alergia-ciaża

Kochane Dziewczyny,
mam ogromna prośbę. Mieszkam w W-wie, 8 m temu straciłam Dzidzię w 5/6 miesiącu. Przez ten czas przwinęłam się przez rece wielu lekarzy, ale chciałbym znaleźć ( prywatnie tez ok ) lekarza-ginekologa, który zająłby sie w przyszłości ( ale trzeba się też przygotowac przed przecież) kobietą-alergikiem. Pamietam, że w czasie ciaży przeżyłam tyle stresu i strachu-że leki nie te itd… Zaden ginekolog nie był niczego pewny na 100 %. Może jest wsród Was ktos z podobnymi problemami? Błagam,poradźcie cos. Tak bym chciała następnym razem zrobić wszystko,co mozliwe. Pozdrowienia dla Wszystkich.

9 odpowiedzi na pytanie: alergia-ciaża

riiba Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

cześć kochanie, fajnie, że się do nas przeniosłaś, dziewczyny na pewno coś Ci doradzą.
Jeszcze raz pozdrówka serdeczne!

maddie Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Dzieki,musze gdzies szukać, chcę zrobic WSZYSTKO !!!! co jest mozliwe…przynajmniej pod tym względem.

joannag Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

witaj:)
ja też jestem alergikiem:( co do dobrego lekarza w tym temacie – chyba chodzi o alergologa, bo gin nie zawsze musi się znać na wszsytkich lekach, to trudno mi cos powoedzieć, ale lekarka do której chodzę ( alergolog) powioedziała, żew ciąży w tej kwestii to może byc różnie – objawy mogą się nasilić,bądź całkowicie minąć – ja mam głównie alergię pyłkową – buuuuuuuuuu zaraz się zacznie – ale ponoc zasada jest taka w pierwszym trymestrze zero leków antyaler.! akie było jej zdanie!

magie Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Wydaje mi się, że kobietę w ciąży, która cierpi na alergię prowadzi nie tylko ginekolog, ale również alergolog (kontrolnie, jesli bierze się silne leki). Jak chodziłam na szczepienia ze 3 lata temu, to do lekarza przychodziły kobitki w ciąży – bo to jest tak: ginekolog może nic nie wiedzieć o alergiach, natomiast alergolog na pewno wie, które leki bezpiecznie można polecić ciężarnej. Ja niestety też jestem alergikiem – pyłki drzew to moja zmora (już mnie męczy katar) oraz niestety sierść psów i kotów.

[i]magie
[Zobacz stronę]

joannag Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

też tak myślę! wydaje mi się, że będąc w ciązy lepiej iść do jednego lekarza za dużo niż za mało
a co do przygotowań do ciąży, to moja alergolog zabroniła m się odczulać! no i leki tylko w pierwszej połowie cyklu!
wspólczuję Ci serdecznie, ja mam głownie na trawy, więc jeszcze wszystko przede mną:(
a kota mamy w domu i choć w dzieciństwie miałam pozytywny wynik na sierść, to teraz jest bezobjawowo!:)
pozdr.
Aśka

magie Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Mnie jak dopada coś w drugiej połowie cyklu, to zachowawczo nie biorę żadnych leków. A z uczuleniem na zwierzątka to u mnie było tak, że rodzice mieli kota i nigdy mi nic nie było, ale jak się wyprowadziłam i jestem u nich kilka godzin, to zaczynają się objawy uczulenia – po prostu organizm odzwyczaił się od alergenu.

[i]magie
[Zobacz stronę]

Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Ja polecam swoją lekarkę. Wielki fachowiec. Dzieki niej mam dziś dziecko, a inni lekarze sugerowali adopcję. pracuje na Żelaznej, przymuje prywatnie ul. Marsa 101/103 we wtorki i czwartki od 16 do ostatniej pacjentki tel 611 87 43. Cena wizyty 100 pln w tym USG, które ma w gabinecie

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Ten anomin to ja Liduś, zapomniałam się zalogować

lidus Dodane ponad rok temu,

Re: alergia-ciaża

Ten anomin to ja Liduś, zapomniałam się zalogować Lekarka nazywa się Marzena Padzik Moczydłowska

Znasz odpowiedź na pytanie: alergia-ciaża

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Kosmetyki antycelulitisowe?
Czy ktoś może wie, czy możemy stosować kosmetyki antycelulitisowe. Myślę o smarowaniu ud i pośladków. Do brzuszka oczywiście krem przeciw rozstępom. Kamelia i Junior (-ka) (14.10.2003)
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Będzie córeczka!!!
Wczoraj, po 5 dniach pobytu w szpitalu wróciłam do domu. Miałam podejrzenie, ze zaczyna się porod przedwczesny, bo twardniał mi brzuch.Zrobili mi wszystkie badania i jest ok. Taka moja uroda,
Czytaj dalej