Ach te noce!!!

Nocki są paskudne – mała budzi się bardzo często np. dziś co godzinę 23, 1, 2, 3,4,5,6,7. Oczywiscie nie zawsze da się ją uspokoić cycusiem bo ile mozna jeść i wtedy trzeba się podnieść i bujać na rękach. Czy jest na to jakiś sposób?

Zdarzyło mi się kilka nocek ze budziła się tylko 2 razy, to wtedy byłam szczęśliwa, bo i zjadła ładnie i szybko usypiała. Jednak większość nocek jest męczących.

Dzionek jest już uregulowany: do 13 dwie drzemki po 30-40min i o 13:30 spacerek do 16:15, potem do pójścia spać o 19:45 mała już nie spi.

Ale te noce mnie dobijają!!!

ave + Nikola!-02.07.2003 !

5 odpowiedzi na pytanie: Ach te noce!!!

emalka Dodane ponad rok temu,

Re: Ach te noce!!!

ave, moge Cie tylko pocieszyc, ze to minie… chyba…
Zuzolec budzi sie czasami i 10 razy – tylko, ze po pierwszym budzeniu biore ja do lozka, daje cyca, przytulamy sie i spimy dalej. Pozniej ona sie budzi, ja w polsnie daje jej lezac cyca i tak w kolko. Dzis wprawdzie obudzila sie dopiero ok. 6 (ona pozno chodzi spac, ok. 22) i pozniej spala jeszcze do 9, ale zdarza sie to zadko (ZA zadko hihi)
trzymaj sie!
pozdrawiamy
emalka i Zuzka, ur.21.04.03

mysia2 Dodane ponad rok temu,

Re: Ach te noce!!!

A może Twoja Malutka ząbkuje? Ja nie mam co wspominać, jeśli chodzi o przespane nocki, bo mój synuś to po kąpieli pośni 2 do 2 i pół godziny, a później to już co godzinę lub półtora się budzi. A gdy następuje przewijanie (w nocy jedno, bo ostro pompuje w pieluszkę siusiu) to godzina nie moja. Jest rozbudzony i ogląda pokój. Muszę go usypiać na cycu przy zapalonym świetle. Z tym, że on śpi z nami, bo musimy wymienić kołyskę na łóżeczko. No i na szczęście nie budzi się z płaczem.

Mycha i Natanek 09.09.03r

ave Dodane ponad rok temu,

Re: Ach te noce!!!

Ja oczywiście też po pierwszym przebudzeniu biorę Nikolkę do siebie (chyba że jest to bardzo wcześniej to jeszcze odkładam do kołyski), jednak ona i tak się budzi.

A jak tam Zuza sypia w dzień?

ave + Nikola!-02.07.2003 !

beatab Dodane ponad rok temu,

Re: Ach te noce!!!

a może ona potrzebuje bardziej tresciwego juz pokarmu.
czasem dzieci same sygnalizuja taką potrzebę. jeśli budzi sie i wyczuwasz, ze to nie jest płacz z bólu /ząbkowanie/, ale jest głodna to pewnie /po konsultacji z pediatrą/ trzeba juz pomyśleć o wprowadzaniu pokarmów.

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

ave Dodane ponad rok temu,

Re: Ach te noce!!!

Właśnie mam zamiar teraz zapytać o to pediatrę.

I tak na poczatku 6 mies miałam zamiar coś wprowadzać czyli za 3 tyg.

ave + Nikola!-02.07.2003 !

Znasz odpowiedź na pytanie: Ach te noce!!!

Dodaj komentarz

Dla starających się
gapiostwo
Czesc wam ! pisze, bo czuje sie jak ostatnia gapa:-8 Tzn.: nie wiem chyba zbytnio jak interpretuje sie wykresy temperatur.prosze o rade. Czy owulacja nastepuje przy spadku temperatury czy przy jej wzroscie o
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Nie chcę płacić położnej!!!
Na 99 % będę miała cesarkę i do szału mnie doprowadza sugerowanie, że jednak powinnam opłacić położną, bo nie będzie mi miał kto przynosić dziecka do karmienia albo mi pomóc,
Czytaj dalej