Allegro i sprzedaż auta

Załóżmy że jest taka sytuacja:
Pan A wystawia na allegro auto w opcji KUP TERAZ.
W między czasie Pan B kupuje poza allegro od Pana A wyżej rzeczone auto.
Do akcji dołącza się Pan C, który dzwoni do Pana A bo jest zainteresowany autem na allegro i dowiaduje się, że aukcja nieaktualna, ale zanim Pan A aukcję zdążył zdjąć to Pan C klepnął w KUP TERAZ.
Pan C wydzwania do Pana A i żąda dużej kwoty zadośćuczynienia grożąc, że jak owej kwoty nie otrzyma to odda sprawę do Sądu.
Co wy byście zrobiły na miejscu Pana A???

… osobiście powiedziałam: a niech sobie Pan C idzie do sądu, jak nie potrafi się dogadać i nawiasem mówiąc KUPił TERAZ po złości wiedząc, że auto już sprzedane, Pan A pewnie poniesie jakieś koszty ale na pewno nie takie jakich żąda Pan C, który go najnormalniej w świecie szantażuje, a to jest już sprawa dla policji.

Pozdrówki 🙂

4 odpowiedzi na pytanie: Allegro i sprzedaż auta

chilli Dodane ponad rok temu,

kup teraz jest umowa sprzedazy
i i pan A jest zobowiazany wydac towar panu C, ktory kupil towar.

bylo w sadzie jak jeden czlowiek zakupil przez kup teraz jeepa cherokee za 1pln bo sie panu sprzedajacemu pomylila cena.

gobin Dodane ponad rok temu,

szpila ale to inna sytuacja, pan nie ma auta bo sprzedał komuś innemu. Pana A wina że nie zdjął od razu auta. Wg mnie pan C sobie może i tyle

klucha Dodane ponad rok temu,

patrz regulamin allegro:

[QUOTE]II. AUKCJE

3.6.
Celem Aukcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Aukcji w kategorii ?Wakacje? oraz Aukcji w kategorii ?Motoryzacja? (serwis motoAllegro), w podkategoriach ?Samochody?, ?Motocykle?, ?Maszyny budowlane?, ?Maszyny rolnicze?, ?Inne pojazdy i łodzie?, „Przyczepy, naczepy” oraz „Wózki widłowe” oraz Aukcji w kategorii „Usługi” nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Aukcji nie są wiążące, a Aukcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

[/QUOTE]

superbasiek Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Klucha:patrz regulamin allegro:

dziękuję 🙂 koleżanka się ucieszy 🙂

Pozdrówki 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: Allegro i sprzedaż auta?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zdrowie i uroda
Leczenie i antykoncepcja przy PCO
Witam, mam pytanie do kobiet z PCO? Ja mam PCO. Teraz zażywam tabletki antykoncepcyjne aby mieć regularny okres ( aby jajniki nie zarosły) i oczywiście jako zabezpieczenie. Ale chciałabym zrezygnować z tabletek anty
Czytaj dalej
Mam z dzieckiem taki problem
Hamować jelitówkę?
Czy zostawić, żeby organizm oczyścił się z wirusa? Chodzi mi głównie o biegunkę. Dziecko mi wymiotowało pół nocy, a drugie pół miało biegunkę, ale taką maskaryczną, co 10 min na kibelek. No i
Czytaj dalej