99% pewności?

Moja psiapsiula była wczoraj na usg i lekarz powiedział, że widzi pęcherzyk b. wczesnej ciąż na 99%. Powiedział żeby zrobila rano test dla pewności. Test wyszedl negatywnie 2x
Sama nie wiem co mam jej powiedzieć. Kto ma racje test czy lekarz?
Czy to możliwe, że jest w ciąży? Czy ktorąś z was testy oszukały? Czy organizm nie produkuje hormonu ciążowego?
Proszę napiszcie coś, Ona tak b. się martwi.

4 odpowiedzi na pytanie: 99% pewności?

  1. Re: 99% pewności?

    MI PIERWSZE DWA TESTY WYSZŁY NEGATYWNIE ( PIERWSZY TRZY DNI PRZED SPODZIEWANĄ MIESIĄCZKĄ, DRUGI W DNIU KIEDY POWINNA SIĘ POJAWIĆ). DOPIERO JAK JUŻ MI SIE TYDZIEŃ SPÓŻNIAŁA MIESIĄCZKA ZROBIŁAM TRZECI I WYSZEDŁ POZYTYWNIE. TAK WIĘC MOŻE BYĆ Z TYM RÓŻNIE. RADZĘ JESZCZE RAZ POWTÓRZYĆ TEST.
    ŻANETA I 7 TYG. FASOLKA.

    • Re: 99% pewności?

      Koniecznie po terminie oczekiwanej miesiaczki niech zrobi test ciążowy z krwi w dobrym laboratorium.
      Trzymam kciuki
      AGA

      • Re: 99% pewności?

        Test trzeba powtórzyć bez dwóch zdań. Niech kupi sobie test SERATEC – lekarze go chwalą.
        Życzę powodzenia.

        • Re: 99% pewności?

          Witam! Byłam w pełni świadoma kiedy zaszłam w ciąże, tzn. była ona tak jakby zaplanowana, ale nie do końca. Stwierdzilismy, że jak będzie, to będzie. Tydzień po tym zajściu zrobiłam test, wyszedł negatywnie. Ja przerażona tym, że mogę być bezpłodna pobiegłam na drugi dzien do ginekologa – i co? Rośnie we mnie życie – i jestem bardzo szczęśliwa. Moja porada to idź do ginekologa i niech zrobi Ci usg dopochwowe – to powinno dać Ci 100% pewność.

          Znasz odpowiedź na pytanie: 99% pewności?

          Dodaj komentarz

          Angina u dwulatka

          Mój Synek ma 2 lata i 2 miesiące. Od miesiąca kaszlał i smarkał a od środy dostał gorączki (w okolicach +/- 39) W tym samym dniu zaczął gorączkować mąż –...

          Czytaj dalej →

          Mozarella w ciąży

          Dzisiaj naszła mnie ochota na mozarellę. I tu mam wątpliwości – czy w ciąży można jeść mozzarellę?? Na opakowaniu nie ma ani słowa na temat pasteryzacji.

          Czytaj dalej →

          Ile kosztuje żłobek?

          Dziewczyny! Ile płacicie miesięcznie za żłobek? Ponoć ma być dofinansowany z gminy, a nam przyszło zapłacić 292 zł bodajże. Nie wiem tylko czy to z rytmiką i innymi. Czy tylko...

          Czytaj dalej →

          Dziewczyny po cc – dreny

          Dziewczyny, czy któraś z Was miała zakładany dren w czasie cesarki? Zazwyczaj dreny zdejmują na drugi dzień i ma on na celu oczyszczenie rany. Proszę dajcie znać, jeśli któraś miała...

          Czytaj dalej →

          Meskie imie miedzynarodowe.

          Kochane mamuśki lub oczekujące. Poszukuję imienia dla chłopca zdecydowanie męskiego. Sama zastanawiam się nad Wiktorem albo Stefanem, ale mój mąż jest jeszcze niezdecydowany. Może coś poradzicie? Dodam, ze musi to...

          Czytaj dalej →

          Wielotorbielowatość nerek

          W 28 tygodniu ciąży zdiagnozowano u mojej córeczki wielotorbielowatość nerek – zespół Pottera II. Mój ginekolog skierował mnie do szpitala. W białostockim szpitalu po usg powiedziano mi, że muszę jechać...

          Czytaj dalej →

          Ruchome kolano

          Zgłaszam się do was z zapytaniem o tytułowe ruchome kolano. Brzmi groźnie i tak też wygląda. dzieciak ma 11 miesięcy i czasami jego kolano wyskakuje z orbity wygląda to troche...

          Czytaj dalej →
          Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
          Logo
          Enable registration in settings - general