7-mio latek w …

dziś pewien pan dał mi do myślenia…
na zakupach synowi (7 lat) zachciało się sikać, wiec poszłam z nim do wc, a sama zostałam z córką (2lata) przed drzwiami.
Jakiś mężczyzna wychodzac z wc zadał mi pytanie, czy nie boje się puszczać dziecka samego. Przeciez nie wiem kto moze byc w srodku. Odpowiedziałam, ze nie wejde z nim do męskiej, a córki samej nie zostawię… ot pierwsza mysl.
Przyznam szczerze, ze to był pierwszy raz kiedy syn poszedł do toalety sam, zawsze chodził ze mną do damskiej i od razu kubeł zimnej wody.
Po powrocie do domu była pogadanka, ze jak ktos go bedzie zaczepiał to ma go kopnąc (najlepiej między nogi) i szybko uciec, moze tez krzyczec.

Jestem ciekawa ja to wyglada u Was. Czy 7,8,9 latek ma chodzić z mama do damskiej, czy mamy mają chodzic do męskiej

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 7-mio latek w …

 1. Moi chodzą ze mną do damskiej. JAk jest kolejka idą obaj do męskiej. Wiedza ze mają drzec sie ile sil w pluchach jakby ktoś coś pokazywal lub co gorsza.. dotykac chciał.

  Zreszta rzadko sie zdarzają mi zakupy tylko z dziecmi. Zazwyczaj jest z nami glowa rodziny i on smiga z mlodymi 🙂

  • Naprawdę sądzicie, że pedofile nie mają co robić tylko czaić się na dzieci w toalecie w centrum handlowym?

   • ja zawsze miałam wizje,że młody sam w toalecie dotknie siusiakiem ubikacji,czy brudną ręka się podetrze i jakiegoś syfa przyniesie….bardziej tego sie bałam niż pedofili… dlatego wolalam go zabierac do damskiej i pomóc w obsludze z zastrzeżeniem “niczego nie dotykaj,rób co masz robic i spadamy”….jego zawsze interesował ciekawy motyw guzika do spłukiwania czy zamek zamykający drzwi i póki nie obmacał z każdej strony to nie wychodził…. bleee brzydzę się takich miejsc….

    • Ja uważam,że tego wszystkiego można dziecko nauczyć. Mój syn już wie, że wchodząc do toalety w miejscu publicznym ma niczego nie dotykać.

     • Zamieszczone przez fikusa94
      Ja uważam,że tego wszystkiego można dziecko nauczyć. Mój syn już wie, że wchodząc do toalety w miejscu publicznym ma niczego nie dotykać.

      skoro już wie, to kiedyś nie wiedział…. i musiał się tego dowiedzieć…
      mój juz teraz też wie i bez przeszkód chodzi sam do publicznych toalet.

      Znasz odpowiedź na pytanie: 7-mio latek w …

      Dodaj komentarz

      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo