anemia???

Witajcie forumowiczki, czytałam częś postów i zastanawia mnie jedna sprawa. Kilka z was pisało o rzadkawych kupach dzieciaczków żółtawych i zielonkawych, byłyście kierowane z maluchami na badania + przesiewowe, w poszukiwaniu jakichś bakterii. Moja mała Julcia ma takie same obiawy po badaniach okazało się że ma niską hemoglobinę i hematokryt, lekarz stwierdziła anemię (ponoć zupełnie nie jest to związane z moim pokarmem) i podaje jej żelazo z witaminą c. Czy miałyście podobne wskazania od lekarzy, a może powinnam iść na b.przesiewowe.???
Pozdrawiam i liczę na help!!
Basia i Julcia

1 odpowiedzi na pytanie: anemia???

bratek Dodane ponad rok temu,

Re: anemia???

Hej!
Anemia faktycznie często zdarza się u maluszków i nie koniecznie musi mieć związek z żywieniem czy trawieniem. Jeżeli natomiast jest kłopot “jakościowy” z kupkami to posiewy warto zrobić.
Pozdrawiam- Bratek- Michałowa mama (01.04.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: anemia???

Dodaj komentarz

Polecam
konkurs nutricii
Hej Dziewczyny, wygrałyście coś w konkursie?? bo my NIC. [img]/images/forum/icons/mad.gif[/img].. Krysia i Bruno [07/08/2003] [img]/upload/39/17/_311559_n.jpg[/img]
Czytaj dalej
Dla starających się
życzenia
Kochane moje, efektem mojego dzisiejszego samopoczucia (szczególnie z ostatniego czasu), którego przyznam szczerze, że nie umiem określić, są te oto życzenia ;): Życzę Wam kochane spokojnej nocy, bez jakichkolwiek złych przygód.
Czytaj dalej