8 m nie siada, nie siedzi, nie staje przy meblach…

Moje 8 m dziecko nie siedzi posadzone (nie sadzam, tylko próba czy jest stabilny w tej pozycji, ale po chwili przelewa się na boki bądź do przodu), nie siada, nie staje.. trochę się boje, że coś jest nie tak. Jest dość dłuży i długi. Bardzo długo noszony był tylko w beciku przez co może nie ćwiczył mięśni??? Dużo leży na brzuchu, od początku września zaczął podnosić się na rękach i nauczył przewrócić się na plecy (wcześniej tylko na brzuch). Słyszałam o dzieciach, które później nabyły umiejętność siadania, ale może przyjmowały już pozycje do raczkowania? mój tego nie robi.

Byłam u rehabilitantki miesiąc temu i powiedziała, że wszystko jest dobrze,w normie. Zaleciła ćwiczenia obrotowe i powiedziała, że za 2 m będzie na pewno siedział. Tylko ja nie robie z nim tego ćwiczenia bo on bardzo płacze i od razu przekręca się na brzuch, nie da się ćw… za miesiąc wizyta a nie wygląda na to żeby miał do tego czasu usiąść…

Maił ktoś podobny problem?

Strona 2 odpowiedzi na pytanie: 8 m nie siada, nie siedzi, nie staje przy meblach…

  1. Witam, Jestem studentkom Technologii Żywności i Żywienia Człowieka na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy. Piszę pracę na temat “Ocena dostępności i jakości gotowych produktów żywnościowych dla niemowląt” w związku z tym mam prośbę o pomoc poprzez wypełnienie ankiety potrzebnej mi do pracy. Ankieta jest anonimowa i nie zajmie Paniom więcej niż 5 min. Oto link do ankiety
    Z góry dziękuję za pomoc i poświęcony czas 🙂

    Znasz odpowiedź na pytanie: 8 m nie siada, nie siedzi, nie staje przy meblach…

    Dodaj komentarz

    Angina u dwulatka

    Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

    Czytaj dalej →

    Mozarella w ciąży

    Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

    Czytaj dalej →

    Ile kosztuje żłobek?

    Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

    Czytaj dalej →

    Dziewczyny po cc – dreny

    Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

    Czytaj dalej →

    Meskie imie miedzynarodowe.

    Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

    Czytaj dalej →

    Wielotorbielowatość nerek

    W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

    Czytaj dalej →

    Ruchome kolano

    Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

    Czytaj dalej →
    Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
    Logo
    Enable registration in settings - general