Forum: Karmienie

9 miesiac – cos nowego?

Cos mi sie obilo o uszy ze w 9 mies. cos sie zmienia w diecie dziecka….. Napiszcie mi co…. Nie wiem na ile nam sie to przyda bo Nina je juz mase roznych rzeczy ale chcialabym wiedziec o co chodzi.

6 odpowiedzi na pytanie: 9 miesiac – cos nowego?

anulawawa Dodane ponad rok temu,

Re: 9 miesiac – cos nowego?

zaglądam tu i zaglądam…jakoś nikt nie pisze 🙂 A też miałam nadzieję, że czegoś ciekawego się dowiem!!!

Pozdrawiam,

kra Dodane ponad rok temu,

A co teraz je Nina? A raczej, czego nie je? Wiktorek je właściwie wszystko. No może poza słonecznikiem i orzechami. I staram się nie dawać mu rzeczy ciężkostrawnych, ale to nie zawsze się udaje, bo po prostu zabiera mi łobuz z talerza i zjada 😉

Kra i Wiktorek (19.11.2003)

Dodane ponad rok temu,

Nina tez podjada nam z talerzy. Nby ma swoje zupki itd. ale najbardziej jej smakuje to co my jemy….. Tez je wlasciwie wszystko. Oprocz ciezkostrawnych.

biancia Dodane ponad rok temu,

Może chodzi o to, że jedzą więcej? Mój teraz zajada oprócz zupy drugie danie.
Poza tym je już wszystko więcnie mam mu co nowego wprowadzać:).
Pozdrawiam – i do zobaczenia:P

bianka i Bartuś (05.12.2003)

biancia Dodane ponad rok temu,

Wyczytałam w “Mam dziecko”, że maluch może jeść rybę pieczona i gotowana na parze – to jako nowość.
Poza tym wszystkie owoce – oprócz truskawek – a te mój jadł jak miał 6 miesięcy. No i nie podawać ciężkostrawnych -cebula, kapusta, grzyby. W ogóle tytuł jest “jem jak dorośli” więc może jeść wszystko.
Pozdrawiam

bianka i Bartuś (05.12.2003)

Dodane ponad rok temu,

dzieki 🙂
owoce tez daje wszystkie – a truskawki tez Nina jadla jak miala ok. pol roku 🙂 cebulke dostaje zgotowana i zmiksowana w zupce – nie widze zadnych problemow. Rybe dalam przedwczoraj i tez bylo OK.

Coraz latwiejsze sie robi to karmienie…..

Znasz odpowiedź na pytanie: 9 miesiac – cos nowego?

Dodaj komentarz

Karmienie
jake herbatki..?
Chcialam sie zapytac jakie te herbatki dajecie swoim dzieciaczkom..?? Goraco : ) Monisia, Maks i Aleks
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
"Babcia opiekunka"
Drogie mamusie! W obecnych czasach znalezienie odpowiedzialnej i dobrej niani graniczy z cudem... Dlatego też wiele z nas, jeśli istnieje taka możliwość, do opieki nad dzieckiem "zatrudnia" babcię/prababcię... Ale czy zawsze jest to
Czytaj dalej