Akcja 1000dzieci.pl

Witamy serdecznie. Informacja ta jest przeznaczona dla wszystkich z Was, którzy mają chore dzieci, bądź chcieliby pomóc.

Do tej pory, rodzice niepełnosprawnych i chorych dzieci, którzy starali się uzyskać dla nich pomoc, musieli przejść skomplikowaną drogę…

Dlatego Fundacja Pomocy Dzieciom Jaś i Małgosia uruchomiła serwis . Dzięki niemu będą Państwo mogli samodzielnie zbierać dla swojego dziecka środki z tytułu jednego procenta.

Po założeniu profilu dziecka w serwisie 1000dzieci.pl będziecie Państwo mieli możliwość poprowadzenia samodzielnie kampanii dla swojego dziecka. W jaki sposób? Zapraszamy po więcej informacji na
Program samodzielnie tworzy plakat na podstawie przesłanego przez Państwa zdjęcia umożliwiając tym samym samodzielne prowadzenie kampanii na rzecz swojego dziecka.

Jest to oczywiście całkowicie bezpłatne. Pozyskane pieniądze w całości przekazywane są wybranemu przez podatnika dziecku w formie refundacji kosztów związanych z np. leczeniem czy rehabilitacją dziecka.

Zależy nam aby rodzice mogli samodzielnie działać w imieniu swoich dzieci i zebrać dla nich niezbędne środki finansowe. Serwis będziemy szeroko promować, aby podatnicy mogli go odnaleźć przed wypełnieniem PITu

W razie pytań prosimy o kontakt [email]1000dzieci@jasmalgosia.pl[/email] lub post poniżej.

Tematy, których nie znalazłam w forum
Tak na dobry początek roku
Imo b.dobry tekst [url]http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53664,10886817,Zachwyt_nad_falda_spodni.html[/url]
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
spiewa tylko dla Ciebie :)
wpisz swoje imie i poczekaj chwilke :) [url]http://www.obtampons.com/apology[/url] nikt nigdy nie wytatuował:Wow!: się dla mnie :Śmiech:
Czytaj dalej