Alergia na królika?

Czy spotkałyście się kiedyś z przypadkiem alergii na królika? Moja mała przez dwa dni po zjedzeniu zupki z królikiem miała kłopoyy z brzuszkiem a w kupce miała śluz.

Pozdrawiam
Ewa i Zosia (20.08.2003)

5 odpowiedzi na pytanie: Alergia na królika?

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na królika?

są dzieci które uczulone są na jabłko, także i mieso królika może uczulac

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

ewa25 Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na królika?

A czy śluz w kupce zawsze jest objawem alergii?

Pozdrawiam
Ewa i Zosia (20.08.2003)

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na królika?

wiem że może być objawem alergii i wiele dziewczyn na forum skarżyło się na śluz w kupce przy uczuleniu na jakiś produkt. Może poszukaj w archiwum

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

karolka Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na królika?

Śluz w kupce i brzydka, zielona kupka może być tez reakcją na nowy pokarm. Tak więc, jezeli podałaś królika pierwszy raz, to tak własnie mogło być. A tym bardziej, jeżeli pierwszy raz podałaś jakiekolwiek mięso. Po prostu układ pokarmowy jeszcze się nie przystosował. Spróbuj za jakiś czas ponownie i zobacz, czy sytuacja się powtórzy.
Alergia oczywiście tez może być, ale niekoniecznie. Zresztą podobno bardziej alergizujący jest wywar z mięsa niż samo mięso. Możesz więc spróbowac warzywa z królikiem z serii Kuchnia alergika Bobovity. Na opakowaniu napisali, ze odsączony jest wywar z mięsa.

monikaapj Dodane ponad rok temu,

Re: Alergia na królika?

tak jak napisała Klucha-wszystko może uczulać! Ale podzielę się moim doświadczeniem; u nas z królem jest ok, ale po pierwszym zjedzeniu kuraka i indora wydawało mi się,że Bacha jest na nie uczulona, odstawiłam je więc, wyleczyłam wypryski i zgodnie z zaleceniem lekarza sróbowałam raz jeszcze i -odpukać- nic Baśce nie jest. Ponoć tak czasmi bywa, ale nie potrafię wytłumaczyć dlaczego. Poza tym u nas jak się okazało przy zupkach, uczulał sok z winogron dodawany do niektóych zupek dla smaku, a nie mięsko w tych zupkach. Teraz kupuję zupki z kuchni alergika bobovity albo czytam skład.
Powodzenia!

Monika i Basia (22.09)

Znasz odpowiedź na pytanie: Alergia na królika?

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
pierwszy raz
Witajcie:) Jestem u Was pierwszy raz i mam nadzieje ze nie ostatni!!!.. Jestem Mama 7 latka, jedna nieudana ciażę za soba no i kilka dni temu.. pokazały sie dwie grube krechyyyy..
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Czy Wiecie ze
Witajcie Dziewczyny Czy Wiecie ze uzywanie pudru dla niemowlat moze u niektorych dzieci powodowac problemy z oddychaniem. Tak wczoraj rozmawialam z pediatra nastraszyl mnie i juz nie uzywam. Moja kolezanka ktora jest
Czytaj dalej