8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

Tak mi smutno, nie dziwie sie ze dziwczyny robia test dopiero po dacie spodziewanej miesiaczki. U mnie to jest 8 dni od potencjalnego zaplodnienia zrobilam test i wyszedl negatywny jak diabli, nawet slabej kreski ciazowej nie bylo widac…
czuje sie taka jakas pusta i smutna… sprawdze za tydzien ale.. nie mam nadziei za bardzo…smutno mi.
Czy u was tez zdarzalo sie ze pierwszy wyszedl czlkowicie negatywnie a potem nagle sie zrobil po tygodniu pozytywny?

Erika, majaca nadzieje ze jest już ciężarówką -listopadówką.

18 odpowiedzi na pytanie: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

  1. Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

    Kochanie, nie martw się jeszcze. Ja zrobiłam tak samo jak Ty bo też bardzo pragnęłam dzidziusia i nic… Zrobiłam kilka dni temu (4 dni po spodziewanej miesiączce) i różowa kreska pojawiła się zanim zdążyłam powiekami zamrugać:)
    Optymizmu:)

    Aba i Okruszek (27.10.03)

    • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

      U mnie było podobnie. Strasznie chciałam, aby był pozytywny test, piersi bolały jak przed okresem, ale drugiej kreski niestety brak. Następny teścik zrobiłam już długo po terminie, no a teraz pozostało mi tylko 6 tygodni do końca.
      Życzę Ci cierpliwości i uśmiechu 🙂
      A.

      • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

        dziekuje wam bardzo dziewczyny, na serio od razu poczulam sie lepiej. Tak sobie z rana nawet troche pochlipywalam, a wasze odpowiedzi podniosly mnie na duchu…
        dziekuje!

        Erika, majaca nadzieje ze jest już ciężarówką -listopadówką.

        • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

          Ja zrobiłam sobie test 7 dni po zapłodnieniu (na tescie było napisane, ze mozna go robic juz 6 dni po zaplodnieniu), oczywiscie wyszedl negatywny. Bylam zla jak nie wiem co, 14 dni po zaplodnieniu poszlam zrobic HCG….bez złudzen, tak dla swietego spokoju. Jakie było moje zdziwienie kiedy wynik byl dodatki…. A za 3 tyg od HCG okazało sie ze mam dwie fasolki :-)))) Pozdrawiam

          Marta i dwie fasoleczki

          • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

            moj basiulec byl u mnie w brzuchu a dwa testy w przeciągu 4 tygodni go nie wykryły :))

            Anka i Basiulec 17 grudnia 2002

            • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

              No wlasnie, Na testach jest napisane. ze wzkrywa ciaze po6 dniach od….zaplodnienia. A z tego co sie orientuje to hcg rosnie dpoiero wtedy gdy jajeczko implantuje sie w macicy. Implantacja moze byc od 4 do 12 dni po owulacji. W zwiazku z tym jednym te testy robione szybko wychodza a innym nie. Erika nic sie nie martw i poczekaj do tsm. Jeszcze nie wszystko stracone.

              Ninka
              [Zobacz stronę]

              • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                Kochana, jak napisała moja poprzedniczka, wyjście testu jest mało prowadopodobne, bo najczesciej nie mamy jeszcze wtedy zaimpantowanego embrionu. Nie spotkałam na forum NIKOGO, kto by sie pochwalił tak wczesnie zrobionym i udanym testem.. nie martw sie…

                Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

                • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                  Głowa do góry!!! Za parę dni powtórz testy!!!!!!!!!
                  Trzymam kciuki za tę drugą kreseczkę!!!

                  ,

                  Magda, Rafał i Bzdyciunio (7.09.03)

                  • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                    Hej!.. Chyba sie pospieszyłas ;-).. Ale ja to rozumiem…tez tak szybko robiłam test. A ostatni test, który zrobiłam wypadał w terminie 1 dnia miesiaczki…był negatywny.. A po dwóch dniach..był juz pozytywny ;-). Głowa do góry..uzbrój sie w cierpliwosc.
                    Powodzenia.

                    Mola i zuczek(5.10.03)

                    • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                      Ja mam podobną sytuację. Zrobiłam tydzień temu 2 testy i oba wyszły negatywne. Tymczasem miesiączki nadal nie dostałam, dziś jeste sobota, a powinnam była dostać w środę. Podobnie jak Ty mam wielką nadzieję, że zostanę listopadową mamą, ale martwię się, że po prostu spóźnia mi się miesiączka. To mój pierwszy cykl po odstawieniu tabletek. Może zaczekamy jeszcze tydzień i zobaczymy co się stanie? Ja na pewno jeszcze zaczekam ze zrobieniem kolejnego testu. Trzymaj się ciepło i powodzenia!

