Forum: Polecam

Aplikacje na telefon dla dzieci

Przed nami długa podróż i tak się zastanawiam co zabrać do podręcznego, by dziecko mi z nudów nie umarło. Jej ulubione książeczki? są. Lalka? będzie. Świnka Peppa na telefon? jest. Jakie mogę aplikacje ściągnąć, by sobie poklikała podczas drogi? Na razie mam La Mamba Party, bo mała lubi takie kreatywne zabawy, ze scenariuszem? trzeba tam tworzyć, budować, zapraszać i to ją zajmuje zawsze. Co jeszcze? Przydałyby się ze dwie fajne aplikacje (najlepiej zabawowe i edukacyjne:)), które mogę ściągnąć i mieć?w razie czego?.

2 odpowiedzi na pytanie: Aplikacje na telefon dla dzieci

domi33 Dodane ponad rok temu,

Fajny temat, my często podróżujemy z dziećmi bo nasi rodzice zostali na innym końcu Polski i maluchy zawsze nam marudzą? Zobaczę te aplikacje, które polecasz, może La Mamba uprzyjemni nam podróż 😉

majkal Dodane ponad rok temu,

A znacie grę Cut The ROpe? 🙂
Bardzo mila gierka. Polega na tym aby nakarmić zielonego stworka (czy też żabkę jak nazywają go moje dzieciaki) cukierkiem . Jednak nie jest to takie proste ponieważ trzeba wykorzystać do tego znajomość logiki i fizyki 😉
Muszę przyznać, że sama również raz na jakiś czas sobie w to gram. Tak więc wciągnęła nie tylko maluchy ale również mnie. Jest kilka ciekawych wersji. Mi najbardziej podoba się Time Travel.
Z ciekawych gier dla dzieci warto jeszcze zainstalować:

The World of Goo – fakt, że jest płatne ale moim zdaniem warto ponieważ nie kosztuje wiele a potrafi zatrzymać na długo.

Memory – prosta darmowa gierka, w której musimy znaleźć takie same obrazki.

Oj dużo tego jest – niestety nie wszystkie gry nadają się dla dzieci. Polecam zajrzeć na początku na stronę: yourapps.info/gry-na-telefon – gdzie jest wiele recenzji poszczególnych gier na telefon tak aby wiedzieć jakie są dobre.

Znasz odpowiedź na pytanie: Aplikacje na telefon dla dzieci

Dodaj komentarz

Bliźniaki, trojaczki i …
Znane mamy bliźniąt ???
Jakie znacie aktorki (celebrytki) które mają bliźniaki. Ja wiem na pewno że J.Lopez , ktoś zna jekies jeszcze???
Czytaj dalej
Szkolniaki
Zabawki edukacyjne
Mam zamiar swojemu 11letniemu dziecku kupić taką zabawkę edukacyjną[reklama]myślicie, że to dobry pomysł?
Czytaj dalej