Badania

Jak często robicie badania krwi w ciąży? Mnie lekarz powiedział, że w tej chwili robi się tylko na początku i na końcu. Zdziwiło mnie to, ale cóż….

Beata z Majowym Groszkiem

10 odpowiedzi na pytanie: Badania

karo2 Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

raz na miesiąc albo co dwa miesiące. A jak on chce wykryć czy nie masz ameni i czy dobrze się żywisz?! Pamiętaj o cukrze w połowie ciąży! To tez z krwi albo z palca ( tez krew! ), mocz co miesiąc a potem częściej!

pozdrawiam

karola
🙂 11.01.2003

lali Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

tak tak moj tez powiedzial, ze nie musze teraz robic juz co miesiac bo 2 pierwsze morfologie byly super,jednak zrobilam i okazalo sie ze poleciala strasznie w dol-anemia,dlatego lepiej kontrolowac co miesiac,gdyz powazna nie jest obpjetna dla dzidzi!!! Miedzy 24a 28 tyg nalezy wykonac tez krzywa cukrowa,bo czasem cukrzyca w ciazy jest bezobjawowa!!!

LALI I DZIDZIA marcowa(30.03.03)

goha Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

Badania robię co miesiąc!!! I jeżeli się nie wyrobię to i tak na następną wizytę muszę przynieść dwa wyniki, zaległy i bieżący. Mój lekarz jest stanowczy!!! No i cukru pilnuje!! Poza tym standardowo: ciśnienie krwi, waga.

Pozdrawiam
GOHA i Dareczek
mama kwietniowa

jane Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

I tak miałam zamiar zrobić sobie te badania raz jeszcze, jako że nie mam odporności na toxo, a moja milusińska koteczka, mimo że mieszka z ciocią, to jednak łasi się do mnie okropnie, jak ją odwiedzam. Dzięki za Wasze wypowiedzi – macie rację, lepiej tego pilnować. Też mi się tak zdawało i będę sobie badanka robić na własną rekę 🙂 Strzeżonego Pan Bóg… itd… Pozdrawiam!

Beata z Majowym Groszkiem

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

Ja miałam morfologię i analizę moczu co 3 tygodnie. Od 27 tyg. co 2 tygodnie, od 32 tyg. ciąży co tydzień. 🙂

Buziaki Anka i Basia {36 tydzień}

tropka Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

Ja mam robione od poczatku co 3 tygodnie morfologie i mocz. No, ale mam slabe żelazo i regularnie sprawdzamy jak to się zmienia. 2 razy w czasie całej ciąży wydaje mi się trochę mało…

Ania i 15.03

alicja25 Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

Beatko.. na pewno za malo… teraz powinnas miec conajmniej raz na miesiac a przy slabych wynikach co 2 tyg… zmien lekarza!!!!!!…
Alicja i majowe malenstwo

Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

co miesiąc

Pozdrawiam

Ewa i synuś
termin 2.12.2002

dorota27 Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

ja mialam do tej pory raz…. Na pierwszej wizycie… Na drugiej juz nie, tylko mocz…. A na trzecia ide za dwa tyg
d i 13 tyg

annah Dodane ponad rok temu,

Re: Badania

Na kazdej wizycie mam robione badania: krew, mocz (na miejscu u lekarza), waga, cisnienie, a od 29 tyg. na kazdej wizycie KTG (to standart, kazda pacjentka ma robione, zanim wejdzie do gabinetu lekarza)

Anna i synek
termin:6.01.2003

Znasz odpowiedź na pytanie: Badania

Dodaj komentarz

Oczekując na dziecko
CO Z TĄ MIĘTĄ?????
COŚ MI SIĘ NA OCZY RZUCIŁO, ŻE NIE WOLNO W CZASIE CIAŻY PIĆ HERBATKI MIĘTOWEJ. CZEGO JESZCZE NIE WOLNO JEŚĆ LUB PIĆ???? STARAJĄCA SIĘ AGA
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
Nie będe mu potrzebna
Niedługo to nie będe potrzebna mojamu dziecku, wkroczył w etap samodzielności. Gdy jesteśmy na dworze chodzić chce sam i tak idzie za mną jak kiwaczek ledwo ledwo bo w tych
Czytaj dalej