9 dc USG po Clo

Dziewczyny, czy możecie mi powiedzieć jak rosły wasze pęcherzyki po Clo? Dziś byłam na usg – na lewym jajniku jest 10mm, na prawym 8 mm; śluzówka tylko 4 mm. Pewnie nie będzie @. W tym miesiącu jestem pierwszy raz tylko na Clo (drugie podejście po 3 mies. przerwie). Biorę po 2 tabl. I już nie wiem czy mój wynik jest ok czy nie. Doktorek nie był zadowolony.

Dorota

7 odpowiedzi na pytanie: 9 dc USG po Clo

  1. Re: 9 dc USG po Clo

    Hej,
    ja w 13dc miałam pęcherzyk na jednym jajniku raz 25mm, drugi raz 21mm. Tobie pewnie jeszcze urośnie, 9dc to trochę za wcześnie na USG.
    Dodam, że ja brałam tylko po jednej tabletce clo od 5 do 9dc.

    [Zobacz stronę]

    • Re: 9 dc USG po Clo

      Ja jestem dzisiaj w 10 dc. Po Clo, wczoraj byłam na USG, mam dwa pęcherzyki jeden 18 mm, drugi 15 mm, śluzówka 3 cm na 6 cm – lekarz napisał wąska. Mam przyjść w sobotę na kolejne USG, sprawdzić czy urosły pecherzyki, no i lekarz powiedział, że owulacja powinna być w sobotę albo w niedzielę. Na razie mamy zakaz przytulania.

      Pozdrawiam Ania 🙂

      • Re: 9 dc USG po Clo

        u mnie w 11dc byl pecherzyk 16,8mm, a w 13dc 22,8. Wtedy tez dostalam Pregnyl. Owu w 15dc, potwierdzone na USG. Jak bedzie w tym cyklu – zobaczymy. Dzis jest dopiero 3dc i zaczelam brac Clo.

        [Zobacz stronę]

        • Re: 9 dc USG po Clo

          To znaczy że przed owu nie należy się przytulać?

          Dorota

          • Re: a jak skutki uboczne?

            Jestem pierwszy miesiac na clo, podczas brania nie mialam zadnych skutkow ubocznych, ale teraz od jakis dwoch dni bardzo bola mnie sutki i sa troche powiekszone, czy to moze byc jakis skutek uboczny?
            Ponadtto bardzo mnie dreczy jedno,od kiedy mozna zaczac przytulania po clo, mnie lekarz nic nie powiedzial i zaczelismy juz w 2 dni po skonczeniu clo, znowu mojej kolezance lekarka zalecila czekanie nawet do 4 dni po.
            Jak to z tym jest?

            Agnieszka
            [Zobacz stronę]

            • Re: 9 dc USG po Clo

              ja miałam usg w 14 dniu cyklu ( lekarz był na wyjexdie i nie dało rady wczesniej) i były 2 pecherzyki : jeden miał 26mm, a drugi 20mm. To mój drugi cykl na clo :tabletki brałam 2 razy dziennie po jednej. Teraz 25 dzien cyklu i czekam,….

              asia

              • Re: a jak skutki uboczne?

                Mi lekarz nic nie mówił na temat zakazu przytulania, więc nie wiem. Ale jutro idę na kontrolę – 13 dc (zobaczymy jak rosną pęcherzyki) to mogę zapytać. Co do skutków ubocznych, bolały mnie jajniki i byłam strasznie rozdrażniona. Poza tym bolały mnie piersi. Ale zaraz po odstawieniu tabletek przestały.

                Dorota

                Znasz odpowiedź na pytanie: 9 dc USG po Clo

                Dodaj komentarz

                Angina u dwulatka

                Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                Czytaj dalej →

                Mozarella w ciąży

                Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                Czytaj dalej →

                Ile kosztuje żłobek?

                Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                Czytaj dalej →

                Dziewczyny po cc – dreny

                Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                Czytaj dalej →

                Meskie imie miedzynarodowe.

                Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                Czytaj dalej →

                Wielotorbielowatość nerek

                W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                Czytaj dalej →

                Ruchome kolano

                Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                Czytaj dalej →
                Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                Logo
                Enable registration in settings - general