BADANIA

Witam.
Nazywam się Joanna Stanicka i jestem studentką IV roku psychologii na Wydziale Nauk o Wychowaniu Uniwersytetu Łódzkiego. Piszę pracę magisterską o jakości relacji seksualnych u par będących rodzicami małych dzieci (od 6 do 24 miesięcy) i ich uwarunkowaniach psychologicznych. Temat jest dla mnie ciekawy z naukowego punktu widzenia, gdyż bardzo mało badań zostało przeprowadzonych, aby zweryfikować prawdziwość różnych opinii na temat tego, jak zmienia się seks po narodzinach dziecka.
Poszukuję do badań par spełniających kilka warunków:
[LIST]
[*]co najmniej 4 lata związku (w ogóle, nie chodzi tylko o małżeństwo)
[*]wspólne zamieszkiwanie
[*]wiek między 20 a 35 lat
[*]dziecko w wieku od 6 do 24 miesięcy
[/LIST]
Oczywiście, jeśli są pary chętne, które nie posiadają dziecka, również będę wdzięczna za pomoc – potrzebuję do badania również tzw. “grupy kontrolnej”.
Oczywiście gwarantuję pełną anonimowość (wszelkie dane demograficzne zbierane są jedynie w celach statystycznych). Osobom zainteresowanym mogę również zaoferować udostępnienie wyników, które uzyskały w badaniu.

Wszystkich chętnych proszę o kontakt – tu, przez forum, lub też mailowo: [email][email protected][/email]
Będę wdzięczna za każdą pomoc!

Pozdrawiam 🙂

Znasz odpowiedź na pytanie: BADANIA

Dodaj komentarz

Mam z dzieckiem taki problem
PLAMISTA WYSYPKA - PO TRZYDNIÓWCE ?
Witam wszystkie mamusie, zwłaszcza te doświadczone. Moje maleństwo 3 dni gorączkowało, potem pojawiła się wysypka. Zaczęła się delikatnie na twarzy i tułowiu. Czyli można by rzec typowa trzydniówka. I tak sobie
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
od kiedy biszkopciki z herbatka?
witam serdecznie,dzisiaj moje serduszko skonczyla 5 miesiecy ;-))zastanawiam sie od kiedy moge zaczac podawac biszkopciki z herbatka,jak narazie to karmie piersia,chyba ze jestem w pracy to dostaje butelke,czasami zjada kaszke
Czytaj dalej