♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

Strona 3 odpowiedzi na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

  1. Re: Dziękuję za przytulaski

    Bardzo mi przykro…
    Przytulam cieplutko.


    + styczniowy ktoś

    • Re: Ja już do Was nie należę;(

      W sobotę byłam na USG…mieliśmy zobaczyć nasze maleństwo….. A tam go nie było…pusty pęcherzyk…..zostały tylko łzy,rozczarowanie,pytania dlaczego ja,i malutka nadzieja ze nastepnym razem się uda….;(.We środę mam zabieg i tyle było by z mojej ciąży;(
      Miło było Was poznac dziewczyny,dzieki i życze powodzenia w wytrwaniu tych pieknych 9 miesięcy

      • Re: Ja już do Was nie należę;(

        Strasznie mi przykro…..

        • Re: Ja już do Was nie należę;(

          przykro mi 🙁

          • Re: Ja już do Was nie należę;(

            Bardzo mi przykro.
            Przytulam


            + styczniowy ktoś

            • Re: Ja już do Was nie należę;(

              louise, należysz do nas i na pewno każda z nas będzie o Tobie pamiętać. Przykro mi, że spotkało Cię tak trudne doświadczenie. Wiem jak to boli. Daj sobie czas na smutek… musisz nabrać siły by dalej walczyć. Mocno przytulam.

              Johanka

              • Re: Ja już do Was nie należę;(

                bardzo mi przykro
                trzymam mocno kciuki za Ciebie i ściskam mocno

                + fasolka

                • Re: Ja już do Was nie należę;(

                  Bardzo mi przykro Louise… Mocno Cię przytulam do serducha, gdyż wiem jak się czujesz. Sama miałam w zeszłym roku bolesny problem. Ale nie martw się, nie może zawsze być tylko źle, więc i dla Ciebie znów zaświeci słońce! Pozdrawiam Cię serdecznie.

                  Agusia76 i styczniowy Ktosik

                  • …….

                    nie dam rady napisac nic innego – wklejam to co napisalam na marcowkach 05

                    W odpowiedzi na:


                    wczoraj o 14.30 skończylo się moje szczęście, moje podwójne szczęście………..
                    diagnoza była krotka- od 4 tygodni nosiłam w sobie martwe dziecko-wiem ze to byl tylko zarodek ale dla mnie mial imie, przyszlosc. radosc zycia ktora chcialam mu ofiarowac, mial byc tym dopełnieniem ktore mialo sprawic ze bedziemy cudownymi rodzicami dwojki cudownych dzieci, ze hania bedzie miala przy sobie kogos kto ja bardziej rozumie niz my, kto ja kocha i podziwia z pasja mlodszego rodzenstwa….mial byc…….
                    ale juz nie ma………….pozostala taka pustka ktorej nigdy w zyciu nie umialam sobie wyobrazic…..pustka ktora krzyczy do mnie z kazdego kata…….. krzyczy ze spojrzenia hani, z przytulajacych ramion andrzeja, z zalzawionych oczu moich rodzicow……..krzyczy w dzien i w nocy…………..
                    kiedys sie pewnie pozbieram, ale nigdy nie zapomne, juz zawszea 2 lipca bedzie dla mnie najwiekszym koszmarem, bo to ode mnie zalezalo czy robic zabieg czy czekac jeszcze pare dni na cud………..i pewnie do konca zycia bede myslec czy dobrze zrobilam……czy to ze wysiadlam psychicznie i poddalam sie zabiegowi nie bylo pojsciem na latwizne………. Nie wiem i nigdy sie nie dowiem,…wiem jedno bede go kochac zawsze i na kazdym kroku pamietac ze byl, jest i bedzie zawsze znami……
                    zapalcie za niego swieczke, albo spojrzcie chociaz w niebo i pozegnajcie go razem ze mna……….


                    ps. jak juz dojde jakos do siebie- to przesle komus poprawiona liste, beze mnie bez louise, z dziewczymami ktore sa nowe i na dodatek obydwie zajma moje miescje 26 stycznia..

                    trzymajcie sie dziewczyny, dbajcie o siebie i o wasze malenstwa bo beda mi szczeglonie bliskie…..bardzo milo bylo was poznac i bardzo przykro opuszczac…….caluje was goraco

                    aga hania………..

                    • Re:…….

                      Aga, bardzo mi przykro. Modlę się by żadnej z nas to nie spotkało… ale los jest nieubłagany. Łzy lecą mi po policzkach….

