BAAAARDZO PROSZĘ O POMOC

Kochane!!!
Przede wszystkim przepraszam, że pisze na forum i tutaj proszę was o pomoc dla mojego przyjaciela.
Jest to jednak dla mnie niezwykle ważne i wykorzystuje po prostu każdą sposobność, aby pomóc Pawłowi, który uległ wypadkowi i od tamtego nieszczęsnego dnia jeździ na wózku.
Wierzę, że uda się jemu znaleźć środki na operację, jak również wierzę również,że są osoby, które chętnie mu w tym pomogą, a nie wiedzą np., w jaki sposób.
Chciałabym was prosić o to byście, jeżeli jeszcze nie wybrałyście fundacji, na którą możecie przeznaczyć 1%swojego podatku, zapoznały się z tą stroną i w miarę możliwości pomogły.
Chciałabym jeszcze dodać, ze Paweł jest chłopakiem mojej najbliższej przyjaciółki(AGI), którą kocham jak własną siostrę. Gdyby nie ten feralny wypadek pewnie już dawno byliby małżeństwem i cieszyliby się potomstwem( bo takie mieli plany)

Oto adres strony PAWŁA na której możecie wszystko wyczytać

Na zdjęciu ja, Fifcio( pół roczku miał), mój mąż i PAWEŁ

Pozdrawiam , przepraszam i dziekuje

my i PAWEŁ-HELP

1 odpowiedzi na pytanie: BAAAARDZO PROSZĘ O POMOC

lodka Dodane ponad rok temu,

Re: BAAAARDZO PROSZĘ O POMOC

hoop post do góry

my i PAWEŁ-HELP [Zobacz stronę]

Znasz odpowiedź na pytanie: BAAAARDZO PROSZĘ O POMOC?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
jak rozstać się z pampersami
witam, Czy macie jakiś sprawdzony pomysł na to jak zakończyć "korzystanie" z pampersów.Mój synek skończył już 2,5 roku i ciągle niestety załatwia swoje potrzeby do pampersa,czasem usiądzie na wc,ale nic z
Czytaj dalej
Dla starających się
Ciekawe spojrzenie na życie...
Dziś rano dostałam od mojej przyjaciółki taki tekścik na gg. Stwierdziłam, że muszę wam go koniecznie przesłać [img]/images/forum/icons/laugh.gif[/img] To takie trochę inne spojrzenie, niewątpliwie ciekawe spojrzenie na życie.... [img]/images/forum/icons/wink.gif[/img] "Gdyby czas płynął
Czytaj dalej