i cieszę się każdą chwilą. Tak więc warto udać się do lekarza. Powodzenia.

Udało się, jest kruszynka!!!
Betsi

marti1 Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Soniu,

Oczywiście, że idź!! Nie wiadomo czy czegoś się dowiesz (bo na pewno jesteś zdrowa) ale na pewno poczujesz się lepiej….bardziej się wyluzujesz i czas CI szybciej minie….

Na pewno Twój czas nadchodzi w listopadzie…bo to jest TEN miesiąc dla wszystkich, z tego kącika :-)) które jeszcze nie zaszły a bardzo tego pragną!

Trzymam kciuki i daj znać co po wizycie…

Marti z aniołkiem i wielką nadzieją

nick75 Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Cześć Soniu

mój ginekolog powiedział, że rok to okres, ktory nie powinien wporwadzać niepokoju. Po roku, jeżeli kobieta nie jest w ciąży, powinno się zrobić badania.
Myślę, że na Twoim miejscu zasięgnęłabym opini innego ginekologa. Z mężem staraliśmy się o dzidziusia 4 miesiące i właśnie wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży.
Mam nadzieję, że wkrótce dołączysz do grona szczęśliwych.

pozdrowionka

Gucia i mały gorszek

samanta Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Soniu to czy pójdziesz do lekarza czy nie to jest indywidualna sprawa. Nasze starania trwają już 18 cykli i jak narazie bez efektu. Byłam już u lekarza, średnio 1 wizyta w miesiącu. Wg niego powinnam czekać aż miną 2 lata i wtedy dopiero będzie myślał jak mi pomóc. Zrobiłam we własnym zakresie badania hormonalne. Co lekarz to inne podejście do sprawy. Niektórzy twierdzą że należy czekać pół roku, inni że rok a mój 2…….. Ale to chyba wyjątek. Nie życzę nikomu takiego lekarza. On ma na wszystko czas

18 cykl starań
Moje tempki: [Zobacz stronę]

ami7 Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Ja też mam za sobą 7 miesięcy starań (teraz jest 8 i wiem, że nic z tego…) Może miałam za dużo stresu, może jest jakiś inny powód, ale nadal się nie udaje. Po najbliższej @ zrobię sobie badanie hormonów i dopiero z wynikami pójdę do gina…. bo po 7 miesiącach chyba warto cos zacząć robić….

ami7
[Zobacz stronę]

soniap Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Dzięki dziewczyny za radę, i napewno napiszę wam co powiedział mimój gin – papapapapa

ancyk Dodane ponad rok temu,

Re: 7 miesięcy starań i nic !!!

Ja też staram się już 7 miesiąc i właśnie w tym cyklu zdecydowałam się iść na usg. Mam nieregularne cykle co 22-27 dni i chyba jakieś zakłócenia w jajeczkowaniu. Chodzę na monitoring i zobaczymy co się bedzie działo w tym cyklu.
Radzę Ci również zrobić to badanie. Pozdrawiam

Znasz odpowiedź na pytanie: 7 miesięcy starań i nic !!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
hormony tarczycy
czy któraś z was jest może chora na tarczycę? chciałabym skonsultowac jaki ma wpływ przyjmowanie hormonów tarczycy na możliwość zajścia w ciąże. z góry dzięki za odpo. Kasia
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Witam po raz pierwszy
Wczoraj dowiedziałam się że jestem w ciąży. Z moich obliczeń wynika że jestem w 3 tygodniu ciąży. Z 2 tygodnie wybieram się do lekarza. Trudno jest mi w to wszystko
Czytaj dalej