8 m-cy Je w nocy

Moja Marta ma już ponad 8 miesięcy a nadal pije mleczko w nocy 2 razy. Już daje jej mleko z kaszką, ale to na nic. Zjada cały czas tą samą ilość o tych samych porach. Próbowałam jej podawać herbatkę, było cicho przez 5 min. potem znowu płacz a po butelce śpi spokojnie. Wydaje mi się, że dziecko w tym wieku nie powinno już jeść, a może się mylę? Nie ukrywam, że w ciągu dnia nie zjada za wiele więc tłumaczę sobie że nadrabia w nocy, ale jak długo to potrwa?

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 8 m-cy Je w nocy

  1. Zamieszczone przez beamama
    Nie chcę się wymądrzać, ale zwróć uwagę na zęby, dając mleko do łóżka do zaśnięcia…..

    ja nie widze tu zadnego problemu,syn nie zawsze dostaje flaszke do spania, zalezy od tego czy zje z nami normalna kolacje czy nie…Zeby ma zdrowe, zgryz tez jest ok…

    • Zamieszczone przez bocian201
      No przyzwyczajenie na pewno ale jakby nie był głodny toby tych butelek do dna nie wypił tak twierdzi moja bratowa,mały puchnie w oczach nie chcę się mądrzyć i cokolwiek mówić ale rodzinnie mamy skłonności do tycia i po prostu mi go zal bo za rok dwa dzieci sie będą z niego śmiały waży ok 19kg

      Wcale niech juz nie daje!!!! z dnia na dzien niech przestanie dawac kasze w nocy!!!! dziecko bedzie plakalo.. ale sie nauczy i bedzie zdrowsze.. a od placzu jeszcze nikt nie zachorowal ani nie umarl!! w wieku 2,5 roku warzyc 19 kg. to jest juz chore.. a co mowi pediatra na ta wage i na jedzenie w nocy???

      • Jesli chodzi o 2,5 latka pijacego mleko…to ja osobiscie jestem przeciwna… Ale skoro rodzicom ani waga ani wstawanie w nocy nie przeszkadza…to oni beda mieli potem problemy!!

        A 8miesieczne dziecko…moze byc glodne w nocy. Moja corka kolo 7miesiecy przesypiala prawie cale noce..bez mleka!A nagle tak miedzy 8-9miesiacem zaczela sie budzic w nocy,plakala nie chciala zasnac…po 2 tygodniach jak juz padalam z nog(szybko sie czlowiek odzwyczaja od nieprzespanych nocy:))pewnej nocy w akcie desperacji, zmeczenia…dalam jej butle(120ml)…wypila..i zasnela od razu!!!I po miesiacu ktorejs nocy ODWAZNIE zmienilam mleko na herbatke..po^marudzila ale zasnela,potem jeszcze sie czasami budzila…herbatka lub woda i zasypiala!!
        Wytlumaczylam sobie to, ze moze miala wlasnie okres wzrostu,potrzebowala wiecej jedzenia(???)
        Do 15 miesiaca pila mleczko przed spaniem… A pewnego dnia odmowila i na tym koniec!¨Tylko butla rano!

        Znasz odpowiedź na pytanie: 8 m-cy Je w nocy

        Dodaj komentarz

        Angina u dwulatka

        Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

        Czytaj dalej →

        Mozarella w ciąży

        Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

        Czytaj dalej →

        Ile kosztuje żłobek?

        Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

        Czytaj dalej →

        Dziewczyny po cc – dreny

        Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

        Czytaj dalej →

        Meskie imie miedzynarodowe.

        Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

        Czytaj dalej →

        Wielotorbielowatość nerek

        W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

        Czytaj dalej →

        Ruchome kolano

        Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

        Czytaj dalej →
        Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
        Logo
        Enable registration in settings - general