8 miesiecy i miesko

Moja Patricia ma 8 miesiecy i ostatnio obiadki uznaje tylko z miesem, nie wiem czy nie jest za mala zeby dostawac je co dziennie, ale z drugiej strony ja innych nieuznaje. No i nie wiem… moze czy nie?

3 odpowiedzi na pytanie: 8 miesiecy i miesko

inna2002 Dodane ponad rok temu,

Re: 8 miesiecy i miesko

Jeśli tylko ma ochotę to dawaj jej codziennie mięsko – możesz zmieniać: raz kurczak, raz indyk, raz królik itd. Nie widzę żadnych przeciwwskazań.

oskarek Dodane ponad rok temu,

Mięsko jak najbardziej , ja mojemu maluszkowi gotuję zupkę z gołąbka i pięknie przybiera na wadze , ale jest jedno ale sam drób nie wystarcza dziecku ponieważ nie ma w nim żelaza . Pani doktor poradziła mi abym gotowała jeszcze cielęcinę jest dobrze tolerowana przez dzieci. Zaznaczam że mój maluszek ma również 8 miesięcy.

czarna Dodane ponad rok temu,

Moja pediatra powiedziała że moge już podawać miesko ewci codziennie a ma dopiero7 mies.Nie dajmu sie zwariować zaleceniami my jadłyśmy prawie wszystko w wieku naszych dzieci!I ŻYJEMY!

Znasz odpowiedź na pytanie: 8 miesiecy i miesko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
A co z seksem po porodzie?
Mam obawy, ze po porodzie zycie seksualne bedzie o wiele gorsze i juz nigdy nie bedzie tak jak przed ciaza. Miesnie pochwy nie sa w stanie wrocic do stanu wyjsciowego,
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Ułożenie dzieciaczka
Właśnie byłam na usg. Moja niunia jest odwrócona pupą do dołu. Mam jeszcze 5 tygodni do porodu i mam nadzieję, że się odwróci poprawnie - bo bardziej boję się
Czytaj dalej