♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

108 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

  1. Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

    Zdolna z Ciebie bestia Aga 🙂

    lista świetna
    co prawda nie wyświetliła mi się, ale podejrzałam na fotosiku 😉
    dziękuję

    K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

    • po przerwie

      Nareszcie chwilka wytchnienia, juz nie pamiętam kiedy zaglądalam na forum – mam ogromne zaległości, ale postaram się przeczytać każdy zaległy post

      Dziewczyny od soboty jestem kłębkiem nerwów.
      Moja córeczka Marta (2 lata i 3 m-ce) ma zapalenie płuc…. Nie wiadomo skąd się wzieło to cholerne dziadostwo. W czwartek pojechaliśmy z nią do lekarza bo miala kaszelek i temperaturę. Lekarka przepisała jej syrop prawoślazowy…
      Chyba nie muszę pisać, że to byla nasza ostatnia wizyta u tej pani doktor. Miarka się przelała…
      Ja mam zawalone oskrzela a mąż też chory…
      Jestem wykończona.
      Na zmianę z mężęm jesteśmy u małej w szpitalu odległym od domu 35 km. Przez pierwsze dwie noce spałam na podłodze. Teraz z uwagi na ciąże pielegniarki pozwoliły spać obok małej na łóżku.
      Serce mi się kraja jak patrzę na moje dziecko w metalowym łóżeczku. Chociaz Marta jest naprawdę bardzo dzielna…
      Przed nami jeszze co najmniej 6 dni pobytu w szpitalu.
      A w najbliższą sobotę moj brat się żeni… Marta już od dawna wszystkim demonstrowała jak będzie tańczyła na weselu, śliczna sukienka wisi w szafie a nasza żabka jej nie założy…
      Nie… normalnie łzy mi się cisną do oczu….

      Mimo, że w ostatnim czasie dzwigam moje 12 kilo szczęścia niemal bez przerwy (bo jak tu nie nosić dziecka w szpitalu?) to czuje się nieco lepiej. Może dlatego, że nie mam czasu myśleć o sobie??

      Pozdrawiam
      Kasia

      K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

      • Re: po przerwie

        Solve- serdecznie współczuje- byłam z Hanką tydzień w szpitalu zeszłej jesieni i choć wspominam to nienajgorzej to jednak co szpital to szpital… Moze zanieś jej trochę zabawek z domu – Hani to bardzo pomogło (zwłaszcza królik zakładany na rękę, który udawał pana doktora i inne postacie występujące w bajce pt.szpital)- wybawiłyśmy się za wszystkie czasy a i czas mijał szybciej…I postaraj się oszczędzać bo przecież w Tobie jest drugie takie szczęście jak Marta…
        trzymaj się – ściskam Cię mocno…
        ps. A może wrócisz na Marcówy???

        • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

          Wow, lista suppper!!!
          Jestem pełna uznania!!!!


          + styczniowy ktoś

          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

            NO no jestem pod wrażeniem:)
            Super!!!!
            POZdr.

            • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

              No i piknie 🙂
              Widzę, ze się matka hanki wzięła za szefowanie 🙂
              Z matką hanki nie zginiecie.
              pozdrowienia od tegorocznej styczniówy!

              koralka, Dominika(03.2005) i Martynka (01.2007)

              • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                dzięki szefowo Marcówek ’05 za uznanie :)gdzie mi tam do Ciebie….
                swoją drogą- wiesz, ze natchnełaś mnie na bycie Styczniówą 🙂

                • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                  Aga, co tu dużo mówić, jesteś boska.

                  • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                    e tam… no może troszkę hehe

                    • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                      Mamo Hani, mi także podoba się nasza stronka. Szkoda tylko, że jestem na niej na samym końcu 🙁 no ale może wkrótce i to się zmieni.

                      Wiesz, ostatnie słowa na naszej stronce są naprawdę godne uznania, ciesze się, że pamiętamy o innych dziewczynach, które niestety nie miały tyle szczęścia co my. Pozdrawiam

                      • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                        W odpowiedzi na:


                        no ale może wkrótce i to się zmieni.


