ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

dziewczyny, bardzo prosze o pomoc – czy mozecie mi powiedziec, ile kosztue nauka angielskiego w waszych przedszkolach i ile jest to godzin tygodniowo? bardzoj est to dla mnie wazne.

bede takze wdzieczna za wszelkie komentarze i uwagi na temat nauczania waszych dzieci przez przedszkolnych nauczycieli (wszystkie te informacje sa mi niesamowicie potrzebne do pracy)

dzieki i pozdrawiam

ania

anna

3 odpowiedzi na pytanie: ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

mkkafe Dodane ponad rok temu,

Re: ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

bezplatnie,max 2 godziny w tyg, ale to trudno okreslic, bo kilka dni w tyg wracaja do materialu i powtarzaja go, rodzice placa tylko za pomoce (ksiazki)

Monika, Agatka + Ktosik

magdawroc Dodane ponad rok temu,

Re: ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

2 razy w tygodniu po 1/2 godziny za ok. 20 zł za m- c.
Córka korzystała i na tyle sporo pamięta, że nudzi się na angielskim w szkole(“ciągle o tym samym”).
Przedszkole jest specyficzne, bo ze względu na stowarzyszenie współpracy polsko – niemieckiej ma nieodpłatną naukę niemieckiego. Prowadzą to panie przedszkolanki i płaci się tylko za materiały. Angielski prowadzą panie z firmy jezykowej.
Tak więc mam córkę”dwujęzyczną” – już w szkole ale synek się do dziś nie połapał co do różnicy między niemieckim a angielskim, więc w jego przypadku z angielskiego jako odpłatnego zrezygnowaliśmy.
Acha, była propozycja intensywnej nauki – czyli codziennie po 1/2 godziny za 50 zł ale nie przyjęła się – za względu na zbyt mała liczbę chętnych.

Magda+Iga(9) i Filip(6)

magdaa Dodane ponad rok temu,

Re: ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

Mój synek ma w przedszkolu język angielski każdego dnia po 45 minut. Płacę za to 28 zł na miesiąc. Jestem niesamowicie zadowolona, bo choć to pierwszy rok to wyniki są widoczne: śpiewa piosenki po angielsku, zna bardzo dużo pojedyńczych słówek. Oby tak dalej…
Pozdrawiam

Magda+Tomek+Kubuś (17.06.2004)

Znasz odpowiedź na pytanie: ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
Wyjęcie spirali antykoncepcyjnej?
Dziś idę na wyjęcie spirali antykoncepcyjnej, napiszcie mi proszę czy bardzo to boli??? Strasznie się boję. Do tego dziś dostałam okres;( ale lekarz powiedział, że mam przyjść wyjąć nawet z okresem,
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
ANGIELSKI W PRZEDSZKOLU
dziewczyny, bardzo prosze o pomoc - czy mozecie mi powiedziec, ile kosztue nauka angielskiego w waszych przedszkolach i ile jest to godzin tygodniowo? bardzoj est to dla mnie wazne. bede
Czytaj dalej