Angielski w domu???

Witam! Bardzo ciekawi mnie co myslicie o nauce angielskiego (lub innego jezyka obcego) z maluchem w domu? Myslicie, ze rodzic z wyksztalceniem pedagogicznym plus dobra znajomoscia jezyka to lepsze wyjscie niz nauka w szkole jezykowej?

2 odpowiedzi na pytanie: Angielski w domu???

morthuba Dodane ponad rok temu,

Myślę, że nauka to zawsze dobry pomysł, a w dodatku jeśli jest prowadzona przez rodzica. To daje dziecku dodatkowy czas spędzony z mamą czy tatą. Jeśli tylko jesteś w stanie (posiadasz odpowiednią wiedzę, którą chcesz przekazać), to ucz swoje dzieci samodzielnie. Znasz swoje dziecko najlepiej, więc najlepiej wiesz jak do niego dotrzeć i czym je zaciekawić.

cypriann Dodane ponad rok temu,

Mój mąż pedagog, anglista i germanista, który ma wieloletnie doświadczenie w indywidualnym nauczaniu, zawsze twierdził, że taka forma jest bardziej efektywna. Wszystko zależy od wieku dziecka, jego chęci i predyspozycji. Jest zwolennikiem osłuchiwania się dziecka z językiem, tak jak uczy się ojczystego, najpierw chłonie potem mówi.
Moja trzylatka już się wiec osłuc***e:) angielskiego

Znasz odpowiedź na pytanie: Angielski w domu????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak nas widzi dziecko? Polecam zadać pytanie....
Witam Słuchałam ostatnio audycji, gdzie m.in. przedstawiono możliwe zajęcia z dziećmi i rodzicami. Podano sposób na sprawdzenie jak nas postrzega własne dziecko. Mianowicie: Załóżmy, że wyjeżdżasz na bezludna wyspę. Tam masz się czuć szczęśliwa
Czytaj dalej
Szkolniaki
Dysleksja?
Proszę, nie myślcie, ze jestem przewrażliwiona (a przynajmniej nie piszcie ;)), bo po prostu chcę przyjrzeć się problemowi,póki czas na reakcję (o ile jest) lub wyeliminować go (jeśli go nie
Czytaj dalej