Forum: Szkolniaki

9-letnia dziewczynka

Co na prezent? Lubi muzyke… Tyle wiem, ale nie wiem czego sluchają takie 9-latki… Pewnie kupięjakąś fajną książkę. Podpowiedzcie coś więcej. Thx

7 odpowiedzi na pytanie: 9-letnia dziewczynka

ahjp Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Kamelia:Co na prezent? Lubi muzyke… Tyle wiem, ale nie wiem czego sluchają takie 9-latki… Pewnie kupięjakąś fajną książkę. Podpowiedzcie coś więcej. Thx
Moja 9-latka lubi wszystko zwiazane z magikami, czarownicami, wrozkami, tez rozne zestawy do prac kreatywnych np tkactwo, szycie, rzezbiarstwo, ksiazki, lego… chyba wszystko

smoki Dodane ponad rok temu,

Zestaw dla małych elegantek z Sephory? Taka kosmetyczka + błyszczki + coś tam jeszcze?

Chodzi mi o ta serię Sephora girl.

ciapa Dodane ponad rok temu,

Może matę do tańczenia

evcia Dodane ponad rok temu,

Jesli chodzi o muzyke to moze Hanna Montana, High School Musical albo 3 czesc owego filmu jest juz na DVD.Lub muza Cam Rock duzo pieknych bluzek bluz sa wlasnie z motywami tych muzykow moja cora i jej kolezanki w tym wieku je uwielbiaja. Ale pomysly kolezanek tez sa rewelka 🙂 Pozdrawiam i napisz na co sie zdecydowalas

kamelia Dodane ponad rok temu,

Dzięki za podpowiedzi. Kupiłam bluzkę High school musical i książkę “Dynastia Miziołków”.

evcia Dodane ponad rok temu,

Fajnie pewnie sie ucieszyla co nie?

myszka23 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez smoki:Zestaw dla małych elegantek z Sephory? Taka kosmetyczka + błyszczki + coś tam jeszcze?

Chodzi mi o ta serię Sephora girl.

Moja Natalcia bardzo się z tych kosmetyków cieszyła!!!! Fajny prezent!!!!

Znasz odpowiedź na pytanie: 9-letnia dziewczynka

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
NOWE ZASADY WYPŁACANIA BECIKOWEGO!
[QUOTE]Nowe zasady wypłaty becikowego (PAP, dd/11.03.2009, godz. 16:18) Władze stolicy przypominają, że od 1 listopada 2009 r. do wypłaty tzw. becikowego wymagane będzie zaświadczenie lekarskie potwierdzające, że matka dziecka pozostawała pod opieką
Czytaj dalej
A-psik: moje dziecko jest uczulone…
końcówki do nosa z nebulizatora?
Mam pytanie w moim nebulizatorze a mam taki [url]https://www. Allegro.pl/item574020276_inhalator_nebulizator_a400_edmed.html[/url] są oprócz maseczek dwie plastikowe końcowki. Jedna do nosa, druga chyba do gardła? Niestety nie mam instrukcji w języku polskim i nie
Czytaj dalej