badania

Hej! Szukam kogoś kto zna się na wynikach.Niepokoi mnie zpis w badaniu moczu LEU: 25 / ul (+) .Tym bardziej ,że jest wytłuszczony. Gdzieś tam się doczytałam ,że to chodzi o ajkieś bakterie..Jeżeli coś wiecie na ten temat to napiszcie, bo ja jestem zielona, a do lekarza idę za 3 tygodnie.

2 odpowiedzi na pytanie: badania

beasia Dodane ponad rok temu,

Re: badania

To są prawdopodobnie leukocyty i masz ich po prostu za dużo. Białych krwinek powinno być 5-10 w polu widzenia, jeśli jest wuięcej sugeruje to infekcję. Jeśli mogę coś doradzić-zrób ponownie badanie, bo czasami są błędy w laboratorium. Wyparz pojemniczek, podmyj się wodą bez mydła i nie dawaj do analizy pierwszego strumienia moczu. Jeśli nadal wyniki bedą złe, to będziesz się martwić.
Pozdrawiam serdecznie!
Basia

shibaa Dodane ponad rok temu,

Re: badania

Jeśli nie opisano obecności bakterii w osadzie to ja bym się specjalnie tymi podwyższonymi leukocytami nie przejmowała. Czasami zdarza się ich większa ilość związana z obecnością śluzu z pochwy czy sromu.

Znasz odpowiedź na pytanie: badania?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
garfield
wiem, że już to było, ale teraz wzięłam się za garfielda II część. wszystko znalazłam, ale nie mogę nic szczególnego znaleźć na tym obrazie i nie mogę na stałe podnieść
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
Co słychać u LISTOPADÓWEK?
Witajcie? Co słychać w naszej "grupie"? jak sie czujecie? Każda miała już USG ? Widać już pomału brzuszek? Pozdrawiam serdecznie, mam nadzieję, że sie odezwiecie. Olena i listopadowe szczęście [img]http://preg.fertilityfriend.com/pregticker/4146a/OL4391/images/obrazek.gif[/img]
Czytaj dalej