                      Sylwia

                      • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                        dziewczyny, co oznacza skrót HCG? co to za badanie? pewnie uznacie, że to głupie pytanie, ale naprawdę nie wiem…

                        Sylwia

                        • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                          To wcale nie jest głupie pytanie hcg to skrót od horionogonadotropiny,produkowany jest przez zagnieżdżający się w macicy zarodek i jest dużo wczesniej wykrywalny we krwi niż w moczu, badanie kosztuje ok 40 zł i mozna zrobić je w kazdym prawie laborku

                          Kaśka i majowa Nadia

                          • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                            Oto co napisane jest na moim tescie Clear Blue Easy Earliest Results Pregnancy Test:
                            6 dni przed spodziewana data okresu wykrywalnosc 5%
                            5 dni 23%
                            4 dni 53%
                            3 dni 74%
                            2 dni 84%
                            1 dzien 87%
                            jak wiec widzisz kazdy jeden dzien robi tu spora roznice. Napisane rowniez jest, ze jesli wyjdzie negatywnie a podejrzenia dalej sa to powtarzac w odstepach trzydniowych. Ericzku zycze powodzenia!!!!!!!!!!!!!!!

                            Agi

                            • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                              8 dni od zaplodnienia, wedlug mnie to stanowczo za wczesnie, zeby robic test. Uwierz mi, wiem jakie trudne moze byc oczekiwanie, robilam test 3 dni po zaplodnieniu i oczywiscie wyszedl negatywny, ale kiedy zrobilam w dniu oczekiwanej miesiaczki, byly juz dwie kreski, czego i Tobie od calego serca zycze.

                              Lalka
                              termin 03.04.2003

                              • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                                dziewczyny jestescie baaaaaaardzo kochane!!!!!
                                tak mnie podtrzymalyscie na duchu, ze czuje wciaz w sobie nadzieje ze nie dostane okresu i zrobie test a na nim beda dwie sliczne kreseczki.
                                pozdrawiam was i caluje

                                Erika, majaca nadzieje ze jest już ciężarówką -listopadówką.

                                • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                                  Ja zrobilam test 12 dni po zaplodnieniu ( a wiedzialam kiedy to bylo, bo mielismy inseminacje) i wyszedl negatywny, ale tydzien pozniej byly juz dwie krechy, na ktore czekalsismy dwa lata.
                                  pozdr

                                  ania m 20.08.2003

                                  • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                                    Ja mam taką samą sytuację! Testowałam 7 dni po spodziewanym zapłodnieniu i nic. Zupełnie już straciłam nadzieję, ale odbudowałyście ją na nowo. Dzięki Dziewczyny, jesteście naprawdę kochane!

                                    kamyk

                                    staram się 🙂

                                    • Re: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                                      wiesz wydaje mi się że troszkę się pospieszyłaś i niepotrzebnie się teraz martwisz. Ja zrobiłam test Quik View 11 dni od zapładnieniam, wstałam o 4 rano i poszłam robić test bo zachciało mi się siusiu, poczekałam dwie minutki byłam pewna że jestem w ciąży a tu bęc i jedna kreska więc zła i rozczarowana, że nie zrobię mężowi prezentu na rocznicę ślubu poszłam spać zostawiając test na pralce, rano budzi mnie mąż ze szczęśliwą miną i mówi że strasznie się cieszy że się udało ja patrzę na niego dziwnie i mówię ż eprzecież test negatywny. No i zobaczyłam po paru godzinach na teście wyskoczyła druga bladziutka kreseczka. Wiem że ta opowieśc strasznie długa wyszła ale czasami do dzisiaj chce mi się z niej śmiać. Więc nie martw się tylko odczekaj jeszcze kilka dni i powtórz test i napewno będzie oki. Pozdrawiam i trzymam kciuki Mygdu

                                      Znasz odpowiedź na pytanie: 8 dnia od zaplodnienia -est negatywny

                                      Dodaj komentarz

                                      Angina u dwulatka

                                      Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                      Czytaj dalej →

                                      Mozarella w ciąży

                                      Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                      Czytaj dalej →

                                      Ile kosztuje żłobek?

                                      Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                      Czytaj dalej →

                                      Dziewczyny po cc – dreny

                                      Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                      Czytaj dalej →

                                      Meskie imie miedzynarodowe.

                                      Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                      Czytaj dalej →

                                      Wielotorbielowatość nerek

                                      W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                      Czytaj dalej →

                                      Ruchome kolano

                                      Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                      Czytaj dalej →
                                      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                      Logo
                                      Enable registration in settings - general