Adenomioza i endometrioza

Mam zdiagnozowaną adenomiozę. ( trzon macicy w całości powiększony 59mm, niejednorodny echogenicznie. Mięśniaków brak) Natomiast mam pytania o objawy przy endometriozie.
Czy ból ( olbrzymi) brzucha, nieregularnie występujący przy endo się zdarza?

Jest to na tyle silny ból, że uniemożliwia mi nawet chodzenie!:( każdy krok to ból, jakby mi się wszystko obrywało tam. Ciągnący i kolkowy, czasem swędzenie jakby się goiła rana po cc np. Umiejscowiony po prawej str ( na wysokości jajjnika) ale ostanio rozlewający się już po jamie brzusznej. Parcie na pęcherz- choć wyniki moczu mam idealne.
Gasroskopia, kolonoskopia, USG na przepu kinę, USG jamy brzusznej, rtg kręgosłupa- wszystko ok.
We krwi anemia lekka i stan zapalny ( OB 30), leukocyty podwyższone.
Co jeszcze mam zrobić? marker c-125? prolaktynę? reozonans? jak Wam zdiagnozowano endometriozę?

Lekarz gin jakby olewka…boli to boli. Trudno:D szukam innego. Ból jest nieznośny i wykasowuje mnie z życia już- na serio:( Bardzo mi zależy na zdiagnozowaniu się i wyleczeniu!

1 odpowiedzi na pytanie: Adenomioza i endometrioza

ahimsa Dodane ponad rok temu,

Nikt, nic?

Znasz odpowiedź na pytanie: Adenomioza i endometrioza

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Moje dziecko ma problemy ze spaniem :(
Kaja jest moim wielkim skarbem, ma już 4,5 roku niestety mamy wielki probem z tym aby spała w swoim łózku...potrafi czesto w środku nocy przyjść i zapytać czy moze z
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
O bag?
Od dawna mam na nią chrapkę (odkąd Bratek pokazała je kiedyś na forum;)), ale czy warto wydawać kilka stów na torbę z gumy? śliczne są, ale czy nie brudzą się bardzo?
Czytaj dalej