antybiotyk

No ja jak zwykle zapomniała się zapytać swojego lekarza, co nie jest zbyt mądre ale może mi podpowiecie, czy można stosować czopki na zapalenie pochwy i równocześnie starać się o dziecko, czy to może zaszkodzić i lepiej się wstrzymać?

3 odpowiedzi na pytanie: antybiotyk

karolakoj Dodane ponad rok temu,

Re: antybiotyk

Lepiej sie wstrzymajcie…. Nawet nie ze względu na ewentualnego dzidziusia, tylko dla własnego zdrowia. Po diabla ma się to zapalenie prznosić….podejrzewam, ze nie wiecie dokladnie jakiego typu jest to zapalenie, wiec nie wiecie czy i jak szybko moze się zarazić chłop oraz czy łatwo to przenieśc z nasieniem do macicy czy nie.
Pozdrawiam

karkoj

marcelinka22 Dodane ponad rok temu,

Re: antybiotyk

Witaj, zapalenia pochwy to najczęściej zakażenia grzybicze, proponuje aby także Twój partner zgłosił się do lekarza, bo on też musi podjąć leczenie. Chyba na ten czas lepiej wstrzymać się ze staraniami, bo jak wszystkie dobrze wiemy leki w ciąży są złem koniecznym. Pozdrawiam.

Marcela

anetal Dodane ponad rok temu,

Re: antybiotyk

Powinnaś raczej poczekać do końca leczenia. Twoj partner powinien się też leczyć, ponieważ możecie nawzajem przenosić na siebie chorobę (jesli to jest np. grzybiczne). Wtedy trzeba się powstrzymać ze staraniami do zakończenia leczenia (Twojego i partnera). Wiesz, ja bym jeszcze zrobiła badanie posiewu z szyjki macicy. To jest ważne, aby w sytuacji starań o dziecko dokładnie zbadać pochochodzenie tego stanu zapalnego u Ciebie. Czasami nie wystarczają czopki i stan zapalny powraca po kilku dniach i wtedy trzeba zastosować odpowiedni antybiotyk (jesli wiadomo, jakie jest pochodzenie zapalenia). Nie wiem, jak jest u Ciebie, ale jesli masz powracajace zapalenia to po pierwsze leczenie partnera, po drugie posiew i odpowiednie leczenia (nie tlyko czopkami).
A

Znasz odpowiedź na pytanie: antybiotyk

Dodaj komentarz

Karmienie
czy nutramigen może powodować zatwardzenie?
Nie mogę karmić piersią, moja córeczka nie toleruje czegoś w moim mleku, dotychczas karmiłam ją moim pokarmem tylko raz na dobę, poza tym nutramigenem. Kilka dni temu odstawiłam pierś, został
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Jak zareagowalybyscie na obraze swojego dziecka/ci
Wczoraj myslalam, ze szlag mnie nagly trafi. Przepraszam, ze pisze cos takiego tutaj, ale po pierwsze, napewno sobie ulze, a po drugie jestem ciekawa, czy Wy, jako mamy postapilybyscie podobnie.
Czytaj dalej