8 m-cy i staje

…………. no właśnie czy to nie za wczesnie. KAcper jutro kończy 8 michów a juz od jakiegoś czasu wspina się po nas i staje, nie da sie posadzić tylko stoi na tych swoich chwiejnych nóżkach jak nowonarodzona sarenka. A od kilku dni staje przy meblach. Pozwolić mu na to???

Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

11 odpowiedzi na pytanie: 8 m-cy i staje

hasza Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

Jeśli staje sam to znaczy że jest do tego gotowy, moja córka stanęła sama w łóżeczku jak miała 7 m-cy i 1 tydzień, a synek leniuch, nie chce mu się nawet raczkować, każdy w swoim czasie.

Hasza Martyna 9lat Łukasz 7 m-cy

cathya Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

Córka poraz pierwszy wstała sama w łóżeczku, gdy miała 8 m-cy, a synek gdy miał 7. Pozwalałam moim dzieciom na to, bo zresztą jak miałam je powstrzymać??? Córka ma teraz 4 lata, syn 11 m-cy i żadnych złych konsekwencji tego wstawania nie widzę :o) Pozdrawiam serdecznie!!

Kasia+Weronika(04-08-99)+Kamil(01-12-02)

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

mój wprawdzie sam w łóżeczku nie wstaje, ale jak go podciągam do siadu, to zaraz wyciaga kopytka, zeby stanąć. tez się chwieje. a jak chcę,zeby usiadł, to spina się i jest sztywny i nie można go posadzić….
małe uparciuchy:)))

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

malosia Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

Moj tez sam wstaje a ma 7 miesiecy- jak go zostawiam w lozeczku to sam potrafii wspiac sie po szczebelkach i wstac- ja uczylam sie, ze dziecko samo wie kiedy moze i kiedy ma sile aby wstac. Wogole to podejzewam, ze moj Maksio na Swieta Bozego Narodzenia to juz bedzie chodzil hi hi hi…….

Malgosia i Maksio (27.03.2003

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

z takim zapalem to calkiem możliwe. mój mąż pomaszerował jak miał 10 m-cy:))

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

cathya Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

Też myslałam, że mój synek szybko zacznie chodzić, bo porównując go z moją córką wszystko robił miesiąc wcześniej. Córka zaczęła chodzić mając 10m-cy i 3tyg. a synek??? No cóż……………11m-cy minęło a on nadal na czworakach i wcale nie pali się do chodzenia, tak mu wygodniej :o) Pozdrawiam!!!

Kasia+Weronika(04-08-99)+Kamil(01-12-02)

styna24 Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

A co ja ma mpowiedziec jak Tomek ma 7 miesiecy i juz staje? Nie pozwalam mu na to, moim zdaniem to za wczesnie ale 8 miesiecy to juz wystarczajaco. Ja bym na Twoim miejscu pozwalala

Justyna i Tomek 9.04.2003

anies Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

ja chodziłam w wieku 9 m-cy, tzn. umiałam iść, nieumiałam się zatrzymać i skrecić, hihihi

zero raczkowania od razu chodzenie

Anies i Wojtuś (23.07.2003)

wasia Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

I tak mu pewnie nie zabronisz… Olka też zaczełą wcześnie wstawać, teraz już wędruje po łóżeczku… Tak sie rwie do chodzenia, że to pewnie już niedługo :))

Asia i Ola (9 m-cy!)

iness Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

JAk sam chce to nic groźnego! Dawid zaczął wstawać jak miał 7 miesiecy i 1 tydzień! Najpierw pełzał, nie siedział samodzielnie i nagle zaczął wstawać a dopiero wczoraj raczkować! Teraz próbuje wszędzie stawać, gdzie uzna za słuszne! Oj co ja się z nim mam …

Pozdrawiam,

Agnieszka i Dawidek (17.03.03)
żona Zielonego

lea Dodane ponad rok temu,

Re: 8 m-cy i staje

Mati tez mial 7 miesiecy i 5 dni jak wstal sam, bez podciagania mojego oparl sie na mnie i stanął, zaniemówiłam z zaskoczenia bo nigdy go nie stawialismy ani nie podciagalismy do stania
jak widzisz 7 – 8 miesiecy to norma
nie widze sposobu by tego zabronic

Lea i Mateuszek (14.03.03)

Znasz odpowiedź na pytanie: 8 m-cy i staje?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dla starających się
podziękowania
wszystkim dziewczynom które złożyly gratulacje serdeczne dzięki. Omyłkowo przy wysyłaniu wcześniejszej wiadomości wybrałam opcje "Wyślij mi odpowiedzie na tę wiadomość emailem" i chyba dzięki temu nie możecie oglądać swoich odpowiedzie.
Czytaj dalej
Dla starających się
Do Justy
W moim przypadku nie było takich objawów. Trzy dni po spodziewanej @ miałam uczucie ciągłego wzdęcia i to tylko przez jeden dzień. Zyczę szybkiego zaciążenia Gucia i mały groszek
Czytaj dalej