Forum: Polecam

Aplikacje na telefon dla dzieci

Przed nami długa podróż i tak się zastanawiam co zabrać do podręcznego, by dziecko mi z nudów nie umarło. Jej ulubione książeczki ? są. Lalka ? będzie. Świnka Peppa na telefon ? jest. Jakie mogę aplikacje ściągnąć, by sobie poklikała podczas drogi? Na razie mam La Mamba Party, bo mała lubi takie kreatywne zabawy, ze scenariuszem ? trzeba tam tworzyć, budować, zapraszać i to ją zajmuje zawsze. Co jeszcze? Przydałyby się ze dwie fajne aplikacje (najlepiej zabawowe i edukacyjne:)), które mogę ściągnąć i mieć ?w razie czego?.

2 odpowiedzi na pytanie: Aplikacje na telefon dla dzieci

domi33 Dodane ponad rok temu,

Fajny temat, my często podróżujemy z dziećmi bo nasi rodzice zostali na innym końcu Polski i maluchy zawsze nam marudzą? Zobaczę te aplikacje, które polecasz, może La Mamba uprzyjemni nam podróż 😉

majkal Dodane ponad rok temu,

A znacie grę Cut The ROpe ? 🙂
Bardzo mila gierka. Polega na tym aby nakarmić zielonego stworka (czy też żabkę jak nazywają go moje dzieciaki) cukierkiem . Jednak nie jest to takie proste ponieważ trzeba wykorzystać do tego znajomość logiki i fizyki 😉
Muszę przyznać, że sama również raz na jakiś czas sobie w to gram. Tak więc wciągnęła nie tylko maluchy ale również mnie. Jest kilka ciekawych wersji. Mi najbardziej podoba się Time Travel.
Z ciekawych gier dla dzieci warto jeszcze zainstalować:

The World of Goo – fakt, że jest płatne ale moim zdaniem warto ponieważ nie kosztuje wiele a potrafi zatrzymać na długo.

Memory – prosta darmowa gierka, w której musimy znaleźć takie same obrazki.

Oj dużo tego jest – niestety nie wszystkie gry nadają się dla dzieci. Polecam zajrzeć na początku na stronę: yourapps.info/gry-na-telefon – gdzie jest wiele recenzji poszczególnych gier na telefon tak aby wiedzieć jakie są dobre.

Znasz odpowiedź na pytanie: Aplikacje na telefon dla dzieci?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bliźniaki, trojaczki i …
Znane mamy bliźniąt ???
Jakie znacie aktorki (celebrytki) które mają bliźniaki. Ja wiem na pewno że J.Lopez , ktoś zna jekies jeszcze???
Czytaj dalej
Szkolniaki
Zabawki edukacyjne
Mam zamiar swojemu 11letniemu dziecku kupić taką zabawkę edukacyjną[reklama]myślicie, że to dobry pomysł?
Czytaj dalej