                        jak to planujesz rodzić kiedy idziej??? ale mam nadzieję, ze w styczniu !!!

                        W odpowiedzi na:


                        iesz, ostatnie słowa na naszej stronce są naprawdę godne uznania, ciesze się, że pamiętamy o innych dziewczynach, które niestety nie miały tyle szczęścia co my.


                        bo zawsze mi strasznie przykro, gdy ta radość zamienia się w smutek… nie wymieniłam ich z imienia – bo może by sobie tego nie życzyły…

                        • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                          hehe, tak to jest jak sie namiętnie obchodzi kwietniowe rocznice slubu 🙂

                          koralka, Dominika(03.2005) i Martynka (01.2007)

                          • Re: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                            W odpowiedzi na:


                            Mam Hani nie wiem ile masz wzrostu. Ja przy 80 kg wyglądam jak słonica – SERIO. Spróbuję wysłać Ci moje zdjęcie z 9 m-ca.
                            Pozdrawiam Cię i nie jedz za dużo słodyczy


                            odpowiem tutaj, zeby już nie zapychać tamtego wątku…
                            ja mam 157 w porywach 158 wzrostu, więc 80 kg to na bank będzie słonica 🙂

                            • STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                              Dziewczyny, Duża większość z nas styczniówek 2008 ma już skończone 30 lat lub jest po trzydziestce!!! Do najmłodszych należą: SOLVE i LOIISE no i… powiedzmy że LOBUZIARA78 – lat 29 (a niech jej będzie, zaliczę ją jeszcze do tych młodych)
                              Na 13 dziewczyn 9 z nas będzie miało już 2 dziecko.
                              KURCZE JAK TEN CZAS PŁYNIE!!!

                              • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                                mnie też zadziwia ten wiek… albo może i nie, w końcu my wszystkie z wyżu to teraz wyż rodzi 🙂

                                • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                                  Przejrzałam listę i toszkę się zmieszałam 🙂

                                  ja 26 lat i drugie dziecko w drodze 🙂 kurcze odbiegam od statystyk 🙂
                                  ale co tam, może moje dzieciaczki zabiorą mnie na dyskotekę 😉

                                  K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

                                  • Re: po przerwie

                                    sala na ktoej leży Marta przypomnina mi już powoli jej pokoik, tyle tam jej zabawek 🙂
                                    Ona sama jest w znakomitym humorze, chętna do zabawy z nami jak i z innymi dzieciaczkami, ale ja mam takiego doła, że szok…
                                    po pierwsze, ze ufałam jednemu lekarzowi, o ktorym już od jakiegoś czasu krążyły nieprzychylne opinie innych rodziców
                                    po drugie, że nie zaszczepiłam na pneumokoki…. bo to one są prawdopodobnie przyczyną choroby…
                                    I jaka ze mnie matka?

                                    K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

                                    • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                                      he he he… spokojnie możesz pisać że ja stara dupka jestem 🙂
                                      bo jak sie Mały/a nie bedzie się śpieszył/a to może do 30 dobije 🙂 (urodziny mam 1 lutego)
                                      a stara i tak jestem (według męża) bo młodszy smarkacz jest 🙂
                                      tak sobie komplemencimy w domu
                                      więc tak czy i taczej stara dupa jestem 🙂
                                      pozdrawiam

                                      + fasolka

                                      • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                                        No racja, 30tki górują 🙂 Ja, gdybym urodziła moje 2 Aniołki, to też miałabym kolejnego dzidziulka, a tak, wciąż czekam na upragnione.. ALe taki los, trzeba przyjąć co jest. Może sie potem rozkulam i nie skończę na jedynaku? 😉

                                        [img]https://bd.lilypie.com/yjjXp2/.png[/img”>

                                        • Re: STARE DUPKI Z NAS czyli trochę statystyki…

                                          Mamusia2, powiedz proszę który kod wkleić z suwaczka lilypie, bo próbowałam i mi nie wychodzi 🙁 Raczkuję na tym forum i poruszam się niezgrabnie czasami…

                                          Dziękuję! 🙂

                                          [img]https://bd.lilypie.com/yjjXp2/.png[/img”>

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general