                      Johanka

                      • Re:…….

                        ściskam mocno i razem z Toba patrze w niebo

                        + fasolka

                        • Re:…….

                          [*]

                          Aga….. nie wiem co napisać….
                          łzy cisną się do oczu…
                          bardzo, bardzo mi przykro…..

                          K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

                          • Re: Ja już do Was nie należę;(

                            louise….
                            bardzo mi przykro…
                            przytulam

                            K.& Marta (marzec 2005) oraz styczniowe dzieciątko

                            • Re:…….

                              Nie wiem co napisać… Za dużo złych nowin w ostatnim czasie…
                              Bardzo, bardzo mi przykro…
                              Wiem co czujesz bo sama miałam podobne przeżycia 1,5 roku temu.
                              Czas goi rany, choć to na dzień dzisiejszy na pewno słabe dla ciebie pocieszenie.
                              Przytulam ciepło.

                              [*][*][*]


                              + styczniowy ktoś

                              • Re:…….

                                strasznie ale to strasznie mi przykro 🙁

                                • Strach

                                  Nie było mnie na forum kilka dni a tu takie dołujące wiadomości, zaskakujące wiadomości. Jestem przekonana, że każdej z nas jest z tego powodu smutno i źle, czytałam Wasze komentarze i przyłączam się do nich… Niestety możemy tylko współczuć Edzais, Luise i Mamiehani, nie możemy im pomóc. I tak naprawdę same muszą się zmierzyć ze swym nieszczęściem.
                                  Z drugiej strony coraz bardziej się niepokoję także o siebie a raczej o dziecko, które noszę w sobie. Sądzę, że Wy także. Jak widać nieszczęście może przyjść do każdej z nas… nie wiadomo tylko, którą z nas wybierze i kiedy to się stanie… modlę się i… boję

                                  • Re:…….

                                    Bardzo zaskoczyła mnie ta wiadomość, bardzo. Mi także jest przykro, bardzo. W takim momencie naprawdę brakuje słów.
                                    Wierzę, że dzięki wspaniałemu mężowi, ukochanej Hani przetrwasz najgorsze…
                                    Pozdrawiam Cię

                                    • Re:…….

                                      Kochane dziewczyny – Aga i Louise. Serce pęka mi z żalu że Was to spotkało. Nie ma słów pocieszenia. Myślę o Was i łzy mi płyną po policzkach.

                                      Edited by Maggie777 on 2007/07/04 14:04.

                                      • Re:…….

                                        Drogie dziewczyny
                                        Po tych przykrych wiadomosciach moze troche lepsze wiadomosci bylam dzis u lekarza i wyznaczyl dokladny termin porodu na 23.01.2008( jednym slawem po moich wlasnych obliczeniach pomylilam sie tylko o 3 dni ), musze jeszcze przejsc te wszystkie badania i za 3 tyg ponownie sie do niego zglosic wtedy zrobi mi dokladne USG. Ciekawosc mnie zrzera czy to bedzie chlopiec czy dziewczynka.szczerze mowiac wolalabym zeby to byla dziewczynka ale moj narzyczony wolalby chlopca 🙂 najwazniejsze aby bylo zdrowe 🙂
                                        Ciesze sie ze moge nalezec do Waszego grona Styczniowki 🙂
                                        pozdrawiam Was goraco i sciskam Martinii23zg 🙂

                                        • Re:…….

                                          Nie wiem co napisać….
                                          Strasznie mi przykro………..
                                          trzymaj sie dzielenie, będzie dobrze.

                                          Znasz odpowiedź na pytanie: ♥ ♥ ♥ ♥ STYCZNIóWKI 2oo8 ♥ ♥ ♥ ♥

                                          Dodaj komentarz

                                          Angina u dwulatka

                                          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

                                          Czytaj dalej →

                                          Mozarella w ciąży

                                          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

                                          Czytaj dalej →

                                          Ile kosztuje żłobek?

                                          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

                                          Czytaj dalej →

                                          Dziewczyny po cc – dreny

                                          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

                                          Czytaj dalej →

                                          Meskie imie miedzynarodowe.

                                          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

                                          Czytaj dalej →

                                          Wielotorbielowatość nerek

                                          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

                                          Czytaj dalej →

                                          Ruchome kolano

                                          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

                                          Czytaj dalej →
                                          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
                                          Logo
                                          Enable registration in settings - general