Forum: Polecam

Aquapark

Dziewczyny możecie polecić jakiś fajny aquapark? Chciałabym się przejechać z rodzinką na jednodniową wycieczkę w ferie. Mieszkam niedaleko od Warszawy, więc najlepiej żeby to było gdzieś w cenrtalnej Polsce.

1 odpowiedzi na pytanie: Aquapark

Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez rybcia001:Dziewczyny możecie polecić jakiś fajny aquapark? Chciałabym się przejechać z rodzinką na jednodniową wycieczkę w ferie. Mieszkam niedaleko od Warszawy, więc najlepiej żeby to było gdzieś w cenrtalnej Polsce.

ja byłam ostatnio dwa razy w Aquaparku Warmia Park w Pluskach- raz byłam z koleżanką ( -pełen relaksik bo mają tam spa) a potem pojechałam z mężem i dziećmi. Było superancko- trzy poziomy basenów ( luknij sobie na ich stronę) Od Wawy jakieś 200 km prosto siódemką, potem się skręca na Stawigudę i jedzie jeszcze ok 5 min.

Znasz odpowiedź na pytanie: Aquapark

Dodaj komentarz

A-psik: moje dziecko jest uczulone…
Xy...l - jak stosujecie
B dostaje 2x2,5ml co próbujemy odstawić, zrobić przerwę, to zaczyna się katar i tak się zastanawiam odstawiać i olewać ten katar czy nie, chciałabym podawać tylko w okresie nasilonych objawów
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
wypadki przy zabawie....
Mam pytanie: Jak reagujecie na zdarzenia losowe w trakcie zabawy np. stłuczone kolano, upadek z krzesła/łóżka... itp....? Wiecie... nie żadna tragedia, ale boli. Dla przykładu hipotetyczne reakcje: 1. Czy poklepujecie po pleckach i mówicie,
Czytaj dalej