Aplikacja dla Rodziców

Drodzy Rodzice,

piszę w imieniu zespołu studentów Politechniki Warszawskiej, który przygotowuje aplikację na urządzenia mobilne (Android, iOS, Windows Phone) skierowaną do Was, Rodziców.

Nasz projekt ma na celu zbieranie i udostępnanie informacji o interesujących (z punktu widzenia Rodzica) miejscach w Waszych miasta. Miejscach takich jak:

– place zabaw
– restauracje z kącikiem dziecięcym
– bawialnie w sklepach i centrach handlowych
– sklepy z produktami dla dzieci
– punkty usługowe dla rodziców i/lub dzieci

Miejsca są dodawane i oceniane przez Użytkowników, czyli Was! Dzięki Waszym ocenom i opiniom baza miejsc będzie bogata, wiarygodna i wysokiej jakości – będą promowane najlepsze miejsca, sklepy i usługi.

Dodatkowo, nasza aplikacja będzie umożliwiała łączenie się użytkowników poprzez udostępnianie zaufanym osobom obecności w dodanych miejscach – dzięki temu wspólne spacery, wyjścia na plac zabaw czy zakupy z dziećmi będą na wyciągnięcie ręki!

Chcielibyśmy usłyszeć od Was, adresatów naszego pomysłu, co sądzicie o takiej platformie. Może macie własne pomysły, co chętnie zobaczylibyście w takiej aplikacji?
Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie opinie i sugestie.

,
BabyGo Team

Znasz odpowiedź na pytanie: Aplikacja dla Rodziców

Dodaj komentarz

Wiek przedszkolny
Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka - Warszawa
Witam, od stycznia 2014 roku Niepubliczna Poradnia Psychologiczno â?? Pedagogiczna ZIELONY BALONIK rusza z BEZPŁATNYMI zajęciami w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Proponujemy bogatą ofertę zajęć prowadzonych przez wykwalifikowanych terapeutów: zajęcia
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Notariusz Kraków
Dziewczyny poleccie jakiegoś notariusza z krakowa
Czytaj dalej