Aniołek

Czy w Waszych domach mieszka ANIOŁEK ?
Śmiejcie się, ale w moim na pewno !
Tamarka od jakiegoś czasu zapytana np. gdzie jest lampa- paluszkiem wskazuje przedmiot, ale najbardziej zachwyca ją pokazywanie na stary obrazek na którym przedstawiona jest postać anioła pilnującego bawiące się dzieci. Obrazek wisi w pobliżu łóżeczka. Czasami podglądam z ukrycia jak moja córeczka się bawi, często przyłapuję ją na “rozmowie” z tym aniołkiem, na tym jak macha do niego, puszcza całuski, pokazuje mu zabawki, a obowiązkowo przed snem robi mu papa. Nikt jej tego nie uczył, babcie się zarzekają, mąż również. Ona tak patrzy w ten obrazek jakby anioł ten był tam prawdziwy, jakby z nią rozmawiał, rozśmieszał.
I wiecie co- jestem zadowolona, że on jest, wierzę w to, że jest naprawdę, jestem spokojna, że prócz dzieci z obrazka opiekuje się też moim maleństwem.

Gosiek i Tamara- meblowa alpinistka /ur.10.05.02./

4 odpowiedzi na pytanie: Aniołek

Dodane ponad rok temu,

Re: Aniołek

Mieszka, mieszka… Aniołek Stróż wisi nad łóżeczkiem mojej córeczki i jej strzeże… bardzo w to wierzę :).

Asia i Julia (6.5 m-ca)

pluto Dodane ponad rok temu,

Re: Aniołek

Karolek rozmawia z Matką Boską………….która jest z Jezuskiem , obrazek jestw kolorze złotym, i wisi nad naszym łóżkiem…..

Julka kulka i 8 miesięczny Karolek

teo Dodane ponad rok temu,

Re: Aniołek

uśmiecham sie bo u nas też jest koło łóżeczka na ścianie obrazek z aniołkiem, któruy kubek dostał na chrzciny…..i reaguje on bardzo podobnie….:-)

ILONA I KUBEK(21.02.02)

pikpok Dodane ponad rok temu,

Re: Aniołek

Olo dostał od chrzestnej, która jest magistrem sztuki, całą serię obrazków z aniołkami (sama je malowała). Bardzo je lubi:) Wszystkie wiszą nad jego łóżeczkiem:))) W naszym domu jest kilka aniołów, do mnie np. mój mąż często mówi “ty mój aniele” hi,hi.

Agnieszka i Olo [Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: Aniołek

Dodaj komentarz

Noworodek, niemowlę
DZIEWCZYNY UWAŻAJCIE CO PISZECIE!!!!
dzisiaj gdy przeglądałam swoją pocztę zobaczyłam bardzo dziwne wiadomości. Poczatkowo nie wiedziałam skąd są te wiadomości, ktos mnie oskarża praktycznie o naprawdę smieszną sprawę. I wiecie co,.... ktos podszył
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
ciężarne nauczycielki?
Witam wszystkie dziewczyny! Mam pytnie do dziewczyn które są nauczycielkami. Moja przyjaciólka pracuje w szkole ma umowe na czas określony no i wlasnie dowiedziala ze jest w ciązy. Kiedy powinna powiedzieć
Czytaj dalej