A u mnie znowu @

Czuję się paskudnie. Chce mi się płakać i jestem zła. W tym m-ącu zostałam zaskoczona przez @. Przytulałam się z mężem ściśle wg wskazań lekarza co trzy dni i w dodatku tuż przed ovu. Brałam luteinę, która miała pomóc mi wydłużyć fazę lutealną, a tu niestety zonk. Znowu trwała tylko 8 dni :(( Najgorsze, że dopadły mnie czarne myśli i zastanawiam się czy ja się doczekam kiedyś małej fasolki?? Mąż też jest zawiedziony.
Sorki, ale musiałam się z kimś podzielić moim smutkiem, bo nikt mnie zrozumnie tak jak wy.

Ela

10 odpowiedzi na pytanie: A u mnie znowu @

Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

nie martw się, wiem że to banalne słowa, ale za 2 dni przyjdą nowe siły i walka o fasolkę. Uda się jak nie w sierpniu, to we wrześniu. Zobaczysz 🙂

[Zobacz stronę]

gabaa Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Nowy cykl nowe możliwości nie poddawaj się!!! Uda się musi się udać, widzsz to ten Mars namieszł 😉 Trzymaj się i nie dawaj, idź na zakupy albo kup sobie lody, mi bardzo pomagało, choć nie raz przepłakałam cały dzeń. Trzymam kciuki i przesyłam fluidki, oby w tym cyklu się udało.

kiki25 Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Co za wstrętny małpiszon! daj mu porządnie kopa może się w końcu odczepi. Wiem jak to boli widok małpy!!!! ale nie poddawaj się i walcz dalej bo naprawde warto, w końcu musi się udać!!! a co do przytulanek co 3 dni to ja myślę sobie że nie warto tego tak pilnie przestrzegać, najważniejsza jest spontanicznoś i dużo luzu, a przytulanko choćby codziennie-kiedy jest po prostu na to ohcota, może to jest recepta na fasolkę?wiem że wielu forumowiczkom w ten sposób się udało i codzienne przytulanko nie było przeszkodą poczęcia. Tak więc nosek do góry będzie dobrze i Tobie wkrótce się też uda, ja już trzymam kciuki za bardzo owocny ten cykl i oby był!!!!!!!

Kasiek

iwi78 Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Elu, głowa do góry – nam też się w tym miesiącu nie udało choć przez śpóźniającą się @ miałam taką nadzieję…..Wczoraj popłakałam, wyżaliłam się dziewczynom i jakoś mi lepiej.
W każdym razie jeśli Cię to chociaż troszkę pocieszy to my też będziemy się intensywnie starać we wrześniu i musi się udac !!!!

nowinka Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Lebek w gore… w nowym cyklu powtorka…Uda sie 🙂

(Oby Dobra ) Nowinka

atarasa Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Głowa do góry. Naprawdę fasolka przychodzi kiedy najmniej się tego spodziewamy. Wierz mi – znam to z autopsji.

Aga

kathrin78 Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Kochanie, główka do góry. Takie rzeczy uczą nas tylko cierpliwości. Kiedyś na pewno się uda

[Zobacz stronę]

mause Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Dziękuję Wam wszystkim. Już mi lepiej. Chociaż martwi mnie jeszcze ta krótka faza lutealna :(( Nie wiem co myśleć. Luteina miała pomóc i dlatego jestem zawiedziona. Może w tym cyklu okaże się skuteczna??

Ela

anusia25 Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Elu, trzymam mocno kciuki, aby następny cykl był owocny 🙂
Ja dopiero staram się drugi cykl, ale pierwsze niepowodzenie też strasznie przeżyłam. Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie się doczekamy pięknej fasolki.
Pozdrawiam

Ania

gosiaf Dodane ponad rok temu,

Re: A u mnie znowu @

Pogon ja!!!
nastepnej nie wpuszczaj

Gosia

Znasz odpowiedź na pytanie: A u mnie znowu @

Dodaj komentarz

Książka kucharska
Sernik z rosą-pychota!!!!!!
Jakoś nie moge się dzisiaj wziąść do roboty,więc napisze wam pszepis na sernik,który jest wprost rewelacyjny.Każdy kto go jadł chciał przepis,więc z wami też się podziele: 35dkg mąki tortowej 2 łyżeczki proszku
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
problemy ze snem
Od jakiegos czasu mam potezne problemy z zasypianiem wieczorem, a jesli juz sie uda to budzie sie bardzo czesto. CZy Wy tez tak macie? Jesli tak to jak sobie z
Czytaj dalej