Alergolog w Wawie?

Dziewczyny – macie namiary na jakiegoś sensownego alergologa w Warszawie? Mógłby być na Ursynowie i przyjmować w ramach NFZ :D, ale niekoniecznie 🙂

6 odpowiedzi na pytanie: Alergolog w Wawie?

mmj Dodane ponad rok temu,

Podnoszę wątek, bo moja siostra też poszukuje sprawdzonego alergologa dziecięcego w Warszawie (wszystko jedno w jakiej dzielnicy). Będę wdzięczna za Wasze podpowiedzi. Ja nie mam bladego pojęcia o alergologach, bo moje szkraby niealergiczne (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

frida Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez MMJ:Podnoszę wątek, bo moja siostra też poszukuje sprawdzonego alergologa dziecięcego w Warszawie (wszystko jedno w jakiej dzielnicy). Będę wdzięczna za Wasze podpowiedzi. Ja nie mam bladego pojęcia o alergologach, bo moje szkraby niealergiczne (a przynajmniej nic mi o tym nie wiadomo).

ja chodzę z Zuzką do bardzo dobrego alergologa na Ursynowie, ale prywatnie nie w ramach NFZ

mmj Dodane ponad rok temu,

To ja poproszę o namiary 🙂

asia2007 Dodane ponad rok temu,

Ja też jestem zainteresowana.

su Dodane ponad rok temu,

ja poproszę także namiary do tego lekarza…

monixs Dodane ponad rok temu,

ech myślałam,że ma ktoś namiar na dobrego sprawdzonego alergologa dziecięcego.
Obdzwoniłam już chyba wszystkie przychodnie i nie ma miejsc. A moi chłopcy przechodzą katusze. Jak dotąd wszyscy lekarze u których byłam to niewypał.
Co robić???

Znasz odpowiedź na pytanie: Alergolog w Wawie?

Dodaj komentarz

Szkolniaki
Bajki dla dzieci - jakie?
Cześć, możecie mi powiedzieć jakie bajki puszczacie swoim dzieciom? Bo moje to wszystko by chciały oglądać ale nie jestem przekonana czy wszystko im powinnam puszczać np te nowe głupie bajki.
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Chorzów czy Katowice?
Dziewczyny mam pytanie odnośnie szpitali na Śląsku. Ja nie korzystałam z ich usług - na szczęście. Ale może od początku... Moja siostra ma synka, 3 miesiące. Ostatnio mały przeszedł zapalenie
Czytaj dalej