A może o polityce???

Co myślicie o obecnej sytuacji?
Ja jestem załamana… I tym, co sie dzieje we wciąż jeszcze wolnych mediach czyli sytuacja z wczoraj i paktem (buhaha) stabilizacyjnym.
Chyba wolałabym wybory na wiosnę. Można by zyć nadzieją, że Polacy się otrząsną i zagłosują zdroworozsądkowo. Kurcze, przecież widzą jaki chłam robi PIS – dlaczego im poparcie nie spada na łeb, na szyję? A może ludzie tego nie widzą, a cieszą się z 1000 becikowego “danego” przez PIS właśnie?

PS. gdyby były ponowne wybory kogo byscie poparły?
Ja PO, choć zastanawiałabym się nad poparciem zjednoczonej lewicy, w którą też by się wcielili demokraci.pl – czyli partia mi najblizsza poglądowo. Może jednak z lewicą nie byłoby źle? Może udałoby się powstrzymać totalitarne zapedy braci K.

Mati 01.04 Marta 04.05
mam nadzieję, że zdjęcie kiedyś powróci…

12 odpowiedzi na pytanie: A może o polityce???

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Ja osobiście głosowałam z pełnym przekonaniem za PIS – nie zmieniam poglądów – zagłosowałabym i teraz obiema rękami – choć pewnie jestem w mniejszości. Mnie z kolei denerwuje to, co wyprawia PO – za kazdym razem jest na NIE, nie umie pogodzić się z porażką w wyborach. Obecny rząd jest bardzo pracowity i spełnia to, co obiecał. Marcinkiewicz, Ziobro, Dorn są przykładem, że wreszcie mamy odpowiednich ludzi na odpowiednim miejscu. Oczywiście trochę mnie przeraża sytuacja w Sejmie, koalicja z LPR i Samomobrona, jednak wierzę, w p. Kaczyńskiego że wie co robi

Ola z Piotreczkiem

kotagus Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

W odpowiedzi na:


choć pewnie jestem w mniejszości


eee, nie… wciąż w większości, ale tylko o kilka procent

Mati 01.04 Marta 04.05
mam nadzieję, że zdjęcie kiedyś powróci…

qulka Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

co mysle o obecnej sytuacji… burdel na kółkach…. porazka

Pozdrawiam A&M

[04.03.05]

olesia Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Chodziło mi o mniejszość na forum – wiem, jakie tu bluzgi PIS zbierało przed wyborami.
A właśnie – pisałaś, że jesteś raczej (nie umiem tu cytować) – za koalicją lewicową, no a tę partię PIS przewyższa w sondażach o więcej niż kilka procent.
Ola z Piotruchem

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Bardzo mnie niepokoi to co się teraz dzieje….Ja głosowałam w wyborach na PO i gdyby były ponowne wybory głosowałabym tak samo.
Wg mnie PIS ma zapędy do wprowadzenia państwa policyjnego: te wszystkie “czystki” w urzędach, zmiany rad nadzorczych itd. Właściwie to już o krok od wprowadzenia urzędu kontroli mediów a to jak dla mnie jest równoznaczne z ograniczeniem wolności słowa. I jak dla mnie Kościół za bardzo angażuje się w politykę. A te wizyty polityków u Rydzyka to już wogóle żenada.
Szkoda gadać moim zdaniem….

Wioletta i Tomek 2 latka i 2 miesiące

lunea Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Dzisiaj z mężem zastanawialiśmy się już nie pierwszy raz po wyborach do którego kraju uciekać…
Porażka, jedna wielka porażka. Zapowiada się fajniutkie totalitarne państewko z wysoko rozwiniętą cenzurą.
Obym się myliła.
Też miałam nadzieję na ponowne wybory, ale ludzie nie widzą tego co się wokół nich dzieje i wciąż są za PISem. Ja jestem za PO.

lunea i Weronika (24.09.03)

olinja Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Dzisiaj napiszę tak:
Szkoda, wielka szkoda, ze nie doszło do koalicji PiSu z Po.
Wina leży po obu stronach.
Pakt stabilizacyjny z samoobroną i cała ta szopką to dla mnie dramat, zło konieczne itp. Jak z tego Kaczyńscy wybrna nie mam pojecia i co gorsze nie widzę by chceli…

Na PO na pewno głosować nie bedę.
Na zjednoczona lewicę tymbardziej

Czyli wynika z tego, ze jednak PiS, bo na wybory pójdę.

