Forum: Karmienie

Antoś krzyczy przy piersi

Od kilku dni Antoś kilka minut ssie pierś,a potem wypluwa brodawkę, denerwuje się i płacze szukając nadal cyca. Najpierw myślałam, że po prostu wypił do końca i przystawiałam go do drugiej piersi. Jednak przy drugiej tez płacze. Sprawdziłam pierszą- a w niej też jeszcze było mleczko.
Nie wiem dlaczego tak sie dziwnie zachowuje. Czy wiecie coś na ten temat???

Viola z Antosiem (17.07.04)

3 odpowiedzi na pytanie: Antoś krzyczy przy piersi

eli25 Dodane ponad rok temu,

Re: Antoś krzyczy przy piersi

Może po prostu soś go bol albo ma kolkę, lekarz mówił mi że niemowlęra jedzą niespokojnie kiedy coś im dolega. Kiedy mój Gabryś miał miesiąc też strasznie marudził przy cycu, jadł bardzo niespokojnie tzn chwile ssał i za moment płakał. Nie wiedziałam co mu jest bo oprócz tego bardzo malo spał. W końcu poszłam do lekarz i okazało się że ma zapalenie uszka co strasznie go bolało i dlatego tak marudził.

Julia i Gabryś (01.04.2004)

Edited by Eli25 on 2004/08/13 09:16.

kalcz Dodane ponad rok temu,

Re: Antoś krzyczy przy piersi

Przyczyn może być kilka – takie co już napewo słyszałaś to to, że albo mu mleczko za szybko leci albo za wolno…radą na to jest odciągnięcie troszkę pokarmu tuż przed karmieniem.
Może to być spowodowane też tym, że boli go jak mu się mleczko w brzuszku przelewa, czyli pokarm płynie, jelitka i inne małe narządki mu pracują, a jeszcze nie są do tego tak dobrze przystosowane i go boli.
Ja jak mój Jasiek tak płakał to podnosiłam go do pozycji pionowej żeby się troszkę uspokoił, odbeknął sobie i po chwili znowu go przystawiałam, strasznie to było dla mnie męczące, ale jakoś przetrwaliśmy – dziś już jest ok.

Janek 13 luty 2004

malibu Dodane ponad rok temu,

Re: Antoś krzyczy przy piersi

Dzięki za radę. Częstsze ustawianie Antosia w pionie do odbicia rzeczywiście pomaga. wcześniej odbijałam po tym jak wypił z każdej piersi dopiero.

Viola z Antosiem (17.07.04)

Znasz odpowiedź na pytanie: Antoś krzyczy przy piersi

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
Kolyska-lepiej zrezygnowac?
Dzis zlozylismy lozeczko, ktore moze byc kolyska lub normalne, na koleczkach, jak myslicie, lepiej nie przyzwyczajac do bujania? z drugiej strony w wozku tez przeciez bujamy... jakie macie do tego
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Jak z seksem po porodzie?
No właśnie. Jak to u Was było? Bo ja od czasu porodu nie mam zupełnie ochoty na seks ani nawet na pocałunki. Szkoda mi już mojego męża, bo właściwie zdarzyło
Czytaj dalej