aniołek….

13.02.2009 miałam zabieg usunięcia obumarłej ciąży….pozostał okropny ból w sercu…wiem, że nie ja pierwsza.. Nie ostatnia i nie jedyna… Ale dlaczego ja?

Tak mi smutno…. :-(((

4 odpowiedzi na pytanie: aniołek….

karolcia79 Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez Mysiak:13.02.2009 miałam zabieg usunięcia obumarłej ciąży….pozostał okropny ból w sercu…wiem, że nie ja pierwsza.. Nie ostatnia i nie jedyna… Ale dlaczego ja?

Tak mi smutno…. :-(((

współczuję bardzo…

sysim Dodane ponad rok temu,

Wiem co czujesz i strasznie Ci współczuje, ale uwierz mi, że z czasem ból się zatrze. Jak mówi stare przysłowie czas leczy rany. Choć strach i niepokój przy kolejnej ciąży będzie ogromny. Wierze, że następnym razem Wam się uda i doczekasz się wpaniałego dzieciątka.
Trzymaj się ciepło

Ps. Czy lekarz podejrzewa co mogło być przyczyną?

mysiak Dodane ponad rok temu,

Badanie histopatologiczne to dopiero za 3 tygodnie wynik. Lekarza swojego mam we środę, więc omówimy co i jak dalej. Lekarz, który mi usg robił, jak i Ci w szpitalu mówili po prostu, że tak się zdarza, że prawie 50% ciąż się tak kończy….

Nie wiem czy byłoby mi łatwiej znieść ból jakbym wiedziała dlaczego….może i tak…. Ale i tak czasami całkiem dobrze się czuję, a czasami dopada takie dziwne uczucie rozrywania od wewnątrz…i to przeważnie przed snem…przeżywam po kilka razy to samo – szpital..badania…ten moment przed zaśnięciem na fotelu gin przed zabiegiem…. Najgorszy chyba…..

usianka Dodane ponad rok temu,

🙁

Znasz odpowiedź na pytanie: aniołek….

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
Usuniecie migdałka
Jestem mama 5-letniej dziewczynki. Za miesiac córeczka ma miec wyciety 3 migdal, podciete 2 boczne i nadcieta blone bebenkowa w uchu. Czy ktos z Was moglby mi cos wiecej powiedziec
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Wyprzedaże
Czy porwało Was w tym roku szaleństwu wyprzedaży? ;) Kończą się wkrótce, jeszcze można coś fajnego wyszukać... Ponieważ ja nie bardzo umiem/ lubię buszować po sklepach, w tym roku i
Czytaj dalej