**Moje Chłopaki**

elamaminka Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Wlasnie dzisiaj przeglądając forum dziwiłam się, ze nie ma nic na temat polityki. mam pewne zaleglosci i wlasnie wylapalam Twój wątek. Tez jestem przerażona tym co się dzieje. To juz nawne naigrywanie się z ludzi. Media mediami ale ja nie życzę sobie robienia z państwa w którym ja też płace podatki państwa wyznaniowego. A do tego dążą rządzący. Wolałabym wybory i zagłosowałabym na PO z pełną odpowiedzialnością. Dziwisz się, że popracie dla PISu rośnie, rośnie bo głos oddany na PIS jest silnie związany z wiarą. Katolicy głosują na PIS bo to w tej chwili obok LPRu najbardziej obnosząca się ze swoją religijnością partia. Nic mi do tego ale nie życze sobie takich szopek jak wczoraj. Nie życze sobie być w kategorii ludzi gorszych bo z TV Trwam i Ojcem Rydzykiem nic mnie nie łaczy. Nie życze sobie również dlatego, że z całym szacunkiem ale księża w tym kraju nie płaca podatków, nie utrzymują tego państwa ze swojej pracy więc niech nie biorą się za rządzenie. To wszystko zakrawa o paranoję. Bracia Kaczyńscy poczuli władzę tak bardzo, że nie licza się z nikim może oprócz Ojca Rydzyka. Mierzi mnie to wszystko, denerwuje potwornie. To co wydarzyło się wczoraj to dla mnie porażka demokracji, jawne naigrywanie się z Polaków, którzy na PIS nie głosowali. Ktos zapomniał w tym kraju, że nie wygrał miażdżącą różnicą głosów, wygrał minimalną. Kaczyński aspiruje by byc prezydentem wszystkich Polaków? To chyba czas stąd wyjeżdżać. Minęły cztery miesiące i nie stało się nic. Bałagan i nic wiecej. Co ten rząd zrobił do tej pory? Jedno wielkie nic. Jak mozna mówić, że to najlepszy rząd, pod jakim względem? Cytując reklamę która mi się nasuwa: To wszystko jakies chore….

ala25 Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

nie moge sie w obecnym stanie denerwowac, wiec pozwol, ze nie bede się zagłebiać.
Powiem jedno. Dramat, porazka, wstyd za rodaków wyborców. Przeciez to było do przewidzenia

Ala i Filipek +?
(29.07.2003)

kika210 Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Brak mi słów…
A moje poglądy zawsze skierowane były bardziej w lewo więc wiadomo kogo bym poparła…

A i Ada. [Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Ja nie mam juz sily mowic o tych rzadowych oszolomach ;((

Aga, Jula, Szymek

anetamamakuby Dodane ponad rok temu,

Re: A może o polityce???

Dla mnie jest bardzo źle, pakt koalicyjny to prawdziwa porażka. Zapędy polityczne Kaczyńskich a właściwie J.K. są obrzydliwe. Poza tym nie wiem czy zauważyłyście (na pewno tak), że na arenie politycznej nie ma prezydenta, jedynie jego brat. Więc mamy chyba do czynienia z marionetką “zadanie wypełnione panie prezesie” chyba mówi samo za siebie. Nie zdziwiłabym sie gdyby czasami J. zastępował L. A do tego ojciec dyrektor. Tragedia!!! Jedna z dziewczyn pisała, że myślą z mężem o wyjeździe a właściwie o ucieczce z naszego kraju, myśle że takich osób będzie coraz więcej. Zresztą co tu wiele mówić, dzień po podpisaniu paktu, na giełdzie poleciały wszystkie akcje, więc chyba inwestorom nie podoba się projekt państwa totalitarnego z rządami Rydzyka i spółki. To chyba tyle. Kończę bo mi mleko w piersiach zgorzknieje.

Aneta,Kubuś,Ola i Agatka

Znasz odpowiedź na pytanie: A może o polityce???

Dodaj komentarz

Tematy, których nie znalazłam w forum
Urlop w okolicach Rzeszowa
Jadę na kilka dni służbowo do Rzeszowa, pomyślałam, ze może połączyć to z urlopem? Nigdy nie byłam w tych okolicach. Znacie jakieś ciekawe, warte obejrzenia miejsca? Noclegi? [b]Ola i Ulcia (22m!)[/b]
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
nerw kulszowy...
Witam. Mam pytanie do mam które miały problem z bólem nerwu kulszowego. Zdarzyło mi sie to w poprzedniej ciąży ale zawsze po tym jak leżałam na wznak dlatego kiedy teraz
Czytaj dalej